Opinie o Mega-Agencja Magdalena Dąbrowska w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mega-Agencja Magdalena Dąbrowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mega-Agencja Magdalena Dąbrowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega-Agencja Magdalena Dąbrowska w Piaseczno

Bobi

Nabierają ludzi płacisz przez przelewu 24ani pieniędzy ani towaru uwaga na wyłudzenia

Tomi
@Bobi

W czerwcu zapłaciłem 179zł za namiot do dzisiaj brak przesyłki i pieniędzy. Zgłaszajcie to na Policję ja tak zrobiłem. Wydrukujcie maile wysłane do megaagencji i dowód zapłaty i zgłoście to jako (usunięte przez administratora)

Priv Nowy wpis

Zamówienie złożone na początku lipca 2023, ponaglenie z mojej strony z odpowiedzią uspokajającą że zamówienie jest w trakcie realizacji. Oczywiście kasa poszła. Mimo kolejnych mailowych monitów z mojej strony zero odpowiedzi. Strony agencji niedostępne. Definitywne wyłudzenie - przestępstwo. Patrząc na skalę komentarzy ... nieźle się obłowili. Wg mnie należy to zgłosić

To samo zamówiłem namiot w czerwcu i do dzisiaj nic. Dostałem odpowiedz po rezygnacji z zakupu że dostanę zwrot w ciągu 5 dni roboczych. Do tej pory nic ani kasy ani informacji.

ZOjka Nowy wpis
@Tomek

Ja również zapłaciłam i nie otrzymałam a może zbiorowy pozew do Sądu bo Pay 24 powinno zwrócic pieniądze bo im wpłacałam a komu oni je potem przelali nie wiadomo.Niestety pisalam do nich kilkakrotnie i nic.

Bobi

Tomi Nowy wpis
@Bobi

Osa Nowy wpis

Witam 9 lipca zamówiłam Namiot o wartości 129zl i do tej pory żadnego odzewu że strony firmy.Jestescie (usunięte przez administratora)oddajcie mi kasę I nie oszukujcie innych osób bo innaczej bedzie to zgłoszone na policję.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Mega-Agencja Magdalena Dąbrowska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Krzesisława

Zamówiłam namiot dmuchany 7 lipca 2023 i do tej pory nie ma ani towaru ani pieniędzy. Nie ma też żadnego linka do śledzenia przesyłki. Na mailowe ponaglenie odpowiedź że poprawnie zgłoszenie przetworzone.. . Zagroziłam zgłoszeniem (usunięte przez administratora) i .. cisza. Przestępstwo trzeba zgłosić.

Radek
@Krzesisława

Jestem w dokładnie takiej samej sytuacji...... Kilka identycznych maili w odpowiedzi i nic....

mala
@Radek

14.07 zamówiłam i niestety do dzisiaj ani pieniędzy ani produktu. Chyba zgłosze na policję.

aleksandra

Witam. Wpłaciłam pieniądze za towar.Na drugi dzień odstąpiłam od umowy zgodnie z procedurą .Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu wpłaconej kwoty .Kolejna firma , która (usunięte przez administratora) klienta. Żądam zwrotu gotówki.

Elżbieta

W tym MEGA -SKAMIE zamówiłam huśtawkę 16 czerwca 2023 i do tej pory nic.Kontaktowałam się prze e-maila z firmą i pani doradca konsumenta odpisała ,że przecież trzeba zapakować ,wysłać itd i to trwa.Przecież nie zamawiałam jej z KOSMOSU....Dzisiaj już 25 łipiec i nic sie nie zdarzylo.Na drugiego e-maila nie ma odpowiedzi.Trzeba sie podzielic tym z policja, Dla mnie i dla wszystkich.Czas skonczyc z tymi oszustami do prawa i lewa.Zenada.

ElaB.

24-go czerwca br. zamówiłam i zapłaciłam za namiot. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam ŻADNEJ informacji. Kolejna firma wyłudzająca pieniądze!!!!! Żądam zwrotu pieniędzy.

Alinadivhdhjvjdh
@ElaB.

Dokładnie miałam to samo. 20 czerwca zamówiłam namiot i do tej pory nie ma przesyłki. Pisałam do nich na e-maila to tłumaczyli się iż zapakowanie i wysyłka trwają OD 10 DO 14 dni. Śmiech na sali ???????? wysłałam chyba z 7 maili i nic, (usunięte przez administratora) mają. (usunięte przez administratora)

Super fajnie

Zamówiłam dla mamy dwa namioty w dniach 17.07 i 18.07 przyszedł e-mail ze zamówienie złożone ale żadnego numeru śledzenia nie ma.

Asia

Zamówienie nie zostało dostarczone przez ponad miesiąc. Pieniądze wpłacone nie ma towaru ani pieniędzy.

Co aktualnie dzieje się w firmie Mega-Agencja Magdalena (usunięte przez administratora) w mieście Piaseczno? Jeśli znasz najświeższe wieści, dodaj komentarz. To pomoże wielu osobom szukającym tutaj pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Mega-Agencja Magdalena Dąbrowska - Piaseczno

• Jak się pracuje w Mega-Agencja Magdalena Dąbrowska?

Zobacz opinie na temat firmy Mega-Agencja Magdalena Dąbrowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mega-Agencja Magdalena Dąbrowska?

Mega-Agencja Magdalena Dąbrowska
  • Zaleśna 1J