„Polkon”S.A

Trzcianka

Opinie o „Polkon”S.A

ewa

na pewno maja jakieś problemy @anonim bo nawet ich strona internetowa nie działa, tak jakby przestali istnieć, szkoda bo firma działała o 1967 roku

wlo

niestety, została po nich tylko pustka, szkoda, bo jest teren i coś nowego by tam mogło powstać, a tak to już tylko budynki niszczeją

Praca w dużym zespole czasami stresująca ale wiele mnie nauczyła. OK!

kupa

siedzi sobie w marketingu [usunięte przez admina], prezesem był [usunięte przez moderatora] w różowej koszuli , kontrola jakości - no z tymi ludzmi nikt nie pogada jeden [usunięte przez admina]drugi szybko sie od niego uczy, kase biorą i nie biorą zadnej odpowiedzialności , księgowość to samo , dział technologii tylko szefowa porządna wie co z czym i dlaczego, zastępsa szefa działu technologii to technolog prosto z eoro agd(sprzedawał pralki) wiec o czym tu gadac, a firma wali sie ku upadkowi - jak ktos będzie szedł na rozmowe to niech zobaczy na grzyby w niektórych budynkach a tak to co kazdy ma wywalone

Zostaw opinię o „Polkon”S.A - Trzcianka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Polkon”S.A