Opinie o Proliders Mariusz Wilczyński w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Proliders Mariusz Wilczyński, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Proliders Mariusz Wilczyński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proliders Mariusz Wilczyński w Lębork

Nina

Po co narzekacie, źle to zmienić prace, teraz bezrobocia nie ma, jak za popaprańców. Pracowałam tam, robota ciężka-kasa niewielka, pracodawca marudził bez przerwy, a sam do niczego się nie nadawał ino cały rok na zagranicznych wojazach, o ludzi nie dbał, ca na niego ogromne zarobki robili. Ot taki pasożyt.

Zawiedziony

Dużo by pisać ale skrócę wam. Słyszałem od znajomych że wypłaty są opóźniane nawet tydzień czasu. Dziwne aneksy jak kolega pisał niżej, zdarza się sporo 12stek a grafik tylko dla zasłużonych a inni na telefon. Pieniądze za pracę nie są źle ale duzo można w niej dostrzec po czasie. Ogólnie jak nie ma nic innego na oku to można iść ale...

Marcin

Pracowałem u Mariusza kilka dobrych lat i nigdy nie miałem żadnych negatywnych doświadczeń. Zawsze można było się dogadać w każdej sprawie bez problemu, a praca w samej fabryce to kwestia indywidualna.

pracownik Nowy wpis

Pracuję w Proliders już bardzo długo.Pan Mariusz to bardzo dobry pracodawca.Wiem że zawsze pomaga jeśli ktoś go o to poprosi.Można się z nim dogadać.Wynagrodzenie może nie wszystkich satysfakcjonować ale skoro to komuś nie odpowiada to przecież nikt na siłę go nie trzyma i zawsze może odejść tam gdzie będzie mu lepiej.

Krzysztof Nowy wpis

Szanuje pracownika, kpiny!!! Tę reklamę to nikt nie uwierzy, chyba, że taki co tvn-y ogląda, pisac i mówic można wszystko co ślina na język przyniesie. A ten co sześć lat pracuje..krewny czy co, a może mu się przyśniły te pozytywne oceny. Szkoda więcej, doprawdy słów na tego prywaciarza, bo inni już prawdę napisali, a takze znaczki poparcia mówią same za siebie.

Ciepły Nowy wpis
@Krzysztof

:) reklama raklamą a (usunięte przez administratora) do tej pory pamietam.

Zawiedziony

Stary pracownik Nowy wpis
@Zawiedziony

I tak powstają plotki ! W tej firmie wypłaty są do 10-tego każdego miesiąca i nie przypominam sobie by kiedyś były później a często są wcześniej . Aneks był w formie propozycji na wypadek przestoju fabryki ze względy na COVID w 2020 r. I wszystko było po to by ratować stanowiska pracy , a nie zamykać firmę .Wilczyński każdemu tłumaczył , jeśli nie będzie przestoju, aneksy nie będą brane pod uwagę. Nawet frytkowi pracownicy byli wtedy przerażeni, a co dopiero w PROLIDERS. Ale zawsze znajdzie się ktoś kto takich działań nie zrozumie i nazwie to oszustwem . Miałem już paru pracodawców , a Wilczyński jest jednym z lepszych tylko trzeba zrozumieć że pracujemy dla innej firmy i oni dyktują warunki . Ale młodzi by chcieli zarabiać kupę kasy za podpieranie ściany a od siebie inicjatywy żadnej :( taką mamy młodzież .

A inne firmy to krainy mlekiem i miodem płynące, wszyscy pracownicy są zadowoleni, nic nie robią i zarabiają gruba kasę, a właściciele siedzą w domach, nigdzie nie wyjeżdżają tylko szydełkują… W Proliders są ludzie, którzy pracują od lat, to też o czymś świadczy….

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko OPERATOR MASZYN MYJĄCYCH w firmie Proliders Mariusz Wilczyński? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marcin

Jozwa22

Jestem 6 letnim pracownikiem i nie wiem czemu takie opinie ja nie narzekam

Mariusz Wilczyński

Dzień dobry, nazywam się Mariusz Wilczyński i jestem właścicielem firmy PROLIDERS. Chciałbym się odnieść do opinii jakie są wyrażane na tym portalu, ponieważ obecni oraz byli pracownicy mogą poczuć się niepewnie czytając takie informacje. Dla tego postanowiłem zareagować i wytłumaczyć z czego mogą one wynikać. Świadczymy usługi dla dużej fabryki, wykonujemy najprostsze prace pomocnicze na produkcji oraz zajmujemy się utrzymaniem czystości całego zakładu. Zasady panujące w naszych firmach są bardzo róże, np. termin wypłacania wynagrodzeń lub wysokość wynagrodzeń. Wynikają one głównie z różnic w profilu prowadzonej działalności, a wysokość wynagrodzeń w obowiązkach i odpowiedzialności jakie są powierzone pracownikowi. Myślę, że brak zrozumienia tych różnic może powodować irytację i poczucie nieuczciwości u nowych pracowników. Chciałbym zapewnić, że stawki wynagrodzeń są ustalane z Dyrekcją naszego klienta by były one uczciwe i adekwatne do powierzonych im prac. Ponadto podnosimy wynagrodzenia raz w roku, by były one bardziej atrakcyjne na rynku pracy. Również dajemy możliwość rozwoju dla pracownika, przez podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych, co skutkuje podwyższeniem wynagrodzenia. Jest to prowadzone na miarę naszych możliwości, ale jeśli jest to niewystarczające dajemy możliwość znalezienia zatrudnienia u naszego klienta. Wykorzystało już ją wiele osób, pracują one na produkcji w logistyce czy w kontroli jakości, a nawet piastują stanowiska kierownicze. Zapewniam również, że szacunek dla drugiego człowieka stawiam na pierwszym miejscu i jeśli ktoś czuje się pokrzywdzony przeze mnie, naszego pracownika lub kogoś innego, jestem do Waszej dyspozycji i na pewno postaram się pomóc. Z poważaniem Mariusz Wilczyński

Michał
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Król Maciuszek , jak wszyscy ze wsi wyjadą, ile klas skończył?

Nina

Marta

Szkoda na niego słów, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) tylko niezaradni zyciowo pracuja by on mógł nic nie robić, nawet najprostsze pisma robi ą krewni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Proliders Mariusz Wilczyński?

Bartek

Głupek po podstawówce, mieszkanko, firme teść dał ofermie losu, nieudacznik i (usunięte przez administratora) zgłosic gnojka do US.

Tadek
@Bartek

100/100 kawał dziada, nic nie robi, wszystko ludzie, bo nic nie potrafi, pasożyt jak i żonka , nawet proste pisma z rodziny piszą, konta w banku nie potrafi obsłużyc, jexdzi do banku. Wszystko dostał, bo nie posiadał nic, matoł.

Jarek

Czy są szanse na lepsze zarobki i pracę w firmie? Może ktoś podpowie czy teraz w czasie pandemii warto składać cv?

szczery pracownik

Pracodawca jest nieuczciwy. Pieniedzy za nadgodziny brak. Daje umowe na 1/5 etatu tlumaczac ze splajtuje. Zero szacunku do pracownika.

Natalia

@kk a w tygodniu się nie pracuje ?

Kk

Też nie polecam, nędzne zarobki i większość zleceń w weekendy.

PRACOWNIK

TRAGEDIA, pracownik nie jest szanowany :(

Sławek

płaci mało, (usunięte przez administratora) a co z tego jak na papierze mnie to jaka potem emerytura? miał sklep, choć większość sprzedawał poza kasą , jak opowiada były pracownik, (usunięte przez administratora)

Jak tam z pracą w firmie Proliders Mariusz Wilczyński w miejscowości Lębork? Niestety wieści aktualnych brak.

Zostaw merytoryczną opinię o Proliders Mariusz Wilczyński - Lębork

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Proliders Mariusz Wilczyński
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jagiellońska 3 lok. 2