Opinie o Sanpro Consulting w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sanpro Consulting. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sanpro Consulting na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanpro Consulting w Katowice

Pracownik Nowy wpis

Pani Pracująca w biurze w Dąbrowie Górniczej, przy Hucie Katowice w piątek przed Wielkanocą.... Była w pracy, biuro było czynne, a w godzinach 10/11 rano zamknięte miała drzwi. Widziała, że pracownik przyszedł z dokumentem dla Firmy Sanpro ... a Pani lekceważąco ignorancko, nie przyjęła pracownika oraz nie odebrała dokumentu. Tak więc pełne lekceważenie, olewka i brak reakcji. Dla mnie do zwolnienia. Brak żadnej informacji, na drzwiach, czy szybie, że biuro nie czynne chwilowo czy coś w tym stylu....

Stefan Nowy wpis

@Poszukujacy pracy Dziwna jest ta opinia, firma jest uznawana za dobrego pracodawcę!!!

Poszukujacy pracy Nowy wpis

W biurze Sanpro w Lubinie przy ul Alei Tysiąclecia 14 Starsza pani z tego biura to porażka (usunięte przez administratora) buta i arogancja w stosunku do osób poszukujących pracy narzuca sama która pracę wybrac. Krowy doić a nie w biurze jej siedzieć

riko Nowy wpis

Daleko trzeba by szukać tak dobrej firmy jak ta. Ale jak to bywa czasem najlepszemu coś się nie uda, tak już jest.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sanpro Consulting? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Ogólnie trzeba wszystko wiedzieć. Pani w biurze a Katowicach na każde pytanie odpowiadała "nie wiem, ja tylko podpisuję umowy". O wielu rzeczach nie wspominała, człowiek tak naprawdę dowiaduje się już w pracy na miejscu. Oczywiście tylko umowy zlecenia. Wypłaty przed 15 - jasne, jeśli 15 wypada w weekend, a tak to 15. Niekompetentna dziewczynka.

toolmaker

Dla jakiej firmy z branży metalowej z Wronek lub okolic ta agencja rekrutuje? Na pytania dotyczące stanowiska wysłane przez OLX nie odpowiadają więc może zapytać u pracodawcy docelowego?

Luna
@toolmaker

Oni w ogóle nie odpisują na pytania odnośnie ich ofert więc ocena negatywna.

@Luna

@Luna Trudno jest mi co kolwiek napisać na ten temat, gdyż forum Gowork.pl służy do wypowiadania się na temat warunków zatrudnienia w Sanpro Consulting. Chciałabym się czegoś dowiedzieć o tym pracodawcy. Czy jest tu ktoś z wewnętrznych pracowników tej firmy?

Wiolka

Tak dobrze pracuje się, że nikomu nie chce się zaglądać na forum?

ważka

w impelu zaczęłam pracować na chwilę- miała to być praca przejściowa. a okazało się,że pracuję już rok ;) czas leci,a praca na tyle fajna że nie chcę jej zmieniać. pieniądze zawsze na czas, warunki pracy ok, czego chcieć więcej :)

ona
@ważka

no jak kogos zadowala 700zl wyplaty to pogratulowac tylko nikich lotow w wymaganiach zyciowych.chyba reszte do zycia i oplat,jakies 2.500-3.500 tys.zl doklada do zycia i oplat maz tej pani ??? bo 700 zl to na karme dla dwoch psow chyba na miesiac wystarczy?

Ktoś z Was obecnie pracuje w Sanpro Consulting? Co możecie doradzić osobie, która jest zainteresowana aplikacją? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje będą szczególnie pomocne.

dhj

@ Adrian - masz racje - takie miejsce powinno być przykładem a nie przestrogą. Eh co sie dzieje z tym światem :/ szkoda słów niesttey i nic poradzić nie można

Adrian

W sadzie rejonowym dziewczyny pracują za 700zl miesięcznie maja o 200zl mniej niż miały kiedy za porządki odpowiadała domo sfera przy zwiększeniu obowiązków gdzie jest prawo gdzie sprawiedliwość jak takie komedie nawet w sądzie który powinien być przykładem uczciwego zatrudnienia a nie wyzysku prywaty i cwaniactwa

karolina

o pewnie to ogloszenie juz nieaktualne, a szkoda, bo ja wlasnie takiej pracy szukam, bede sprawdzac czy cos podobnego sie pojawi

martyna

nie wiem jak kinga ale my sprzatamy w biurach i zazwyczaj wychodzi po 8 godzin dziennie

kinga

to fakt, jak dbaja tak o pracownikow, to jest to firma godna uwagi jak sie szuka pracy

el-maczo

Jestem juz prawie byłym (na wypowiedzeniu)pracownikiem tejze "firmy". co moge powiedziec o tej firmie, raczej nic dobrego. Jak chcesz sie utrzymac i nie wylecieć z tej "firmy" to siedziec cicho jak mysz pod miotłą albo włazić w dupę (za przeproszeniem) brygadzistkom na czele z kierowniczką. Ta firma oferuje teżbardzo niskie zarobki tym bardziej jak ktos pracuje na tzw śmieciówce. O reszcie nie bede pisał bo szkoda klawiatury... .

wdbmwendm,

ludzie oczym wy gadacie impel to oszusci daja smieciowki warunki w pracy w szpitalu beznadziejne powodzenia tym ktorzy chca ta pracowac fakt wyplata na czas ale warunki do (usunięte przez administratora) nie polecam

Kinga

Dobra praca za rozsądne pieniądze, mi taka forma pasuje, jestem zadowolona.

Irma

Racja pracy nie można się wstydzić bez nas ludzie żyliby w brudzie. Pracuję od kilku miesięcy w tej firmie i jestem pozytywnie nastawiona.

Iwona

Sprzątanie do łatwych prac nie należy lecz i ja i dziewczyny dajemy radę, dobra ekipa to podstawa, warunki różna bo i każde miejsce jest inne, lecz ktoś sprzątać musi, żadna praca nie hańbi.

jfnkdsnf

ja pracuje w impelu fakt wypalta jest na czas ale warunki pracy do (usunięte przez administratora) sypie sie tynk na glowe w jednym miejscu sie jej i sie przebiera tam gdzie sa szkodliwe plyny tynk na glowe sie sypie mowa tu o impel cleaning w bialymstoku w szpitalu usk

el-maczo
@jfnkdsnf

Domyślam się że wpis pochodzi od kogoś z mojej ekipy. Mogę potwierdzić te słowa. dochodzą do tego jeszcze wysoce awaryjne maszyny. Szkoda że nie zainteresował się sanepid.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanpro Consulting - Katowice

Sanpro Consulting
2.8/5 Na podstawie 11 ocen.

Sanpro Consulting