Opinie o Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Roman Pinker w Kościerzyna

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Roman Pinker, jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Roman Pinker o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Roman Pinker w Kościerzyna

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Roman Pinker w mieście Kościerzyna? Co możecie powiedzieć o pracy w firmie? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Roman Pinker - Kościerzyna

Firma Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Roman Pinker prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• KIEROWCA KAT. C, Kościerzyna - Kwiecień 2022

Czy pracujesz w firmie Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Roman Pinker lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Roman Pinker
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Polskiego Czerwonego Krzyża 3
    83-400 Kościerzyna
  • NIP: 5911333068 REGON: 191370941

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Roman Pinker