Henryk Polański Juventur Biuro Podróży

NIP: 9720056128 REGON: 634527185

Henryk Polański Juventur Biuro Podróży

Opinie o Henryk Polański Juventur Biuro Podróży

Filip z Piątkowa

Bardzo podobała mi się obsługa sympatycznej dziewczyny, widać że zna się na hotelach i umie doradzić, do tego cały czas z uśmiechem na twarzy, polecam Juventur przy ulicy Ślusarskiej

Adam z Jeżyc

Bardzo dobre, stare , sprawdzone biuro podróży w Poznaniu, często jeździmy z tego biura (usunięte przez administratora). Polecamy to Biuro

Zostaw opinię o Henryk Polański Juventur Biuro Podróży - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Henryk Polański Juventur Biuro Podróży