Dom weselny U Piekarza

Adamów

Opinie o Dom weselny U Piekarza

mona

Hej hej widzę, że jedne opinie są na plus drugie na minus razem z narzeczonym szukamy miejsca na ślub za rok. Nie oczekujemy luksusów byle było by schludnie i czysto. Czy tutaj aby na pewno tak jest?

Eliza

Polecam!!! :)) Cudowny dzien...

gość 21

Wesele z dnia 18 czerwca tego roku .sala piękna , atmosfera straszna krzyki przekleństwa obsługa traktowana strasznie a jedzenie rozmrażane z poprzednich imprez jak można coś takiego podać ludziom sałatka z zepsutych ogórków gdzie goście prosili żeby to zabrać bo to śmierdzi . Zdecydowanie nie polecam wolne terminy wynikają z tego że każdy kto tam raz idzie już nigdy nie wraca.

Natalia

Myślę, że to dobra decyzja. Zauważyłam, że naprawdę starają się o wszystkich gości. Mają kilka minusów, ale bilans zdecydowanie wychodzi na plus. Chyba młodsze pokolenie przejęło interes i problemy z dogadaniem się zniknęły. Byliśmy z mężem i rodzicami bardzo zadowoleni z ich usług.

Anka
@Natalia 19.06.2016 19:17

Miałaś tam wesele? czyli ogolnie podobalo Ci się? patrząc na opinie większość jest pozytywnych, cudowna sala, miejsce, godne poelcenia, ja się zakochałam :)

Zxx

Dom weselny bardzo ładny budynek klasy A . Ale właściciele i ich sposób podchodzenia do pracownika porażka !!! .Jestes tam białym murzynem który słyszy tylko, obelgi i przekleństwa pod swoim adresem !!!!.. Totalny brak jakiego kolwiek szacunku do pracownika , który pracuje na piekarni , bądź domu weselnym .

Natalka

Hej Kasia, mogłabyś bardziej to opisać? Mamy wesele tam we wrześniu i chcemy wiedzieć czego się spodziewać.

Kasia

Anoninm
@Kasia 07.07.2014 16:19
Nie nie nie.sala ładna tak,ale właściciele strasznie nie mili i chcieliby by tylko wykorzystywać ludzi!!!!...

uwazam ze wlasciele sa ok, bardzo sie staraja i dbaja o wszystko

Zostaw opinię o Dom weselny U Piekarza - Adamów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom weselny U Piekarza