PRZEDSZKOLE SASANKA
counter
3 18 45 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy zdarzają się nadgodziny w PRZEDSZKOLE SASANKA?

Super tata Nowy wpis
Klient

A ja jestem zadowolony z Sasanki, bo moje dziecko jest zadowolone. Dwa lata temu szukaliśmy żłobka dla dziecka, blisko pracy. Spodobało mi się, że jest gdzie zaparkować. Uliczka zaciszna, budynek nowy w zieleni. Teren ogrodzony z bezpiecznym placem zabaw, dobrze wyposażonym, żłobkowy oddzielony jest płotkiem od przedszkolnego. Sale jasne, kolorowe, każda ma własną łazienkę, zabawki też są ;-) Ogólnie OK. A, są dystrybutory z wodą w korytarzach, fajna rzecz w upały. W pobliżu jest sklep i budka z lodami, dla mnie to ważne, mogę zrobić zakupy i pójść z dzieckiem na lody. Na początku było trudno rano się rozstawać, szczególnie nam rodzicom, ale po 2-3 tygodniach przyzwyczailiśmy się i nabraliśmy zaufania do Sasanki. Teraz dziecko nie chce wychodzić ze żłobka, zwłaszcza gdy jest na placu zabaw z innymi dziećmi. Jedzenie chyba OK., nie zauważyłem żeby dziecko było głodne, jadłospis jest do wglądu na tablicy ogłoszeń. Dla mnie jest najważniejsze, że dziecko się rozwija, ma fajne koleżanki i kolegów, jest bezpieczne a ja mogę spokojnie jechać do pracy. W domu śpiewa nowe piosenki i przypomina nam o występach w dniu babci i dziadka ;-) Kadra komunikatywna. Owszem, ostatnio z powodu pandemii (byli zamknięci przez dwa miesiące) zaszły w Sasance redukcje kadrowe. Nie podobało mi się to, ale teraz z perspektywy czasu jak rozmawiam z koleżankami i kolegami z pracy w wielu prywatnych placówkach jest podobnie. Opłaty porównywalne do innych prywatnych placówek o podobnym standardzie. Od września dziecko idzie do oddziału przedszkolnego w Sasance. Cieszę się, bo przechodzi ze swoimi rówieśnikami a ja będę mniej płacił, bo już mnie dofinansowanie na przedszkole obejmie. Nie jesteśmy mieszkańcami gminy, którzy też mają dofinansowanie na żłobek z gminy. Nas objęło w żłobku dofinansowanie z programu Maluch +, niedużo ale zawsze… POLECAM SASANKĘ

Anna Nowy wpis
@Super tata

Niezła autoreklama :)

Kinga Nowy wpis
@Super tata

No co do dofinansowania to my podpisaliśmy, ale od stycznia nam nie odejmują. Tymek jest zadowolony ze żłobka ale jak są jego panie Ola i Karina, jak są inne widzę, ze się denerwuje. Nie wiem czy jednak cena ludzi bardziej nie zmusiła do odejścia dzieci czy kadra, to dziecko ma się bawić i rozwijać nie rodzice:)

AS
Klient

niestety ale potwierdzam negatywne opinie o zlobku sasanka. Odkąd chodzi tam moje dziecko zaczęło być smutne. Słyszałam dobre opinie oraz opcja dofinansowania czesnego spowodowała iż przypisaliśmy dziecko z innego dobrego zlobka tutaj. Teraz niestety bardzo żałujemy. Dziecko niestety nie jest w centrum zainteresowania. Opiekunki zdają relacje z dnia w taki sposób aby rodzic był spokojny i zadowolony, mam wrazenie ze nie do końca prawdziwe. Wszystko pieknie i kolorowo do momentu kiedy przychodzi rodzic po dziecko i widzi stojące samo na uboczu i placzace a pani opiekunka zaoferowana rozmowa z druga opiekunka nie zauważa placze dziecko. Taki widok sprawia ogromna przykrość dla rodzica. Nie/stety ale nie bede polecać , jestem rozczarowana. Dziecko zostanie wypisane ze zlobka dla jego dobra jest jeszcze wiele innych sytuacji i aspektów ale duzo by się rozpisywać.Nie polecam!

TakNie2
Dinibajk
@AS

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami negatywnymi na temat tego przedszkola. Powiem tylko tyle że nie polecam rodzicom za taką cenę, paskudne jedzenie, i niestety połowę rzeczy które niby są pozytywne są negatywne które się tam dzieją. Proszę długo przemyśleć nim ktoś z Państwa odda tam dziecko. Poza tym nie jest to zbyt czyste miejsce wyglądające na pozór.

TakNie2
Doris

Miejsce bez perspektyw rozwoju i awansu zawodowego. Problematyczni właściciele oraz niskie zarobki, nie zawsze wypłacane na czas. Nie polecam jako miejsca pracy

Tak2Nie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Anna

Dodam od siebie, ze niepochlebne opinie o tym przedszkolu są w dziwny sposób usuwane. Jakiś czas temu negatywnie wypowiedziałam się na temat działania przedszkola i moja opinia widniała zaledwie kilka miesięcy. Już kilka lat temu, kiedy mój syn uczęszczał do przedszkola odkryłam nieuczciwość właścicieli. Dzieci nie miały zajęć dodatkowych za które płaciliśmy. Zajecia odbywały się nieregularnie o czym jako rodzice nie byliśmy informowani. Kolejna sprawa - krzyki na dzieci, nie wiem jak jest teraz, bo to zależy od personelu, który częściowo się zmienił, ale wiem na pewno - właścicielka toleruje takie metody. Moje drugie dziecko w przedszkolu państwowym za kilkakrotnie mniejsze pieniądze ma o wiele!!! lepsza opiekę.

Tak4Nie3
Marcelina

Fatalne miejsce pracy. Właściciele robią co chcą - nieterminowe wypłaty, problem z umową, tylko obiecanki, niskie pensje. W okresie pandemii - bezpodstawne zwolnienia i obniżki pensji lub jej brak. (usunięte przez administratora)

Tak5Nie2
Nau

Kombinacje typowe dla małego biznesu z lat 90. Kreatywne uzupełnianie dzienników, rozliczenia umów, kombinowanie przy rozliczaniu dodatkowych zajęć, nielegalne zapisy w umowach, zmiana umów na gębę itd.

Tak6Nie1
Magda

Jak przedszkole radzi sobie w obecnej sytuacji?

Byt
@Magda

Nie radzi sobie. Jest totalny chaos. Zwolnili najlepsza kadrę. Niemal 20 dzieci odeszło. Właściciele są nieuczciwi, każdemu mówią co innego, wprowadzają zasady typu 25zl za odebranie dziecka 15min później, próbują oszukiwać na dofinansowaniach z gminy, brak kulturalnej komunikacji z rodzicami. Typowi, wiejscy Janusze biznesu, którzy kompletnie nie zdają sobie sprawy z tego, że ich najcenniejszym zasobem byli ludzie.

Tak7Nie2

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w PRZEDSZKOLE SASANKA?

Santa
@Pytanie

Awansu? Właśnie się pozbyli swoich najlepszych ludzi...

Tak3Nie1
Xxx

Długo było fajnie i stabilnie. W kwietniu, w trakcie pandemii, właściciele jednym bezmyślnym ruchem pozbyli się najlepszej i najbardziej doświadczonej kadry. W ślad za tym, w ciągu kilku dni stracili niemal 20 klientów.

Tak3Nie1
ipotulicka

Polecam Żłobek i Przedszkole Sasanka, w tym roku moje dziecko poszło do grupy przedszkolnej, będzie je uczyła miła nauczycielka, która kiedyś była opiekunką w żłobku Sasanka, zna moje dziecko. Cieszę się, że od kilu lat pracują w Sasance te same Panie. Są to przyjazne i życzliwe opiekunki. Dyrektor i właścicielka kompetentne i profesjonalne. Cieszę się, że mogę iść spokojnie do pracy, skupić się na niej, wiedząc, że moje dziecko dobrze się czuje w Sasance. Dodam jeszcze, że w Sasance bardzo przestrzegane jest przyjęcie dziecka zdrowego, nie da się wcisnąć chorego, dzięki temu choroby nie rozprzestrzeniają się, moje dziecko w zeszłym roku miało prawie 100 procent frekwencji:)

Tak2Nie3
Iwona

Widzę, że na forum pojawiają się opinie na temat warunków jakie są w Przedszkolu Sasanka ale głównie od strony rodziców. Dobrze by było, gdyby ktoś również zechciał podzielić się informacjami od strony pracodawcy? Czy przedszkole oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenia są adekwatne do wykonywanej pracy. Jaka jest atmosfera? Co najbardziej podoba się Wam w pracy? Możecie się tym podzielić na forum?

Karolina

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze jak się pracuje!!

TakNie

Jak wyglądają zarobki w PRZEDSZKOLE SASANKA? Czy od ostatniej opinii ich poziom uległ zmianie?

Martyna

Może ktoś z pracowników ma ma wiedzę o ewentualnej pracy?

anonymous

Moje dzieci lubia panie przedszkolanki ????

Iwona

@Monika zastanawiałaś się nad zostawieniem swojego dziecka w PRZEDSZKOLU SASANKA? A może już się na to zdecydowałaś? Jesteś zadowolona? Czy oprócz rodziców dzieci pracownicy zechcieliby się wypowiedzieć na temat pracy w tym miejscu?

Tak9Nie

Monika

Udało się Pani/Panu znaleźć odpowiednią placówkę?

Tak6Nie

Monika

Pani Agato udało się Pani znaleźć jakieś przyjemnie miejsce dla dziecka?

Iwona

@Anna czyli od tamtego czasu jak Pani płaciła za dodatkowe zajęcia widocznie dużo zmieniło się i PRZEDSZKOLE SASANKA już nie wymaga dodatkowych kosztów od rodziców. @anonim a cz inne dzieci też to potwierdziły? Niestety oskarżenie na podstawie jednego dziecka jest niesłuszne, bo nie możemy oceniać kogoś, gdy nas tam nie było.

TakNie1

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSZKOLE SASANKA - Pruszków

PRZEDSZKOLE SASANKA