EUROSYSTEM Sp. z o.o.

Chorzów

Opinie o EUROSYSTEM Sp. z o.o.

Ala

Witam, trafiłam ofertę Kierownika Produkcji, ogłoszenie wydaje się być ciekawe, sądząc po jego treści można spodziewać się umowy o pracę, nie jestem jednak pewna co do wynagrodzenia, gdyż uzależnione jest od wyników, @winter, może mógłbyś napisać coś więcej w tej kwestii?

winter

Dodam, że zarobki nie są wysokie (rzędu 2000-2500 brutto).

anonymus

firma sprawia wrażenie bardzo atrakcyjnej pod wieloma względami. jednak to co na pierwszy rzut oka wygląda bardzo na plus, to już drugie spojrzenie weryfikuje wszystko. główny zarządzający to po prostu człowiek skrzywiony(zapewne skrzywdzony kiedyś przez los), teraz pokazuje swą pozorną siłę mając za nic wszelkie zasady dobrej współpracy. pracownik jest traktowany jak zwykła siła robocza, dziś jest jutro można go zwolnić...

Zostaw opinię o EUROSYSTEM Sp. z o.o. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROSYSTEM Sp. z o.o.