Dekada Mikhail Yarashevich

Adres: Wąwozowa 6 lok. 21, 02-796 Warszawa

NIP: 9512237939 REGON: 363290896

Dekada Mikhail Yarashevich

Opinie o Dekada Mikhail Yarashevich

Co słychać w firmie Dekada Mikhail Yarashevich w mieście Warszawa? Czekamy na aktualne wieści. Może znajdzie się pracownik, w firmie Dekada Mikhail Yarashevich, który ma jakieś wieści?

Zostaw opinię o Dekada Mikhail Yarashevich - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekada Mikhail Yarashevich