Sanpro Consulting

Katowice

Opinie o Sanpro Consulting

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Ktoś z Was obecnie pracuje w Sanpro Consulting? Co możecie doradzić osobie, która jest zainteresowana aplikacją? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje będą szczególnie pomocne.

dhj
użytkownik zarejestrowany

@ Adrian - masz racje - takie miejsce powinno być przykładem a nie przestrogą. Eh co sie dzieje z tym światem :/ szkoda słów niesttey i nic poradzić nie można

Adrian

W sadzie rejonowym dziewczyny pracują za 700zl miesięcznie maja o 200zl mniej niż miały kiedy za porządki odpowiadała domo sfera przy zwiększeniu obowiązków gdzie jest prawo gdzie sprawiedliwość jak takie komedie nawet w sądzie który powinien być przykładem uczciwego zatrudnienia a nie wyzysku prywaty i cwaniactwa

karolina

o pewnie to ogloszenie juz nieaktualne, a szkoda, bo ja wlasnie takiej pracy szukam, bede sprawdzac czy cos podobnego sie pojawi

martyna

nie wiem jak kinga ale my sprzatamy w biurach i zazwyczaj wychodzi po 8 godzin dziennie

kinga

to fakt, jak dbaja tak o pracownikow, to jest to firma godna uwagi jak sie szuka pracy

el-maczo

Jestem juz prawie byłym (na wypowiedzeniu)pracownikiem tejze "firmy". co moge powiedziec o tej firmie, raczej nic dobrego. Jak chcesz sie utrzymac i nie wylecieć z tej "firmy" to siedziec cicho jak mysz pod miotłą albo włazić w dupę (za przeproszeniem) brygadzistkom na czele z kierowniczką. Ta firma oferuje teżbardzo niskie zarobki tym bardziej jak ktos pracuje na tzw śmieciówce. O reszcie nie bede pisał bo szkoda klawiatury... .

wdbmwendm,

ludzie oczym wy gadacie impel to oszusci daja smieciowki warunki w pracy w szpitalu beznadziejne powodzenia tym ktorzy chca ta pracowac fakt wyplata na czas ale warunki do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam

Kinga

Dobra praca za rozsądne pieniądze, mi taka forma pasuje, jestem zadowolona.

Irma

Racja pracy nie można się wstydzić bez nas ludzie żyliby w brudzie. Pracuję od kilku miesięcy w tej firmie i jestem pozytywnie nastawiona.

Iwona

Sprzątanie do łatwych prac nie należy lecz i ja i dziewczyny dajemy radę, dobra ekipa to podstawa, warunki różna bo i każde miejsce jest inne, lecz ktoś sprzątać musi, żadna praca nie hańbi.

jfnkdsnf

ja pracuje w impelu fakt wypalta jest na czas ale warunki pracy do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sypie sie tynk na glowe w jednym miejscu sie jej i sie przebiera tam gdzie sa szkodliwe plyny tynk na glowe sie sypie mowa tu o impel cleaning w bialymstoku w szpitalu usk

el-maczo
@jfnkdsnf 01.09.2015, 08:49

Domyślam się że wpis pochodzi od kogoś z mojej ekipy. Mogę potwierdzić te słowa. dochodzą do tego jeszcze wysoce awaryjne maszyny. Szkoda że nie zainteresował się sanepid.

Roma

Idziemy do pracy by zarobić inna sprawa że w zgranym zespole raźniej i praca szybciej idzie. Każdy zawód jest potrzebny i wszędzie można się odnaleźć.

Lenka

Co nie zmienia faktu że miła atmosfera pracy pomaga, u mnie wszyscy są zgrani i pracujemy razem, zawsze można się dogadać i zarobić.

Agra

Praca dobra w której można szybko się dostosować. Konkurencyjne wynagrodzenie, na czas co mile człowieka zaskakuje.

Renata
@Janka 03.08.2015, 09:22
Myślałam by się zatrudnić, i chyba się zdecyduję, potrzebuję czegoś na start. Po szkole coś trzeba zacząć robić, a zawsze milej...

Pewnie że tak, żadna praca nie hańbi, spokojnie poradzisz sobie, pracuję w impelu od kilku lat i z równymi osobami pracowałam, zawsze idzie się dogadać.

Lenka
@Renata 09.08.2015, 21:16

Potwierdzam, każdy kto chce pracować spokojnie się tu odnajdzie, wiadomo że ludzie mają różne charaktery czasem zdarzy się że ktoś ma inne zdanie lecz koniec końców można się dogadać i spokojnie pracować.

Janka

Dobra atmosfera pracy a do tego świetni ludzie, szybko odnalazłam się w zespole.

Mazuu

Moim zdaniem większość kobiet tu się odnajdzie, praca stabilna, to szczególnie ważne gdy ma się jakieś finansowe zobowiązania. Ekipa fajna i praca szybko schodzi.

Anetqa

Duża firma, wiele zleceń bez problemu można sobie poradzić z zadaniami, kierownictwo też ok. Jeśli ktoś ma możliwość podjąć pracę to polecam.

Maja
@Anetqa 15.06.2015, 08:23

Właśnie złożyłam CV i czekam na rozmowę, pracowałam już kiedyś w tej branży więc myślę że bez problemów sobie poradzę w Impelu.

modra

jestem w impelu już ponad rok, im dłużej tym lepiej ;) przyzwyczaiłam się do ekipy, do szefostwa, do regularnych wypłat więc zamierzam tu zostać.

Anka
@Nina 31.05.2015, 21:45
Niby proste każdy tego oczekuje od pracodawcy, niestety fakty są takie że wiele firm pogrywa z pracownikami. Na szczęście Impel...

Też tak uważam, rynek niestety często psuja marne firmy, dlatego warto pracować w impelu by uniknąć nieprzyjemności.

Adrian
@modra 24.05.2015, 23:17

Witam do czego się przyzwyczaiłaś do 700zl wypłaty napisz na jakim stanowisku pracujesz

ważka

w impelu zaczęłam pracować na chwilę- miała to być praca przejściowa. a okazało się,że pracuję już rok ;) czas leci,a praca na tyle fajna że nie chcę jej zmieniać. pieniądze zawsze na czas, warunki pracy ok, czego chcieć więcej :)

Zostaw opinię o Sanpro Consulting - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanpro Consulting