G&S Dubai Hospitality

Dubaj

Opinie o G&S Dubai Hospitality

mario

Z tego co wiem to G&S Dubai Hospitality nie zatrudnia zbyt wielu Polaków. Cięzko jest się dostać, bo trochę krzywo patrzą na obcokrajowców, a nieznajomość języka to od razu dyskwalifikacja. Plusem sa zarobki, bo zarabia sie 4 razy tyle co w Polsce. Pozdrawiam.

fire

Dla mnie to fejk, firma wygląda dobrze z punktu widzenia internetu oraz z rozmowy z właścicielem, też z nim rozmawiałem, Szamatowicz ma po prostu głowe do biznesu ;]

pytanie mam

Witam Szukam kogos kto moglby powiedziec cos o tej firmie . Nie ma zadnych opini a kolega wyzej nie odpisuje. [usunięte przez moderatora]

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

witam,czy ktos korzystal z uslug tej firmy?oferte ma bardzo kuszaca.i czy to normalne ze pracodawca do hotelu wymaga badan krwi i testow na hiv?jezeli ma ktos jakies spostrzezenia to bardzo prosze o wypowiedz.

Zostaw opinię o G&S Dubai Hospitality - Dubaj

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G&S Dubai Hospitality