Firma Transportowa "JOHN",PH "LINDA",PHUP "ZET-KA",EUROPE TOURS

Poznań

Opinie o Firma Transportowa "JOHN",PH "LINDA",PHUP "ZET-KA",EUROPE TOURS

lelciu18

witam,jestem stałą klientką firmy transportowej JOHAN, od pewnego czasu trafiam na kierowcó że ciągle im coś nie pasuje ,ostatnio doczepił się że za dużo bagaży,drugi raz miałam 2 bagaże ale pan kierowca stwierdził że za ciężkie ,zachowują się beszczelnie, zachowują się tak ludzi za darmo wozili.Jutro dzwonię do całego szefa. !!!!!!!!ZOBACZYMY CO ON NA TO I NA ZACHOWANIE SWOICH PRACOWNIKÓW ...

Zostaw opinię o Firma Transportowa "JOHN",PH "LINDA",PHUP "ZET-KA",EUROPE TOURS - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Transportowa "JOHN",PH "LINDA",PHUP "ZET-KA",EUROPE TOURS