Adres: Belna 5B, 42-575 Strzyżowice

NIP: 5732166211 REGON: 272197405

Opinie o Worwąg Janusz Dr. N. Med. Janusz Worwąg Specjalista Chorób Kobiecych Położnictwa

Filtruj opinie po kryteriach:

Nadal nie widać zbyt wielu informacji o przedsiębiorcy Worwąg Janusz Dr. N. Med. Janusz Worwąg Specjalista Chorób Kobiecych Położnictwa w mieście Strzyżowice. Wiecie co się u nich aktualnie dzieje? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw opinię o Worwąg Janusz Dr. N. Med. Janusz Worwąg Specjalista Chorób Kobiecych Położnictwa - Strzyżowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Worwąg Janusz Dr. N. Med. Janusz Worwąg Specjalista Chorób Kobiecych Położnictwa

Nie bądź obojetny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dot. mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.