Opinie o Sebastian Chmielewski Phu Impex w Ruda Śląska

counter
1 1 23 5 1
Jola Nowy wpis
Klient

(usunięte przez administratora) atakuje w Płocku dzisiaj zaciągnął moja mamę na 170zl

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 73 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Sebastian Chmielewski Phu Impex?

Jacek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 204 dni.
Klient
 Problem

(usunięte przez administratora) Kłamie, że jest z gazowni. Wykorzystując nieporadność i brak rozeznania starszych osób, sprzedaje w cenie po 250 zł detektory gazu, warte w rzeczywistości 50 zł. Nie zostawia żadnych informacji na piśmie co do praw nabywcy i możliwości zwrotu towaru. Co gorsza, po zgodnym z prawami konsumenta zwrocie towaru nie oddaje pieniędzy. Jest bezczelny. Apeluję do wszystkich, którzy padli ofiarami takich praktyk z jego strony, aby niezwłocznie składali zawiadomienia o przestępstwie z art. 286 § 1 kk do właściwych prokuratur lub jednostek Policji oraz skargi do UOKIK o naruszeniu zbiorowych praw konsumentów. Przy braku reakcji poszkodowanych, ten typek będzie dalej naciągał ludzi i śmiał się im w nos.

Ciężki Nowy wpis

Ma dużo szczęścia że nie spotkał mnie osobiście. 21 sierpnia 2020 naciągał starsze osoby w Łodzi na Dołach na zakup detektorów gazu za 250zl. Naciągnął moją mamę 88l. Tylko odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni skutkuje. Działa niestety w granicach prawa.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 275 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Sebastian Chmielewski Phu Impex w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ola

Właśnie naciagneli moją babcię na 250 zł. (usunięte przez administratora) są teraz w Kutnie. Zgłaszamy sprawę na policję.

Czy ktoś posiada nr do firmy impex p. Chmielewskiego ?

Nick
@admin

1.Sebastian Chmielewski PHU Impex Lipińska 8 41712 Ruda Śląska Województwo śląskie - Poland tel. 500 235 397

Michał Ch.
@Nick

Pod tym adresem jest puste mieszkanie. Właściciel zagląda tam parę razy w roku - pytałem sąsiadki. Adres firmy to: P.H.U. Impex Sebastian Chmielewski oś. Bratkowice 45/11 99-400 Łowicz Po 5 miesiącach odzyskałem pieniądz, ale szybko zareagowałem i w ciągu do 14 dni listownie zrezygnowałem z zakupu. Pan strasznie się ociągał oczywiście i sprawa załatwiana była przez Rzecznika Konsumentów.

Grażyna
@Michał Ch.

Nie podawajmy danych osobowych na forum Impex. Możesz napisać coś więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Będę wdzięczna za konkrety. Dziękuję.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 478 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Sebastian Chmielewski Phu Impex?

Sylwia

Przed chwilą naciagneli mojego tatę. Są już w łodzi. Również coś podpisał ,boję się czy nie będzie z tego jakie kłopotów.

Ak

A ten koleś tylko czujniki zakłada i trzeba zapłacić? Czy też daje umowę do podpisania i trzeba potem coś płacić?

Dorota
@Ak

Moja Mama kupiła, cena 260 zl. , miała tylko 80 więc sama dosłała pieniadze. No to cena faktycznie zawyżona. Ale martwię się bo Pan dal jej coś do podpisania i nie wiem co to jest. Nie dostała kopii. Nr który zostawił to 797-268-330. Chciałabym porozmawiać i nie wiem jak sie skontaktować bo tam zgłasza sie tylko skrzynka.

patrycja
@Ak

mojego dziadka też naciągneli na 250 zł. nie mogę znaleźć numeru telefonu. był w pruszkowie 4/12/2019

Przemo

Uwaga ta chujoza kręci się po Pruszkowie i okolic jak wpadnie i przedstawi się że jest z gazowni czy ze spółdzielni to nie wpuszczajcie go i powiadomię policję bo dużo ludzi naciągnol na zasrane czujniki gazu gdzie w sklepie internetowym są po 56zł a on kasuje po 260zł

Michał Ch.

Dąbrowa Górnicza ul. Paryska - 16.09.2019 - jak wyżej. Moich rodziców naciągnął na 270 złotych. W drugim bloku chodzili dziś tj. 17.09.2019. Nie zostawię tak tego - zorientuję się w możliwościach, ale prawdopodobnie sprawę zgłoszę na policję.

marek

Dąbrowa Górnicza ten gość naciągnął dzisiaj moich rodziców ( 87 lat) na 280zł _ byłem w pracy - ochrona konsumentów nic tu nie da - zgłaszam sprawę na policję

Czarna

Ta firma naciaga klientów na spore kwoty i jak chciałam zrezygnować po około 20 minutach to pan Sebastian Chmielewski nawet nie chciał rozmawiać na ten temat. A przecież umowa była zawarta po za siedzibą firmy i mam prawo zrezygnować w ciągu 14 dni. Uważam że ten pan jest nieuczciwy. Chciałam zrezygnować bo sprawdziłam w sklepie że ten czujnik jest o wiele tańszy.

Natalia
@Czarna

Czy udalo się odzyskać pieniądze?

Magdalena

Przed chwilą naciagnal mojego chorego ojca na 250 zł nie mogę nigdzie znaleźć numeru telefonu do Pana Chmielewskiego zgłoszenie do działu praw konsumenta

Natalia
@Magdalena

Czy udało się pani odzyskać pieniądze? Moją babcię też naciągnol ten pan strasznie.

Siwa

No właśnie przeniesli się na Jastrzębie żeby oszukiwać ludzi! Sama dałam się naciągnąć! Czy wie ktoś może jak odzyskać swoje pieniądze? Czy odstąpienie od umowy wystarczy????

Zostaw merytoryczną opinię o Sebastian Chmielewski Phu Impex - Ruda Śląska

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad