CNS Solutions

Opinie o CNS Solutions

gość

Daniel, aplikuj

Wojtek

Bardzo przyjazne miejsce pracy. Duża i bardzo zaawansowana jeśli chodzi o zarządzanie strukturami organizacja. Jeśli tylko chcesz pracować to miejsce jest godne polecenia. Jedyny minus - trzeba się wykazać .

AB

Pozytywne podejście do klienta, dużo lepsze wsparcie techniczne niż u konkurencji, no i chyba najniższe ceny, bo są największym resellerem w Polsce.

3DMaster

nie profesjonalni , [usunięte przez moderatora] , kłamstwa [usunięte przez moderatora] ,obnizki pensji

Zostaw opinię o CNS Solutions - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CNS Solutions