Bankowy Fundusz Leasingowy SA

Łódź

Opinie o Bankowy Fundusz Leasingowy SA

erfgt

dobra szansa w sumie na takim stazu zeby sie czegos jednak nauczyc prawda @manieko? mozna dzieki temu tez zdobyc odpowiednie doswaidczenie a moe nawet wlasnie potem po jakims czasie zalapac sie w ogole na prace tam u nich w firmie to dobra rzecz by byloa

exBFL

system informatyczny - brak, dokumentacja: ksero z ksera plus ksero, system wynagrodzeń i premii - zagadka, zdarzało się poznać plan po zakończeniu kwartału, szczęście w nieszczęściu że wręczyli mi wypowiedzenie w tym samym tygodniu co nagrodę - ot cały BFL

Zostaw opinię o Bankowy Fundusz Leasingowy SA - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bankowy Fundusz Leasingowy SA