Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Inżynieryjnych "SANEL" Sp. z o.o.

Ruda Śląska

Opinie o Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Inżynieryjnych "SANEL" Sp. z o.o.

Edyta

Czy firma organizuje wyjścia, lub wyjazdy integracyjne dla pracowników? Dla nowych osób w firmie to idealna okazja do poznania wszystkich osób w firmie i asymilacji w jej strukturach.

kokumana

No nie tylko z szefostwem, bo i współpracownicy są spoko @Wco.

Zostaw opinię o Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Inżynieryjnych "SANEL" Sp. z o.o. - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Inżynieryjnych "SANEL" Sp. z o.o.