Michał Figiel Sklep Ogólno Spożywczy

Adres: 1220, 32-432 Pcim

NIP: 6811510821 REGON: 351305242

Michał Figiel Sklep Ogólno Spożywczy

Opinie o Michał Figiel Sklep Ogólno Spożywczy

Każda opinia się liczy! Co wiecie o pracy w przedsiębiorstwie Michał Figiel Sklep Ogólno Spożywczy w mieście Pcim, czekamy na sprawozdania od obecnych i byłych pracowników!

Zostaw opinię o Michał Figiel Sklep Ogólno Spożywczy - Pcim

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Michał Figiel Sklep Ogólno Spożywczy