Firma Handlowo Usługowa Chris Krzysztof Hrycikowski

Wołomin

Firma Handlowo Usługowa Chris Krzysztof Hrycikowski

Opinie o Firma Handlowo Usługowa Chris Krzysztof Hrycikowski

Mac

Coś już wiadomo? Jakiś kontakt z nim?

anonymous

Sprawa jest w Sadzie juz bardzo dlugi okres i nie mam jeszcze zadnych informacji pozdrawiam Jarek Staniszewski

Okradziony

Czy wiadomo już coś na temat całego postępowania? Jakiś kontakt z tym oszustem?

Jarek

Mnie też oszukał na 16000 tys i innych ludzi z zagranicy sprawa jest w sadzie ale on kłamie że wysłał ale wysłał puste pudełko proszę o kontakt js@staniszewski.com.pl

Tonik

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać?

***

W sposób bezczelny oszukuje ludzi!!! Kupujesz coś u niego na aukcji, ale nigdy tego przedmiotu nie dostajesz!!!! Ma kilka firm, które wykorzystuje do oszustw! Człowiek perfidny, bez skrupułów- żeruje na ludzkim nieszczęściu! Najchętniej oszukuje ludzi zza granicy, bo myśli, że jest bezkarny i nikt mu nic nie zrobi!!!! Nie kupować nic od niego!!!!!!!!!!!!! Rozmawiasz z nim przez telefon, on obiecuje wysłać wszystko jak należy, ale paczka albo przychodzi pusta albo nie przychodzi wcale! Zero kontaktu z tym człowiekiem. (usunięte przez administratora)

A

A

Uwaga!!! Ten człowiek to oszust!!! SZUKAM POMOCY ORAZ LUDZI, KTÓRZY RÓWNIEŻ ZOSTALI PRZEZ NIEGO OSZUKANI!!! Proszę o kontakt!

AM.SC
@A 28.06.2018 12:35

Proszę wszystkich o kontakt : pinkzilla@web.de

Ari
@A 28.06.2018 12:35

Też zostałem oszukany , sprawy i nakazy uzyskałem. Czytając to jestem załamany, wynika z tego że oszukał wiele osób.

Qq

Oszust! Wyludza pieniadze na aukcjach za przedmioty ktorych nie posiada! Wysyl puste pudelka! Zlodziej!

Zostaw opinię o Firma Handlowo Usługowa Chris Krzysztof Hrycikowski - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo Usługowa Chris Krzysztof Hrycikowski