Opinie o Sebastian Chmielewski Phu Impex w Ruda Śląska

Sebastian Chmielewski Phu Impex
1 1 9 5 1
Przemo Nowy wpis

Uwaga ta chujoza kręci się po Pruszkowie i okolic jak wpadnie i przedstawi się że jest z gazowni czy ze spółdzielni to nie wpuszczajcie go i powiadomię policję bo dużo ludzi naciągnol na zasrane czujniki gazu gdzie w sklepie internetowym są po 56zł a on kasuje po 260zł

Michał Ch. Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Dąbrowa Górnicza ul. Paryska - 16.09.2019 - jak wyżej. Moich rodziców naciągnął na 270 złotych. W drugim bloku chodzili dziś tj. 17.09.2019. Nie zostawię tak tego - zorientuję się w możliwościach, ale prawdopodobnie sprawę zgłoszę na policję.

marek Nowy wpis

Dąbrowa Górnicza ten gość naciągnął dzisiaj moich rodziców ( 87 lat) na 280zł _ byłem w pracy - ochrona konsumentów nic tu nie da - zgłaszam sprawę na policję

Czarna

Ta firma naciaga klientów na spore kwoty i jak chciałam zrezygnować po około 20 minutach to pan Sebastian Chmielewski nawet nie chciał rozmawiać na ten temat. A przecież umowa była zawarta po za siedzibą firmy i mam prawo zrezygnować w ciągu 14 dni. Uważam że ten pan jest nieuczciwy. Chciałam zrezygnować bo sprawdziłam w sklepie że ten czujnik jest o wiele tańszy.

Tak18Nie
Natalia Nowy wpis
@Czarna

Czy udalo się odzyskać pieniądze?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Magdalena

Przed chwilą naciagnal mojego chorego ojca na 250 zł nie mogę nigdzie znaleźć numeru telefonu do Pana Chmielewskiego zgłoszenie do działu praw konsumenta

Natalia
@Magdalena

Czy udało się pani odzyskać pieniądze? Moją babcię też naciągnol ten pan strasznie.

TakNie

Czy ktoś posiada nr do firmy impex p. Chmielewskiego ?

Tak1Nie
Siwa

No właśnie przeniesli się na Jastrzębie żeby oszukiwać ludzi! Sama dałam się naciągnąć! Czy wie ktoś może jak odzyskać swoje pieniądze? Czy odstąpienie od umowy wystarczy????

Tak1Nie

Zostaw opinię o Sebastian Chmielewski Phu Impex - Ruda Śląska