Opinie o Code Red Tomasz Stachewicz w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Code Red Tomasz Stachewicz, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Code Red Tomasz Stachewicz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Code Red Tomasz Stachewicz w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Code Red Tomasz Stachewicz?

Waldemar Nowy wpis

Ale ja nie widzę związku tych wpisów z opinią o pracy w firmie a przecież w tym celu istnieje to forum

Klient Nowy wpis

Ten klub to porazka na stronie info ze sklepik czynny od 20 .... po dotarciu ba miejsce klub zamkniety !!!! Wiec dzwonie !!! Odbiera pan chyba nacpany ze jest zamkniete wiec mowie ze info na stronie inne jest !! Oan odpowiada jest jak jest !!! Odradzam ten klub to (usunięte przez administratora)

Luzak Nowy wpis

Byłem..no i powiem tak. Lokal nadaje sie do remontu, warunki naprawde bardzo słabe, dziury w fotelach..do tego klejace sie podłogi, brak szatni z dostepem do prysznica, trzeba sie przebierac na schodach. Piwo po 8 zł...z ta zniżka na piwo czy drinka to wielka sciema!!! w kabinach brudno i słabo z wyposazeniem, DARK room..hym...mała kanapa, wysłuzona, zapada sie...OGOLNIE nie polecam. Choc mozna spotkac fajne ciastka...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nowy

Szczerze to jakaś porażka. Klub na wymarciu Zero klimatu Bbarman ci chwila podchodzi chyba do właściciela i mu melduję że czegoś mu brakuje Klientela hmmm Każdy ma to co lubi Ale jaki szukasz młodych chłopaków to nie tu Starzy bywalcy i ciotki Nowy nie ma szans Nie polecam Dodatkowo wjazd 20 Zeta do ogarnięcia Ale BONZIO siedzący na sali Porażka Moje sugestie dla Code Red Tomasz Stachewicz: Więcej luzu Lokal się kończy Nie top go jeszcze bardziej niż potrzeba Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wszystko

Czy ktoś z użytkowników obecnie jest zatrudniony w tej firmie? Napiszcie co wiecie o przedsiębiorstwie Code Red Tomasz Stachewicz w miejscowości Warszawa. Wasza post się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Code Red Tomasz Stachewicz - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Code Red Tomasz Stachewicz
0/5 Na podstawie 0 ocen.