It Gorillaz Maciej Kozłowski

Adres: Bolesława Orlińskiego 8 lok. 105, 31-878 Kraków

NIP: 8741720192 REGON: 368994165

It Gorillaz Maciej Kozłowski

Opinie o It Gorillaz Maciej Kozłowski

Jak wygląda teraz sytuacja w firmie It Gorillaz Maciej Kozłowski w miejscowości Kraków? Czekamy na info odnośnie aktualnej pozycji firmy. Zachęcamy do dodania opinii przez byłych pracowników! Dajcie znać co wiecie o pracy w It Gorillaz Maciej Kozłowski! Wasza opinia się liczy!

Zostaw opinię o It Gorillaz Maciej Kozłowski - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie It Gorillaz Maciej Kozłowski