Opinie o Usługi Transportowe Paka Dorota Puchalska w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Usługi Transportowe Paka Dorota Puchalska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Usługi Transportowe Paka Dorota Puchalska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Paka Dorota Puchalska w Białystok

Warsztat.Z.Przypadku

Ludzie, chcący tam naprawiać swoje auta, muszą mieć silne nerwy i wypchany portfel. Nie potrafią zdiagnozować nawet poprawnie usterki i wciskają kit klientowi że trzeba remontować silnik. Po zabraniu auta do innego warsztatu naprawa wyniosła 300zł i wszystko jest jak należy. Warto się dwa razy zastanowić zanim zaufa się tym fachowcom i powierzy swoje auto.

@Wiktoria

Wytłumacz mi proszę, dlaczego Klient miałby uczyć Warsztat jak mają wykonywać swoją pracę? W każdym solidnym warsztacie usłyszysz, że za wiedzę i profesjonalizmy należy płacić.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Usługi Transportowe Paka Dorota Puchalska odbywa się również w języku angielskim?

Basia Nowy wpis

Pracował ktoś jako dostawca? Dawno nie widziałam oferty aktualnej, ale w Internecie są starsze nadal. Ile trwa okres próbny, po jakim czasie już jest na dłużej umowa?

Anonim Nowy wpis
@Basia

Zdecydowanie odradzam zatrudniania się w tej firmie. Oszust!!!

Warsztat.Z.Przypadku

Wiktoria
@Warsztat.Z.Przypadku

A o jaką usterkę chodziło? Może warto do nich podejść z tym i powiedzieć jak sytuacja się rozwiązała? Bo to może być dobra wskazówka dla nich, żeby wiedzieć jak następnym razem podobny problem ogarnąć

@Wiktoria Nowy wpis

Ktoś

Interesuje mnie praca mechanika tutaj, ale widzę, że pisaliście o problemach z płatnościami jeszcze kilka miesięcy temu. Unormowała się ta sytuacja? Płacą na czas? Jeżeli nie to ile zwlekają z wypłaceniem całości wypłaty najdłużej?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Usługi Transportowe Paka Dorota Puchalska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Marsellus Wallace

Wieczny dluznik .

Xyz

Pracowalem w tej firmie nie polecam nawet najwiekszemu wrogowi a co dopiero klijentom oszukuja na czesciach ktore niby zostaly zalozone a nie sa. Wynagrodzenie dostajesz w ratach bo oczywiscie najpierw wlasciciele musza oplacic swoje wakacje a dopiero potem patrza czy maja na wyplaty. Umowa ??? Hahaha a co to jest najlepiej by zatrudniali na czarno albo na zlecenie

@Xyz

Firma czeka z otwartymi ramionami ;)

Xxx
@Xyz

Porozmawiamy na temat tej firmy konkretnie? Na priv

...ByleJakNajdalej...

Człowiek z brakiem jakiejkolwiek godności i szacunku do drugiej osoby. Wszystko ubarwia w piękne barwy by zachęcić do pracy, po czym bańka pryska. Wynagrodzenie albo dostaniesz albo nie, jedna wielka loteria. Przy jakichkolwiek problemach, robi wszystko by zwalić winę na pracownika i uwalić z wypłaty. W rozmowie stara korporacyjna gadka aż do wymiotu. Wielki biznesmen, a w momencie gdy wisi pieniądze boi się odebrać telefon. Trzymać się z daleka, chyba że ktoś ma nerwy ze stali i woli się przekonać na własnej skórze.

Klijent

Witam Naprawiałem samochód w Tej Firmie rzekomo lakierniczej. Nie dość że silikon położony nie wiem jak to się nazywa fachowo ale od biegał od orginału tragicznie. A jeśli chodzi o lakierowanie. Brak Słów. Tak zwane syfy i jakieś oczka Lakiernicze pozostawiane. Czas wykonania straszny ponad 2 Miesiące 3 elementy porażka. NIE POLECAM ABSOLUTNIE. Ale samochód za to ładnie wysprzątany i umyty. Może powinni się zając Czyszczeniem wnętrz. pozdrawiam Pracownika który może nadrabiać Czystością waszą nie fachowość

Wiktoria
@Klijent

Serio? No przynajmniej pozytyw się pojawił. Ale skoro usługa aż tak nie wyszła to reklamowałeś to może? Albo zwrócili chociaż część pieniędzy?

Niezadowolony

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) o nic więcej! W dodatku (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Julia
@Niezadowolony

Coo? Możesz jeszcze raz normalnymi słowami? Bo tu wykasowali ci chyba większość tego wpisu xD

Xd

Nie polecam, samochód wyjeżdża w gorszym stanie niż był.Rachunek zwala z nóg.Zdala od tego serwisu.

Zadowolony

Jestem zadowlony z uslugi lakierniczej Paka. Naprawiałem. Mercedesa E klasy. Miał Ciezki złoty kolr. dobrze sie wspulpraocowało z likwidacja szkod. lakierniczo tez wyszlo super mialem malowany zderzak i prawy blotnik. Jestem zadowolony z uslugi.

xxx

zatrudnienie na umowę o prace jest, ale daje ci takie warunki że się odechciewa, ewentualnie własna dzialalność trzeba jeździć starymi, nie sprawnymi samochodami często bez badań technicznych - przy kontroli policji sam pokrywasz mandat i się jeszcze nasłuchasz czemu dałeś się zatrzymać - nie da się doprosić o naprawę auta naprawy blacharsko lakiernicze to jakaś żenada... serwis w ogóle nie przygotowany pod to opóźnienia w wypłatach, nie tylko dla pracowników ale też dostawców - o ile w ogóle dostawcom cos placi nie potrafią prowadzić firmy, potrafią liczyć swoje pieniądze i za co komu uciąć

xxxx
@xxx

z tym się zgodzę, przepracowałem kilka dni w tej firmie ale po przeładowanym samochodzie o ponad 2T podziękowałem... Szkoda czasu, życia, zdrowia i pieniędzy na takie coś... samochód przeładowany o prawie 60% dopuszczalnej całkowitej masy, gdzie do 20% mandat w wysokości od 500 do 15tys za co płaci kierowca...

Haha zd
@xxx

Ten człek ... już sie ogłasza na Płock ogloszeniach firma paka no widze ze renome.ma niezlą hahah

Xx
@xxx

Wszystko Prawda. Gość nie wypłacalny. Telefonów nie odbiera jak musi kasę oddać..

P.

Nie polecam tego warsztatu, mechanicy na niczym się nie znają, nabijają w butelkę, ałto mialo delikatny przeciek oleju na silniku, diagnoza odnaleziona lecz po ich wymianie uszczelnień leje się bardziej, naprawiali sprawne wtryski, turbo itp został wyjęty silnik niepotrzebnie, za usługę zapłaciłem 8tys zł a samochód wyjechał w gorszej kondycji niż był. Tam nawet opon nie umieją zmienić...

Halina

Firma naprawia auto bardzo długo, wymieniają bez zlecenia a cena za naprawę może ogromna . nie polecam

@Halina

Może ogromna czy ogromna? To ile zapłaciłaś? Wiesz, jeśli jest dużo zleceń, to czas oczekiwania może być dłuższy. Jak bez zlecenia?

Zebyniebylozenie

Firma jak kazda inna ale to jest dopiero porazka wstawiasz auto do naprawy uzgadniasz termin po czym odbierasz auto duzo puzniej a rachunek zwala cie z nog !!!! nie wiem z kad maja tam takie ceny moze dlatego ze maja jednego konkretnego mechanika Pana Ł. A na reszte musza zarabiac rachunkami ??? Nie polecam !!

Klarowny

Ta firma to (usunięte przez administratora)ta firma wywodzi sie z bialegostoku i nie pozostawiają na niej suchej nitki. Wstyd panie przestań sie tu w Plock oglaszac i kompromitować Tfu

Janusz
@Klarowny

A czy Ty pracujesz lub pracowałeś w Pace? Jaka jest tu stawka na początku i czy są jakieś benefity pozapłacowe? Daj znać!

Przemek33

Nie polecam. Dużo obiecują mało dają.

Ewelina
@Przemek33

Co obiecują a co dają w Pace? Mogę uzyskać od Ciebie jakieś konkrety na ten temat? Bo na ten moment nie za wiele mogę sama wywnioskować z Twojego wpisu :) O co konkretnie chodzi?

nowy

Nie wiem jak było wcześniej w tej chwili mam umowę o pracę i jeszcze nie zabrał mi pieniędzy na które się umówiłem. Samochody faktycznie potrzebują generalnych napraw, ale da się wytrzymać. Z dniem wolnym też nie ma problemu. Kwestia dogadania się i chyba tego gdzie trafisz jako kierowca. Ja nie mogę narzekać. .

Janosik

Nie polecam tej firmy. Pracowałem tam jako kierowca nie dość że mało płaci to jeszcxe cię oszuka na dniowkach. Cieszki człowiek dowypacania pieniędzy. Szuka durni co mu za grosze będą jeździć.

Ziomek
@Janosik

Najgorszy pracodawca z jakim się spotkałem.zgadzam się co na temat umów oraz wynagrodzenia brak słów co za ludzie.nie piszę tego postu aby się zemścić ale po to żeby was ostrzec żeby nie zatrudniać się w tej firmie szkoda zdrowia i swego cennego czasu naprawę.

Ewelina
@Ziomek

A o co chodzi z tymi umowami? Można liczyć aktualnie na umowę o pracę? Na jaki okres czasu jest ona zawierana z nową osobą przychodzącą pracować w Pace?

Heniek

@Anonim a to wcześniej jakie dawali umowy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Paka Dorota Puchalska - Białystok

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Paka Dorota Puchalska?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Paka Dorota Puchalska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Transportowe Paka Dorota Puchalska?

Usługi Transportowe Paka Dorota Puchalska
  • Diamentowa 19
    15-161 Białystok
  • NIP: 5422599097 REGON: 200374071

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042