PRZEDSZKOLE SASANKA

Pruszków

Opinie o PRZEDSZKOLE SASANKA

Iwona

@Anna czyli od tamtego czasu jak Pani płaciła za dodatkowe zajęcia widocznie dużo zmieniło się i PRZEDSZKOLE SASANKA już nie wymaga dodatkowych kosztów od rodziców. @anonim a cz inne dzieci też to potwierdziły? Niestety oskarżenie na podstawie jednego dziecka jest niesłuszne, bo nie możemy oceniać kogoś, gdy nas tam nie było.

Iwona

@Anna według ogłoszenia rodzice nie muszą płacić za zajęcia dodatkowe http://www.przedszkolesasanka.pl/o-nas/co-nasz-wyroznia To czemu musiałaś płacić za nie dodatkowo? PRZEDSZKOLE SASANKA poszukuje aktualnie osoby lubiące dzieci do pracy na stanowiska: nauczyciel, opiekunka dziecięca, pomoc opiekunki, nauczyciel rytmiki. Może jakiś absolwent pedagogiki chciałby zdobyć doświadczenie w tym przedszkolu?

@Iwona 20.10.2017 11:22

Pani Iwono, Zajecia dodatkowe takie jak np. ceramika czy judo były zajęciami dodatkowymi i dodatkowo płatnymi. Pytanie jest takie, dlaczego dyrekcja za wszelka cenę nie chciała umieścić tej opłaty jako osobnej pozycji na rachunkach?

@Iwona 20.10.2017 11:22

Pani Iwono, Płaciłam za zajecia dodatkowe takie jak ceramika i judo. Wymienione zajecia były wtedy dodatkowo płatne.

Agata aa

Omijajcie ten żłobek to jest porażka największa. Brak zaangażowania pracowników do dzieci.

Witam, moje dziecko uczęszczało do żłobka Sasanka i szczerze NIE POLECAM. Jeżeli nie chcecie aby Wasze dziecko płakało z rozpaczy bo jest tam mu źle bo Panie Opiekunki nie chcą dziecka przytulić pobawić się z nim to zabierzcie je czym prędzej. Brak zaangażowania Pań Opiekunek jest porażający.

Anna

Drodzy rodzice dzieci z Sasanki, Do Sasanki (wtedy jeszcze „przedszkola” i żłobka w jednym) chodził mój syn. Przez cały czas kiedy tam uczęszczał nie chciał nic mowić na temat tego jak spędzał czas, co robił i jakie sa „ciocie”. Poszedł do zerówki w nowym miejscu i od pierwszego dnia wiedziałam co sie dzieje. Dziecko wracało do domu uśmiechnięte i z chęcią opowiadało jak spędziło czas. Po roku, ROKU! zaczął mowić jak to było w Sasance. A wiec: 1. Ciocie bardzo krzyczały i wtedy sie ich bałem 2. Siedziałem ciagle na krzesełku za karę, bo bawiłem sie głośno i biegałem z kolega 3. Ciocie nigdy sie z nami nie bawiły. Moze dodam jeszcze, ze nie ma kłopotu z zachowaniem mojego dziecka ani w domu ani obecnie w szkole. Drodzy rodzice, bardzo żałuje ze nie zabrałam stamtąd dziecka wczesniej, niestety dzieci nie zawsze powiedza (nawet jak świetnie mówią!) kiedy cos dzieje sie nie tak. Mój syn potrzebował roku zeby sie otworzyc i powiedziec co sie tam działo. A teraz jeszcze dwa fakty: 1. Po nagłośnionej w mediach sprawie dotyczącej złego traktowania dzieci w jednym z przedszkoli w Polsce (sprawa wyszła na jaw dzieci nagraniu, mama umieściła urządzenie do nagrywania w ubranku lub zabawce dziecka) w Sasance zakazano przynoszenia dzieciom ich pluszaków. Rzekomo dlatego, ze im sie gubią i dzieci płaczą. 2. Na zakończenie mojej „współpracy” z przedszkolem poprosiłam dyrekcje o wystawienie rachunku z rozpisanymi osobno kosztami za zajecia dodatkowe, na ktore zapisałam syna i na ktore uczęszczał. Zrobiłam to ponieważ doszły mnie słuchy, ze zajecia nie odbywają sie regularnie (mimo ze ja regularnie za nie płaciłam). Wyjaśniłam wyraźnie dyrektorce ze chce miec koszty za zajecia dodatkowe OSOBNO na rachunku. Dostałam rachunki zbiorcze - ze zsumowana kwota za wszystkie usługi. Nie polecam ani dzieciom ani pracownikom tego miejscach. Jesli chodzi o ewentualnych przyszłych pracowników- nie po to kończynie Państwo studia, zeby psuć sobie reputacje praca w wątpliwej jakości miejscu.

Anonim

Rodzice, przyjdźcie w południe i posłuchajcie jak rozpaczają te maluchy! Bez powodu?

Iwona

Nadal na forum brak pracowników PRZEDSZKOLE SASANKA. Czy może ktoś słyszał w takim razie jak się tam pracuje? Czy są rekrutacje? Czy przyjmują od razu po studiach młodych ludzi do pracy? Takie informacje powinny się pojawić w wątku przedszkola.

Iwona

Dużo osób, które wypowiadają się w wątku to rodzice. A jak oceniają PRZEDSZKOLE SASANKA jego pracownicy? Chętnie dowiemy się co najbardziej lubicie w swojej pracy. Tym bardziej, że przedszkole szuka osób do pracy w okresie lipca-sierpnia 2017. Wasze doświadczenia mogą być cenne dla osób, które rozważają pracę tutaj w okresie wakacyjnym.

aaa

Pewnie, że takie placówki są bardzo ważne, bo w końcu rozwój dziecka jest istotny, ale jaka panuje u nich atmosfera?

abela

Już dawno zabrałam.ale trauma pozostała. Nie jestem skora do pisania jakichkolwiek negatywnych opinii w sieci.to.mój debiut.uznałam po prostu,że powinnam to zrobić.skoro państwo tu zaglądacie na to forum to musi być tego jakiś powód....? Pozdrawiam

Ada
@abela 19.01.2016 19:01

Witam, brałam pod uwagę te placówkę przez wzgląd na przedszkole i zlobek w jednym miejscu. Aktualnie corka chodzi do dwujezycznego przedszkola wiec poszukuje jak najlepsza jego namiastkę. Będę wdzięczna za więcej informacji na temat pracy przedszkola, Podejścia do dzieci, poziomu i realnego kontakt z angielskim. Dziekuje

abela

Warunki są bardzo dobre to fakt.ale czy to się liczy najbardziej? To miejsce nastawione jest tylko na pieniądze.dziecko i jego dobro jest na odległym miejscu priorytetów tej placówki.panie opiekunki sterroryzowane przez właścicielke.dużo by mówić.ja szczerze odradzam.

abela

Ja też zdecydowanie odradzam Jestem właśnie taką rozczarowana mama;(

APsik

Acha, dodam jeszcze, że mam kontakt z dwiema mamami które przeniosły dzieci z Sasanki do innego przedszkola, bo były niezadowolone. Nowym przedszkolem są również rozczarowane. Any comment? Pozdrawiam

APsik

Jestem mamą przedszkolaka z Sasanki i od dawna obserwuje ten watek, ale ostatni wpis naprawdę mnie zadziwił. Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym brakiem dobrej atmosfery w przedszkolu. Kadra jest miła, pomocna, uśmiechnięta. Serdeczna zarówno dla dzieci jak i rodziców. Pani Edyta nadrabiała z dzieckiem zaległości po dłuższej nieobecności! Nie wiem czego więcej można oczekiwać. Jak miałam jakąś uwagę, to mówiłam wprost i zawsze się to spotkało z otwartą, pozytywną reakcją. Faktycznie, była swego czasu dość duża rotacja pracowników, ale od dłuższego czasu jest OK. Faktycznie, plac zabaw nie jest jakiś spektakularny, ale niczego tam dzieciom nie brakuje, a i pobiegać mają gdzie. Zajęcia dodatkowe mają ciekawe i zróżnicowane, dzieci są zabierane do teatru, kina, na spacer na cmentarz, do straży pożarnej itd. Oceniam to przedszkole bardzo pozytywnie.

Kaja K

Czy naprawdę to takie trudne do zrozumienia, ze w tym wieku dla rozwoju dziecka dobra atmosfera jest ważniejsza niż edukacyjne zabawki? A co to znaczy dobra opieka, wykwalifikowana kadra? Naprawde uważasz ze możliwa jest dobra opieka nad małym dzieckiem bez serdecznej atmosfery? Wykwalifikowana kadra powinna to wiedzieć. Zdrowe jedzenie? litości - to podstawa. Tak jak i bezpieczeństwo.

Kaja K.

Moje dziecko uczęszczało do tej placówki przez dłuższy czas, obecnie chodzi do innego przedszkola więc mam porównanie. Przedszkole ma problem z utrzymaniem DOBREJ kadry. Niestety, ale frustracja pracowników zawsze będzie odbijać się na dzieciach. Sama kadra w ciągu ostatniego roku - średnia, pozytywnie oceniam jedynie Panią Edytę za faktyczne zaangażowanie i serce dla dzieci. W przedszkolu brakowało serdecznej i ciepłej atmosfery, którą niestety musi tworzyć i podtrzymywać właściciel. Przedszkole ma kiepski plac zabaw. Jako zaletę mogę wymienić częste wychodzenie na dwór, nawet przy gorszej pogodzie. Organizacja dobra, miejsce ładne i czyste, jedzenie chyba OK - dziecko nie narzekało. Mimo tych zalet wystawiam nie najlepszą ocenę, bo uważam że w przedszkolu najważniejsza jest dobra atmosfera.

mama

Moje dziecko uczęszczało do Sasanki niespełna 3 miesiące w 2014. Zdecydowanie odradzam. Organizacja bardzo zła, placówka przede wszystkim NIE jest bezpieczna dla dzieci.Wiem, bo musiałam zabrać dziecko na obdukcje i sprawa omal nie skończyła się w sądzie...

babcia

Moja wnuczka uczęszcza do tego przedszkola od 4 lat i nie zamieniłabym na inne przedszkole. opieka pedagogiczna dobra, warunki idealne, dużo zainteresowań dla dzieci. Napewno się nie zanudzą. Wyżywienie też dobre, a dzieci jak dzieci. trzeba je kochać i są kochane przez "ciocie". Może się niektórym nie podobać a może to jest zazdrość, że właściciele założyli przedszkole, a inni nie?.

Maksymilian

Przyznam szczerze Państwu, że czesne dla dziecka powyżej 3 roku życia za więcej niż 5 godzin dziennie wynoszące 650 zł wydaje się naprawdę bardzo korzystną ofertą. W samej Warszawie taka cena jest nierealna - co najmniej 300-400 zł więcej trzeba zapłacić. Zastanawiam się tylko czy zatrudnione przedszkolanki stają na wysokości zadania.

była_mama_z_sasanki

Całkowicie się z tym nie zgadzam. Trudno porównać pękniętą rurę do małego dziecka, które potrzebuje czułości i właściwego zaopiekowania. Hydraulikowi jak się nie uda naprawić rury, to ją po prostu wymieni, dziecka wymienić się nie da, za to bardzo łatwo wypaczyć mu psychikę niewłaściwym podejściem. Praca rynkowa jaka by nie była zawsze nastawiona jest na zysk - jeśli ktoś tym samym kieruje się pracując w przedszkolu, nie biorąc pod uwagę dobra dziecka, to ja dziękuję za takie przedszkola...

była_mama_z_sasanki

Znając właścicieli wymagania wobec pracowników ogromne a pensja malutka. Personel całkowicie musi być podporządkowany Dyrektorce, nie ma prawa do przedstawienia swojego punktu widzenia (no chyba, że jest taki sam jak Dyrektorki). Opiekunki jeszcze w maju 2013 był "najlepiej wykwalifikowaną kadrą wspaniałych cioć" a już we wrześniu 2013 była zupełnie nowa kadra, bo poprzednia wg p. Dyrektor "nie spełniła oczekiwań". Opinie o przedszkolu Dyrektorka wystawia sobie sama , oczywiście na 6, same brednie wypisując, te "prawdziwe" opinie - na wniosek właścicieli przedszkola są usuwane (Dyrektorstwo prężnie działa wyszukując w internecie niepochlebnych opinii, o czym świadczy wpis powyżej).

sania

Uprzejmie proszę Go.work.pl o nie pisanie negatywnych i krótkich opinii, i nie podjudzanie innych do wystawianie negatywnych opinii, trochę ten 'szeptany marketing' rozbiega Wam sie z etyką.

mama02

Witam mój Synek uczęszcza do przedszkola już prawie od roku i jest bardzo zadowolony- mama zresztą też. Pozdrawiamy Ciocię Anie ,Izę,Edytę i oczywiście Paulinkę wszystkie one są uwielbiane przez dziecko. Dzieci w tym przedszkolu nie są zmuszane do leżakowania co dla niektórych jest horrorem, dużym plusem jest opieka psychologa ...dla mnie 5+ polecam.

mama

Witam, Moja córka chodzi do przedszkola już prawie 2 lata. Jestem bardzo zadowolona ponieważ Panie świetnie radzą sobie z dziećmi. Wiadomo jak to w grupie dzieci nie da się w 100% wszystkiego dopilnować. Uważam, że niektóre z mam traktują swoje dzieci nadopiekuńczo, a potem rosną pierdoły, które sobie w życiu nie potrafią poradzić. Polecam przedszkole Sasanka !!!

wladek

nie polecam sasanki, są beznadziejni

ipotulicka
@wladek 12.11.2012 11:44
nie polecam sasanki, są beznadziejni

Dziwne te opinie, jak czytam to zdaje mi się, że ktoś napusza, żeby cokolwiek pisać. Ja jestem zadowolona z Sasanki, moje starsze dziecko chodziło do przedszkola, a teraz młodsze do żłobka. Pani Edyta wspaniała nauczycielka, miała podejscie indywidualne do dziecka, dyrektor pani Ania dbała zawsze o atrakcyjność przedszkola i bezpieczeństwo dzieci. Obecnie żłobek i przedszkole zostały przeniesione do nowego budynku, sa tam przestronne sale, duży plac zabaw i super opiekunki, zawsze miłe i pogodne, a uważam, że jaki dyrektor takie opiekunki. Polecam Żobek i przedszkole Sasanka Nowej Wsi

Vlado

anonim - 2011-11-09 20:05:42 opieka nad dziecmi nie najlepsza, a co inni sądzą ?opieka marna, właściciele nastawieni tylko na kasę zastanawiam się nad zmianą przedszkola. czy ktoś może mi polecić dobre przedszkole w pruszkowie i okolicach?

morfeus

potwierdzam powyższą opinię.

opieka nad dziecmi nie najlepsza, a co inni sądzą ?

ipotulicka
@anonim 09.11.2011 20:05
opieka nad dziecmi nie najlepsza, a co inni sądzą ?

Witam, Moje dziecko już drugi rok chodzi do Żłobka Sasanka. Synkiem opiekują się dwie panie i pomoc, w grupie jest tylko 12 dzieci. Mój synek od początku a miał roczek jak go zapisałam do Sasanki nie płakał, rano chętnie wchodził na salę i niechętnie wieczorem wychodził. Jak dziecko odbieram to jest najedzone, przebrane i zadowolone, dziecko w domu powiela zabawy które nauczyło się w żłobku, oraz śpiewa po angielsku. Cenię sobie w tym żłobka ładne, czyste i przestronne sale, plac zabaw jest na posesji. Dyrekcja dba aby dzieci były bezpieczne. Super żłobek, POLECAM z czystym sumieniem.

Zostaw opinię o PRZEDSZKOLE SASANKA - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSZKOLE SASANKA