counter
1 1 4 5 1
Joanna Nowy wpis

Dziś dotarłam do fryzjera, chyba był to pan Dawid. Całość czyli strzyżenie modelowanie i suszenie zajęło 20 minut. Zawsze słyszałam, że podstawą jest dobre strzyżenie. Faktycznie po wyjściu od fryzjera wyglądam tak jak przed przyjściem. Włosy robią wrażenie lekko nieświeżych, oklapłe, nieżywe. Mam pociągłą i szczupłą twarz . W tej fryzurze (?) wyglądam jeszcze gorzej. Koszmar. Właściwie chyba zapłaciłam za umycie głowy, bo raczej nie za strzyżenie. Noszę okulary i ta fryzura nie pasuje ani do mnie ani do okularów,które noszę. Koszmar. Poprzednio byłam ostrzyżona fajnie a dziś? Nie wiem może fryzjer miał dziś zły dzień? Niestety nic mi nie zaproponował. Jestem bardzo rozczarowana. Nie wiem czy mam ochotę tam wrócić. po dzisiejszym dniu zdecydowanie nie polecam!!!

TakNie1
Że Co?! Nowy wpis
@Joanna

W ogóle nie rozumiem czemu wylewa Pani swoje frustracje na stronie gdzie ocenia obecny/były pracownik pracodawcę. Chyba pomyliła Pani serwisy, więc nie wiem czy można wierzyć Pani opinii skoro w tak błahej sprawie potrafi się Pani pomylić.

TakNie
Ania Nowy wpis
Klient

Pięknie wykonany kolor i strzyżenie gorąco polecam salon , miła atmosfera. Bardzo trafnie dobrana fryzura . Pan Dawid również objaśnił mi jak układać włosy i Jakie produkty stosować . Polecam

Tak1Nie

Dodaj opinię o przedsiębiorstwie Dawid Parzonka D&D Davi Studio w miejscowości Kraków i miej wpływ na to jak wygląda polski rynek pracy. Jak oceniłbyś tego pracodawcę?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Dawid Parzonka D&D Davi Studio - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad