LECH SZYMCZYK Sprzedaż i Obs�uga Samochodów w Warszawie

Opinie o LECH SZYMCZYK Sprzedaż i Obs�uga Samochodów w Warszawie

Jack

Czy do LECH SZYMCZYK Sprzedaż i Obsluga Samochoddw w Warszawie jest potrzebny jakiś człowiek znający się na branży? Szukam pracy

Paweł

W firmie Lech Szymczyk zaangażowanie skończyło się w roku 2005. Sama postać właściciela jest bardzo kontrowersyjna.On nie lubi ludzi traktuje ich marginalnie.Własny interes jest najważniejszy reszta się nie liczy.Wpisy które są na tym portalu całkowicie odpowiadają rzeczywistości.Pozdrawiam jeden z pierwszych pracowników tej firmy były zaangażowany 12h dziennie + soboty + niedziele 4 lata bez urlopu.

Paweł
@Paweł 16.10.2015 16:45

przeczytajcie wpisy pod hasłem Seat Lech Szymczyk

robert

Potwierdzam

Aso buahaha

Firma zatrzymała się na poziomie lat 90 razem z szefem, pracując tam jesteś [usunięte przez admina]. Każdy dzień jest jak odsiadka w wiezieniu. Identyczne jest podejście do klienta. Nie polecam ani pracy ani korzystania z usług tego parszywego miejsca

Ta firma to jedna wielka Å�ciema, jak chcesz byÄ� [usunięte przez admina] to siÄ� tam zatrudnij! nie polecam ani pracy ani serwisu . Oby to miejsce szybko zmieniÅ�o wÅ�aÅ�ciciela. Szef ma pojÄ�cie tylko jak wycisnÄ�Ä� z ciebie ostatnie poty a tak naprawdÄ� i tak ma CiÄ� gÅ�Ä�boko w d....

Zostaw opinię o LECH SZYMCZYK Sprzedaż i ObsÅ�uga Samochodów w Warszawie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LECH SZYMCZYK Sprzedaż i ObsÅ�uga Samochodów w Warszawie