Opinie o Krzysztof Furgała K2 Bedding w Lubaczów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Krzysztof Furgała K2 Bedding, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Krzysztof Furgała K2 Bedding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Furgała K2 Bedding w Lubaczów

Marcin Kargulewicz Nowy wpis
Klient

Wybitnie nieprofesjonalni ludzie. Produkty pozostawiają wiele do życzenia. Wykonanie jest niedokładne. Brak zaangazowania ze strony producenta w dokładne wykonanie wyrobu na zamówienie indywidualne. Cena spora a Właściciel nie jest słowny mimo wielokrotnych zapewnień że dotrzyma danego słowa. Kłamca! (usunięte przez administratora) Cwaniaczek! Z całym zdecydowaniem nie polecam tej firmy. Omijać szerokim łukiem!!!

Marcin Kargulewicz Nowy wpis
Klient
@Marcin Kargulewicz

Powyższy komentarz poskutkował pozytywną reakcją w/w firmy. Tym samym wycofuję się z powyższej opinii. Sprawa została zakończona pozytywnie. Przykro mi jednak że musiałem napisać powyższy komentarz żeby doczekać się pomyślnego finału mojej sprawy.

Hej! Coś nowego dzieje się u pracodawcy jakim jest Krzysztof Furgała K2 Bedding w miejscowości Lubaczów, bo nie widzę nowych info. Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co się dzieje u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Furgała K2 Bedding - Lubaczów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Krzysztof Furgała K2 Bedding
1/5 Na podstawie 1 ocen.