Opinie o Gaja Łukasz Skryplonek Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Gaja w Nowogard

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gaja Łukasz Skryplonek Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Gaja, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gaja Łukasz Skryplonek Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Gaja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja toreb i walizek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gaja Łukasz Skryplonek Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Gaja w Nowogard

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w przedsiębiorstwie Gaja Łukasz Skryplonek Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Gaja w miejscowości Nowogard? Każda opinia ma znaczenie!

Zostaw merytoryczną opinię o Gaja Łukasz Skryplonek Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Gaja - Nowogard

Gaja Łukasz Skryplonek Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Gaja
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stefana Żeromskiego 9 lok. 4
    72-200 Nowogard
  • NIP: 8561668455 REGON: 321096247

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gaja Łukasz Skryplonek Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Gaja