Opinie o Sheclothes Małgorzata Forma w Sosnówka-Cegielnia

counter
3 26 95 5 1
Agnieszka

w lutym 2020 kupiłam sukienkę, która okazała się za duża. Dokonałam zwrotu. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam pieniędzy. Telefon nie istnieje.(usunięte przez administratora)

Ewa

Polecam zakupy w tym sklepie jestem stała klientka tego sklepu i zastanawia mnie fakt kto pisze te opinie ? Czyżby zazdrosna konkurencja ? Kontakt ze sklepem bardzo dobry szybka dostawa niemam kompletnie nic do zarzucenia tej firmie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Sheclothes Małgorzata Forma?

Magda W Nowy wpis
Klient

Nie polecam tego sklepu. Zamówiłam sukienkę oraz żakiet. Sukienka podarta od razu po wyciągnięciu z paczki byly widoczne uszkodzenia praktycznie na każdej falbance tak jakby rozpruta bądź niedoszyta. Osoba, która przygotowywała paczkę na pewno to widziała, więc jest to celowy zabieg tego sklepu. Żakiet na pierwszy rzut oka wydawał się cały natomiast zauważyłam, że w dwóch miejscach podszewka jest rozerwana pomijając fakt materiału, który również jest rozczarowujący. Rzeczy z wadami podlegają reklamacji, a taka może zostać nieuznana odnosząc się do komentarzy niżej. Potwierdza to również fakt braku infolinii, która teoretycznie służy jako kontakt w przypadku reklamacji. Kontakt mailowy jest słaby....

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 103 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Sheclothes Małgorzata Forma?

Karolina Nowy wpis
Klient

Czekam na zamówienie od 2019, dalam sobie juz dawno spokoj.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Klient

Ta kobieta nie przyjmuje zwrotów choć ma taki obowiązek. Przesyłka została zwrócona i jeszcze raz musiałem za nią zapłacić. Ale ja tego nie odpuszczę. Odradzam zakupy u niej.

Sheclothes
@Klient

Witam , wszystkie zwroty są przyjmowane przez nasza firma ! Należy odesłać go na adres który widnieje w zakładce zwroty/reklamacje

Agnieszka

EWELINA
@Agnieszka

Zatanawia mnie Pani opinia gdyz jestem stała klientka tego sklepu i nigdy nie mialam problemu ze zwrotem czy zamówieniem, czyzby kolejna fake opinia ?

Aneta Z.
@EWELINA

Ja również mam ogromne problemy z tą firmą. Bardzo dużo maili wysyłanych bez odpowiedzi, tylko na niektóre dostałam odp. Kuriera z dobrym rozmiarem katany od ponad miesiąca nie widzę do dziś. O czym byłam zapewniana, że będzie.

Paweł
@Agnieszka

Powinna Pani złożyć zawiadomienie na policji.

Klara
@EWELINA

Niestety ale raczej nie fake. Dostałam uszkodzoną sukienkę bez żadnego paragonu. Numer infolinii nie istnieje. Pani odpisała ze do zwrotu konieczny jest paragon. Napisałam, że nie otrzymałam w paczce. Pani po 10 dniach odpisała, że niestety i tak upłynął termin zwrotu. Upłynął ponieważ nie miałam odpowiedzi czy mogę go zwrócić.

Ewelina

Super sklep, polecam

TakNie1
Pani D.

Polecam ten sklep, maja fajne ubrania w niskich cenach.

Kientka 001

Również polecam sklep. Szybka dostawa. Maksymalnie czeka się 3dni na paczkę. Kontakt bardzo dobry. Ze zwrotem też nie miałam żadnych problemów. Jestem stałą klientką.

monika
@Kientka 001

ja tez polecam , piekne ciuszki

Sylwia

POLECAM! Fajne ubrania

katarzyna

Nie polecam, firmowy telefon nie istnieje!!!!!! Dokonałam zwrotu ponad miesiąc temu i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam pieniędzy, piszę @ piszę na fb i odbijam się od ściany! dodatkowo nie dostałam paragonu!!!!!

WERONIKA

Fajne ubrania , warte swojej ceny. Polecam

TakNie

Czy w firmie Sheclothes Małgorzata Forma są regularne szkolenia pracownicze?

monika
@Pytanie

z tego co mi wiadomo to szkola, najlepiej wyslac do nich CV z zapytaniem

Dominka

Ja również nie polecam ... Na przesyłkę czeka się bardzo długo..zaczelam się już martwić, że zostałam oszukana ... kontakt ze sprzedawcą? Szkoda gadać...kilka razy musiałam nachalnie pisac co z moją przesyłka ...numer telefonu nie istnieje

Renata

Ja również nie polecam tej firmy!!! (usunięte przez administratora) Odesłałam sukienkę w listopadzie i zwrotu pieniędzy nie otrzymałam do dziś. Na maile nikt nie odpowiada a telefon na infolinię nie działa!

Dominika

Niestety zawiozłam się... paczki nie zostają wysyłane w porę, winę zrzuca się na firmę kurierska albo klienta, który rzekomo nie odebrał przesyłki. Powiedziano mi ze przesyłka jest na magazynie GLS, a tak naprawdę dopiero tego dnia została wysłana i to jeszcze bez wszystkich zamówionych rzeczy, o czym tez nikt nie raczył poinformować. Kłamstwo ma krótkie nogi. Zero odpowiedzi na maile, telefon nieaktywny. Ubrania może i ładne, ale podejście do klienta fatalne.

Monika

Cześć wszystkim , Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie , ubrania bardzo ładne , ladnie zapakowana przesyłka . POLECAM

Niezadowolona

Ten sklep to jakaś kpina !! Nadałam zwrotną paczkę na swój koszt to nawet nie raczyli odebrać z placówki pocztowej. Nadmienię,że informowałam @ o awizowanej przesyłce i zero reakcji. Teraz za zwrot też będę musiała zapłacić. Masakra jakaś, ale człowiek uczy się na błędach. Szczerze, nie polecam !!!!

Katarzyna
@Niezadowolona

mam to samo zwrociłam zakupioną sukienkę 26.03. Twierdzą, że kurier im przesyłki nie dostarczył a w systemie DPD widzę, ze przesyłka doręczona. (usunięte przez administratora)

Elwira
@Niezadowolona

Jestem klientka tego sklepu od praktycznie samego poczatku jakies 5 lat i nigdy nie miałam problemów ze zwrotem. Jesli paczka do Pani wrociła musiała odesłać Pani na zły adres bo oni maja dwa adresy, prosze sobie sprawdzic u nich na stronie na zwroty gdzie trzeba odsyłać

Elwira

Polecam zakupy w tym sklepie

Kasia

Ja pierwszy raz u nich zamawialam i NIGDY WIECEJ!!!! Zamowienie zlozone w polowie Marca, do tej pory ani towaru ani pieniedzy.Sciemniaja ze przesylki opoznione przez koronawirusa????‍♀️ A na dodatek usuwaja moje komentarze!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sheclothes Małgorzata Forma - Sosnówka-Cegielnia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Sheclothes Małgorzata Forma
3/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 11