Opinie o Usługi Dariusz Ocicki Handel Dar-Car Dariusz Ocicki w Kędzierzyn koźle

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Usługi Dariusz Ocicki Handel Dar-Car Dariusz Ocicki, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Usługi Dariusz Ocicki Handel Dar-Car Dariusz Ocicki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Dariusz Ocicki Handel Dar-Car Dariusz Ocicki w Kędzierzyn koźle

Rekomendacja

Wiele się słyszy złego na temat handlarzy... ale Pan Dariusz potraktował nas bardzo miło, sam zaproponował wspolne wykonanie przeglądu na.stacji diagnostycznej. Auto jest w stanie takim jak Pan Darek mówił i jak do tej pory nic poza wymiana oleju i filtrów (robie to zawsże jak kupuje używane auto) nie musiałem robić. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupów w Handel Dar-Car

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy w Usługi Dariusz Ocicki Handel Dar-Car Dariusz Ocicki wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Magda Nowy wpis
Klient

Mam wrażenie ze pozytywne opinie pisze sam Pan Darek… :) oczywiście jest bardzo miły i uprzejmy podczas sprzedaży, ale to najzwyczajniej (usunięte przez administratora) kupujący wadliwe auta w Niemczech a później przygotowujący je do sprzedaży jako teoretycznie sprawne. Rok temu kupiliśmy u Pana Darka Qashqaia. Na miejscu okazało się ze auto jest rocznikowo starsze niż podano w ogłoszeniu oraz ma wadę radia, o której telefonicznie nas nie poinformowano. Przemknęliśmy na to oko, ponieważ auto podobało nam się wizualnie. Po pewnym czasie samochód zaczął pobierać kolosalne ilości oleju. Finalnie okazało się że do auta dolany był Moto Doktor a silnik nie nadaje się do dalszego użytkowania. W międzyczasie padł tez rozrząd na łańcuchu… W tym momencie auto nadaje się tylko do sprzedaży na części za ledwo 1/3 jego początkowej wartości. Myślałam ze pechowo trafiliśmy, jednak czytając opinie widzę ze to celowy i powtarzający się zabieg Pana Darka. Nikomu nie polecam, utopione pieniądze. Zastanówcie się trzy razy.

Kazimierz Z Nowy wpis
Klient

Zakup udany ,konkretnie poinformowany zostałem w trakcie rozmowy telefonicznej o stanie samochodu udostępniony VIN .Sprzedawca polecony przez znajomego który kupił auto 3lata temu.....p.s ....a te negatywy to pewnie konkurencja PanaDariusz pisze...

Passat Nowy wpis

Czytałem te opinie przed zakupem Passata. Zastanawiałem się czy warto kupić od tego Pana auto. Oglądałem wcześniej kilka innych i każdy z tych samochodów miał coś do naprawy albo był po wypadkowy... pojechałem i nie żałuję. Znalazłem Passata takiego jakiego szukalem. Dobrze że nie słuchałem złych opinii. I nawiasem mówiąc nie wiem czemu ktoś pisze źle o Panu Darku. Mogłem oglądać auto tyle czasu ile chciałem, niczego Pan darek nie ukrywał i nie utrudniał. Wręcz na przegląd sam zaproponwal żebyśmy pojechali razem przed sfinalizowaniem transakcji. POLECAM AUTA U PANA DARKA

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Andrzej
Klient

Tragiczna jakość obsługi potencjalnego klienta. Brak wiedzy na temat tego, co sie sprzedaje. Auta z tureckich placów. Całe szczęście, że mnie ostrzeżono.

Anna
Klient

Auto kupiłam miesiąc temu. Wiele informacji było niezgodnych z opisem, część niezgodności wyszła dopiero przy podpisywaniu umowy. Jednak mimo to zdecydowałem się kupić auto, bo wizualnie auto wyglądało fajnie i reszta wydawała się ok. I tu się okazało, że to był mój błąd a może pech. Okazuje się po tak krótkim czasie zaczyna w aucie wszystko się psuć, Wydech, ogrzewanie, zamykanie drzwi itd. To raczej nie przypadek, po prostu kupiłam podszykowanego na sprzedaż złoma. Jestem na maksa rozczarowana. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło, tym razem zabrakło mi szczęścia. Intuicja mnie zawiodła.

Do Anny
@Anna

Anno następnym razem może powinnaś kupić nowe auto z salonu... tylko za takie pieniadze to pewnie to niemożliwe. Ja kupując używane liczę się z tym że co jakiś czas trzeba coś naprawić.

Mariusz
Klient

Ja kupiłem Passata z 2010 roku od Pana Darka i jestem bardzo zadowolony. To że auto komuś się psuje to rzecz normalna... nikt nie jest w stanie prześwietlić i ocenić co się za chwilę po zakupie może uszkodzić. Kiedyś kupił mój kolega auto w salonie i po 10 tys km tak mu się popsuło ze był problem z naprawa bo nie chcieli uznać gwarancji aż w końcu po roku czasu salon przyznał koledze rację i naprawili auto. Ja w swoim passacie tylko akumulator wymieniłem i olej... śmiga bez zarzutu

CrazyJinxB
Klient

Najlepiej trzymać się zdala od tego handlarza, bo (usunięte przez administratora) ludzi. I nie zwracać uwagi na pozytywne "fake" opinie. Będąc zauroczony jak ładnie wygląda, kupiłem samochód i jestem naprawdę rozczarowany. Ten handlarz okazał się być oszustem, a mój samochód to kompletny złom z uszkodzonym silnikiem, poważne wady techniczne zostały wykryte po dogłębnej diagnostyce przez mechanika. You're really shameless dickhead.. Hope, you'll be fired someday... KARMA always comes back.

Dobry człowiek
@CrazyJinxB

Może trafiłeś na wadliwą sztukę, jednak co by nie było prawo jest po Twojej stronie, kontaktuj się z handlarzem i ustalcie coś polubownie albo sprawa w sądzie. Co do mnie, auto kupione nie cały rok temu (15-20tyś pln). Przebieg autentyczny (potwierdzony z DE raportami DEKRY). Problemów mechanicznych nie było, wiedziałem co w aucie trzeba zrobić, natomiast panie Darku, jeżeli pan to czyta to wielki minus za wciskanie kitu z klimatyzacją i akumulatorem. Klima nabita 2 dni przed zakupem, zaręczał pan, że jest szczelna - okazało się, że nie, chłodnica klimy do wymiany (250zł). Dodatkowo akumulator, powiedział pan, że nie był ładowany, wystarczy doładować - ściema, okazał się zużyty i po nocy nie odpalał, koszt nowego 300zł. Auto dobre, ale zachowania takie .... dramat, jak w Słomczynie 15 lat temu.

Rekomendacja

Dominika
@Adriano

Super, że Dar-Car spełnił twoje oczekiwania. A jak jest pod kątem cenowym? Drogo?

@Dominika

Auta nie są z tych najtańszych ale wiele aut oglądałem przed zakupem i tez zaczynałem od najtańszych.... wniosek jest taki że jak auto tanie to nie nadaje się do zakupu. Jezdzenie i oglądanie najtańszych aut w Internecie to strata czasu i pieniędzy na paliwo. U Pana Darka dostałem rabat cenowy i auto jest super. Polecam

Ford smax

Kupiłem od Dar-Car z okolic Płocka forda s-max. Auto już mam 2 lata i poza wymianą oleju nic nie trzeba robić. Pan Dariusz zanim sprzedał mi auto powiedział że wymienił klocki hamulcowe. I tak faktycznie było. Mówił że auta które sprzedaje nie wymagają wkladu finansowego na dzień sprzedazy i tak właśnie jest. Ja miesiąc temu kupiłem też córce citroena c3 u Pana Darka i tez autko śmiga jak należy. Polecam:-)

Adek
Klient

Zakupilem auto u pana Darka, niby wszystko okej bo pozwolił sprawdzić od a do z, zrobić jazdę próbną i podjechać na skp. Jak za ta cenę to naprawdę dobry okaz trafiłem. Problem był z dokumentami bo pan Darek nie miał przy sobie akcyzy i tłumaczeń. Dostał je w ciągu kilku dni na maila i kurierem. Generalnie Pan Darek to handlarz warty zwrócenia uwagi.

Beata

Jakie trzeba mieć ukończone szkolenia ,żeby starać się o prace w firmie ?

Mariusz

Witam kupiłem autko u Pana i co? normalnie szacun. Pełen profesjonalizm i żadnej sciemy. Polecam rena bryka że ho ho. Pozdrawiam.

Ola

Jakich pracowników firma poszukuje? Jake uprawnienia są niezbędne?

Mati41

Sprzedający udzielił w trakcie rozmowy telefonicznej informacji które na miejscu okazały się prawdziwe ... żetelna obsługa

Seba

Przyjechałem po auto prawie 400km. Uczciwy i rzetelny sprzedawca. Umożliwił mi sprawdzenie samochodu na stacji diagnostycznej, odpowiedział na każde pytanie dotyczące auta. Polecam

Kaik

Uwaga . Nie daj się nabrać na ogłoszenie. Podaje niezgodne informacje wyposażenia auta np. Posiada roletę, tempomat a prawda jest inna. Auto sprawdzajcie czy posiada wyposażenie zgodnie z opisem aukcji. Nie dajcie się nabrać na bajeczki kto jeździł sprzedawanym samochodem. Uważajcie przed kupnem.

Magda Zagorska
@Kaik

Po co pan pisze takie rzeczy.... Przecież auto przed zakupem ogląda się i sprawdza. Zawsze trzeba sprawdzać czy zgadza się stan faktyczny z opisem nawet kupując nowe auto. A w opisie każdy też może się pomylić. O tym należy rozmawiać ze sprzedawca podczas zakupu.

Iwona K.

Vw polo które kupiłam w 2017 sprawuje się bez zarzutów. Przed zakupem dokładnie obejrzałam auto i wszystko się zgadza z opisem. Długo szukałam auta i różnie bywało u innych sprzedawców, gdy jechałam na miejsce obejrzeć auto... bardzo się cieszę ze znalazłam oferty tego Pana na Allegro. Przebieg polo nie był bardzo niski bo 201 tys km ale najważniejsze ze oryginalny i wszystko było na czas robione przez niemieckiego właściciela. Wiadomo ze jeśli chce się auto żeby było jak nowe to tylko w salonie takie rzeczy

KLIENT

SPRZEDAWCA UCZCIWY, OBSŁUGA BARDZO MIŁA, MOZLIWOSC DOKLADNYCH OGLEDZIN AUTA PODCZAS SPOTKANIA, SPRZEDAWCA GODNY POLECENIA, AUTO TAKIE JAK NA ZDJECIACH I W OGLOSZENIU. CÓRKA BARDZO ZADOWOLONA Z ZAKUPIONEGO AUDI. WARTO BYLO JECHAC 300 KM ZEBY KUPIC OD TEGO SPRZEDAWCY AUTO. NIEBAWEM BEDE WYMIENIAL SWOJ SAMOCHOD I NAPEWNO KUPIE SWOJE AUTO W HANDEL DAR-CAR

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Dariusz Ocicki Handel Dar-Car Dariusz Ocicki - Kędzierzyn koźle

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Usługi Dariusz Ocicki Handel Dar-Car Dariusz Ocicki
5/5 Na podstawie 2 ocen.