OZPS

Orzechowo

Opinie o OZPS

Zwierzęta w zoo mają lepsze warunki bytowe niż pracownicy owej firmy.Zaniedbane budynki pamiętające lata50te ,okna i drzwi też ,latem ukrop temp.ok40 stopni słońce bijące przez świetliki a w zimie sypie przez nie śnieg albo leci deszcz na głowy ludziom .Biada narzekać na warunki pracy...Kadra zarządzająca to inna historia , nieuki, pyszałki udający że ciężko pracują .Zarabiają krocie a robotnicy najniższą płacę mają .Ubrania ochronne dostaniesz najgorszej jakości nawet na okres 6 lat,zimowe,ale trzeba nosić obowiązkowo ....Nie polecam tam pracować osobom ambitnym i pracowitym bo to się tam nie liczy

Zostaw opinię o OZPS - Orzechowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OZPS