Adres: Kopciowicka 6c, 43-144 Lędziny

NIP: 6462420277 REGON: 278200054

Opinie o Firma Handlowo Usługowo Budowlana Małgorzata Newiak Ogródek Letni Ranczo-Imielin Małgorzata Newiak

Filtruj opinie po kryteriach:

Dodawajcie komentarze odnośnie firmy Firma Handlowo Usługowo Budowlana Małgorzata Newiak Ogródek Letni Ranczo-Imielin Małgorzata Newiak w miejscowości Lędziny! Zastanawiamy się jak jest u nich z stażem.

Zostaw opinię o Firma Handlowo Usługowo Budowlana Małgorzata Newiak Ogródek Letni Ranczo-Imielin Małgorzata Newiak - Lędziny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo Usługowo Budowlana Małgorzata Newiak Ogródek Letni Ranczo-Imielin Małgorzata Newiak

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.