Esser Polska w Nowej Soli

Nowa Sól

Opinie o Esser Polska w Nowej Soli

Dawid
użytkownik zarejestrowany

Dostaje się bardzo godziwe pieniądze przyjacielu, bardzo

master

jak już strajki były to chyba firma dno: http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110113/POWIAT10/912107223 ciekawe co tą firmę łączy z phoenix contact z Nowego Tomyśla?

praca do kitu,na akord...(usunięte przez administratora)...mało kasy...osobiście - nie polecam pracy w tej firmie - STRATA CZASU!

minia

ogolnie moge powiedziec,ze w firmie panuje duzy balagan, jezeli chodzi o prace na produkcji nie jest zla ...kierownictwo jest srednio rozgarniete...w biurze jest zbyt zbednych osob,ktore nie wiedza tak naprawde od czego sa,chyba tylko od wchodzenia w (usunięte przez administratora)szefowi :P azbytnio to sie nie znaja na zeczy...A szefuncio jest troche roztrzepany i zmienia zdanie czesciej niz mysli :P

solidna,

Zostaw opinię o Esser Polska w Nowej Soli - Nowa Sól

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esser Polska w Nowej Soli