Sylogic Sp.z o.o.

Opinie o Sylogic Sp.z o.o.

mikołaj

Sylogic poszukuje na stanowisko reprezentant handlowy, gwarantują zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,oraz niezbędne do pracy narzędzia @Piotr Twoja opinia bardzo mi się przydała, kiedy nie mogłem zdecydować się na aplikowanie.

Piotr

Ja mam dobre doświadczenia. Pracowałem w Sylogic jako programista. Dobrze zgrany zespół i domowa atmosfera. Wypłaty na czas na koncie. Problem tylko obłożeniem robotą - nie ma czasu wyjść na papierosa. Faktyczne korzystają z freelancerów jak się nie ogarniają z czasem, ale nie słyszałem żeby nie zapłacili za wykonaną pracą (przynajmniej jak ja tam pracowałem).

jarek

Zlecają zlecenia freelancerom a co się z tym wiąże każde zlecenie ma poślizg. A z tego co słyszałem to jeszcze kantują swoich freelancerów. Kiedy jest zlecenie potrafią wydzwaniać w niedziele o każdej porze a jak przychodzi czas do zapłaty to nikt nie odbiera telefonu.

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy Sylogic Sp.z o.o. na naszym forum. Możesz pomóc wielu osobom w wyborze pracy.

Zostaw opinię o Sylogic Sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sylogic Sp.z o.o.