Sanpro Consulting

Katowice

Sanpro Consulting
3 11

Opinie o Sanpro Consulting

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Powiedzcie co się dzieje teraz w Sanpro Consulting? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam aplikować o pracę?

ważka

w impelu zaczęłam pracować na chwilę- miała to być praca przejściowa. a okazało się,że pracuję już rok ;) czas leci,a praca na tyle fajna że nie chcę jej zmieniać. pieniądze zawsze na czas, warunki pracy ok, czego chcieć więcej :)

ona
@ważka 18.03.2015 08:41

no jak kogos zadowala 700zl wyplaty to pogratulowac tylko nikich lotow w wymaganiach zyciowych.chyba reszte do zycia i oplat,jakies 2.500-3.500 tys.zl doklada do zycia i oplat maz tej pani ??? bo 700 zl to na karme dla dwoch psow chyba na miesiac wystarczy?

Karolina

Ktoś z Was obecnie pracuje w Sanpro Consulting? Co możecie doradzić osobie, która jest zainteresowana aplikacją? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje będą szczególnie pomocne.

dhj

@ Adrian - masz racje - takie miejsce powinno być przykładem a nie przestrogą. Eh co sie dzieje z tym światem :/ szkoda słów niesttey i nic poradzić nie można

Adrian

W sadzie rejonowym dziewczyny pracują za 700zl miesięcznie maja o 200zl mniej niż miały kiedy za porządki odpowiadała domo sfera przy zwiększeniu obowiązków gdzie jest prawo gdzie sprawiedliwość jak takie komedie nawet w sądzie który powinien być przykładem uczciwego zatrudnienia a nie wyzysku prywaty i cwaniactwa

karolina

o pewnie to ogloszenie juz nieaktualne, a szkoda, bo ja wlasnie takiej pracy szukam, bede sprawdzac czy cos podobnego sie pojawi

martyna

nie wiem jak kinga ale my sprzatamy w biurach i zazwyczaj wychodzi po 8 godzin dziennie

kinga

to fakt, jak dbaja tak o pracownikow, to jest to firma godna uwagi jak sie szuka pracy

el-maczo

Jestem juz prawie byłym (na wypowiedzeniu)pracownikiem tejze "firmy". co moge powiedziec o tej firmie, raczej nic dobrego. Jak chcesz sie utrzymac i nie wylecieć z tej "firmy" to siedziec cicho jak mysz pod miotłą albo włazić w dupę (za przeproszeniem) brygadzistkom na czele z kierowniczką. Ta firma oferuje teżbardzo niskie zarobki tym bardziej jak ktos pracuje na tzw śmieciówce. O reszcie nie bede pisał bo szkoda klawiatury... .

wdbmwendm,

ludzie oczym wy gadacie impel to oszusci daja smieciowki warunki w pracy w szpitalu beznadziejne powodzenia tym ktorzy chca ta pracowac fakt wyplata na czas ale warunki do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam

Kinga

Dobra praca za rozsądne pieniądze, mi taka forma pasuje, jestem zadowolona.

Irma

Racja pracy nie można się wstydzić bez nas ludzie żyliby w brudzie. Pracuję od kilku miesięcy w tej firmie i jestem pozytywnie nastawiona.

Iwona

Sprzątanie do łatwych prac nie należy lecz i ja i dziewczyny dajemy radę, dobra ekipa to podstawa, warunki różna bo i każde miejsce jest inne, lecz ktoś sprzątać musi, żadna praca nie hańbi.

jfnkdsnf

ja pracuje w impelu fakt wypalta jest na czas ale warunki pracy do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sypie sie tynk na glowe w jednym miejscu sie jej i sie przebiera tam gdzie sa szkodliwe plyny tynk na glowe sie sypie mowa tu o impel cleaning w bialymstoku w szpitalu usk

el-maczo
@jfnkdsnf 01.09.2015 08:49

Domyślam się że wpis pochodzi od kogoś z mojej ekipy. Mogę potwierdzić te słowa. dochodzą do tego jeszcze wysoce awaryjne maszyny. Szkoda że nie zainteresował się sanepid.

Roma

Idziemy do pracy by zarobić inna sprawa że w zgranym zespole raźniej i praca szybciej idzie. Każdy zawód jest potrzebny i wszędzie można się odnaleźć.

Lenka

Co nie zmienia faktu że miła atmosfera pracy pomaga, u mnie wszyscy są zgrani i pracujemy razem, zawsze można się dogadać i zarobić.

Agra

Praca dobra w której można szybko się dostosować. Konkurencyjne wynagrodzenie, na czas co mile człowieka zaskakuje.

Lenka
@Renata 09.08.2015 21:16

Potwierdzam, każdy kto chce pracować spokojnie się tu odnajdzie, wiadomo że ludzie mają różne charaktery czasem zdarzy się że ktoś ma inne zdanie lecz koniec końców można się dogadać i spokojnie pracować.

Janka

Dobra atmosfera pracy a do tego świetni ludzie, szybko odnalazłam się w zespole.

Mazuu

Moim zdaniem większość kobiet tu się odnajdzie, praca stabilna, to szczególnie ważne gdy ma się jakieś finansowe zobowiązania. Ekipa fajna i praca szybko schodzi.

Anetqa

Duża firma, wiele zleceń bez problemu można sobie poradzić z zadaniami, kierownictwo też ok. Jeśli ktoś ma możliwość podjąć pracę to polecam.

Maja
@Anetqa 15.06.2015 08:23

Właśnie złożyłam CV i czekam na rozmowę, pracowałam już kiedyś w tej branży więc myślę że bez problemów sobie poradzę w Impelu.

modra

jestem w impelu już ponad rok, im dłużej tym lepiej ;) przyzwyczaiłam się do ekipy, do szefostwa, do regularnych wypłat więc zamierzam tu zostać.

Adrian
@modra 24.05.2015 23:17

Witam do czego się przyzwyczaiłaś do 700zl wypłaty napisz na jakim stanowisku pracujesz

Zostaw opinię o Sanpro Consulting - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanpro Consulting