Opinie o Moto-Port 24 Jan Klamer w Długie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Moto-Port 24 Jan Klamer. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Moto-Port 24 Jan Klamer o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moto-Port 24 Jan Klamer w Długie

Wanda

Dziwna sprawa. Ktoś tu jeszcze rok temu ostrzegał, że właściciel ma ogromne długi. Z innych komentarzy wynika jakby ktoś windykował swoje należności, a nagle inni w sumie polecają firmę. To co tu jest prawdą? Firma faktycznie miała długi czy ktoś tutaj jaja sobie robi i wszystko jest w porządku, wie ktoś?

Zazu
@Wanda

Opinie o długach pisze (usunięte przez administratora) były pracownik, tak samo pisał o mojej firmie. Chłop z każdej roboty był zwalniany dyscyplinarnie za niszczenie sprzętu

@Zazu

Czyli czysta zemsta? Ale takie oczernianie może jednak wprowadzić w błąd w takim razie. Tu też sprzęt zniszczył? Co konkretnie?

Były pracownik Nowy wpis
@Wanda

Proszę podać e-maila wyślę Pani wyrok z sądu i dokumenty od komornika o ilości długów w tej firmie, zajętych kontach itp. Pozdrawiam

Omg Nowy wpis
@Zazu

Osoby które chcą i są zainteresowane zweryfikowaniem tej sprawy dotyczącej opinii o firmie takiej super uczciwej solidnej itd Moto Port 24 i jej wlascicielu Panu Janku K. zapraszam w jedno miejsce w Zielonej Górze na Trasę Północna na przeciwko Lidla jest taki warsztat wulkanizacyjn. Proszę spytać się właściciela co myśli o firmie Moto Port 24 za reakcje nie odpowiadam. Można również powiedzieć że jesteście od Janka może rabat dostaniecie. Na pościg.. ch dajcie relacje.

Magelan Nowy wpis
@Wanda

Jeszcze proponuję pojeździć po Zielonej i się popytać o Janka K. Firma Moto Port 24 taka uczciwa firma: 1. Przylep firma transportowa z niebieskimi kontynerami kolo byłych zakładów mięsnych 2. Ploty- za torami po lewej stronie firma z czerwonymi autami i białe logo 3. Następna firma między starym tesco a burzonym wiaduktem ul energetyków tam jest kolejna firma transportowa i chłopak wynajmuje warsztat i robił Jankowi K. auto dokładnie hamulce bo bag zabrało dowod rejestracyjny - i zaczep też robił oczywisvie wina kierowcy bo za często hamował i rozczepial i sczepiał bo był to tandem bez rampy przejazdowej. Też się tam pan wypowie o tej uczciwej firmie 4. Duża firma na przeciwko Auchanu kolor aut czerwone z wywrotkami , beczkami z plandekami i z własnym cpn i też się popytać 5. Za basenem na sulechowskiej na przeciwko hotelu leśnego była firma transportowa niebieskie auta many z białym logo przenieśli się kolo nowity . Spytać się właściciela czy zostało uregulowane za parking tej ostatniej firmy nie jestem pewny ale reszta firm to jestem bardzo pewny uczciwości pana Janka K. No niewiem 700 tys długu robi wrażenie Gosciu ma rozmach......

Xyz Nowy wpis
@Zazu

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że najgorzej mieć zatarg z niskim zakompleksionym facetem. Tacy często są bezwzględni nadrabiając sobie brak wzrostu innymi ambicjami niekoniecznie zawsze pozytywnymi. Z takimi lepiej wogole nie wspolpracowac bo po rostaniu gnoją bylych pracowników jak tylko mogą , by dorobić sobie kilka cm. Tak samo z psami te małe najwięcej robią hałasu

Jeżdżę e tej firmie kilka miesięcy kasa na czas auta kilkuletnie ale serwisowane, praca ułożona a atmosfera w firmie bardzo przyjemna.

Polecam współpracę

Mateusz kiero

Jak jesteś kierowcą i chcesz dobrze zarobić będąc często w domu to polecam Szef w porządku gość, pieniądze zawsze na czas.

@Mateusz kiero

Kobiety też tu jeżdżą?

Mateusz kiero
@Wanda

Jeśli chodzi o ciężarówki to nie spotkałem się. Trzeba by zapytać osobiście szefa

@Mateusz kiero

Ok, dzięki. Ale chłopaki raczej problemu by z tym nie mieli, jak myślisz?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Moto-Port 24 Jan Klamer? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Łukasz

Ja jeździłem 3-4 lata temu i odszedłem po prawie roku tylko ze względu na odległość do firmy i też mogę potwierdzić ze Janek spoko gość. Pracowałem w tym okresie co Łukasz T. robił gnój i odchodził do Zazula a co się okazało jemu też narobił gnoju.

Polecam,Wszystko tak jak się należy

Hanna
@Piotr

Kasa wypłacana jest na czas??

@Hanna

Tak

@Piotr

To super ! zdarzaja sie czasem jakies premie?

Polecam dobry kontakt moim zdaniem można współpracować

Driver

Pracowałem i nie jest najgorzej jak robisz robotę i nie grasz w (usunięte przez administratora) to jest wszystko ok,jak (usunięte przez administratora)sprzęt lub łapiesz mandaty to za to płacisz! Miałem Sobie polepszyć i tego nie zrobiłem także wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma.

Lidia
@Driver

Ok a co dokładnie tam się robi co ty robiłeś? Nie mogę nigdzie przeczytać na czym polega praca

Dlugimilioner

Proszę uważać na tego gościa. Pan ma dlugi blisko miliona zlotych których nie ma z czego spłacać a wozi sie jak by byl (usunięte przez administratora) wie kim. Jego pozal sie boże spolka to kolejny wielki wal aby nie płacić swoich długów. Ludzie wspierajcie uczciwych ludzi co mają firmy a nie tego(usunięte przez administratora)

Lidia
@Dlugimilioner

Niby skąd ta informacja? Nie wiem skąd anonimowa osoba miałaby to wiedzieć. Jeszcze pisać o tym na Forum.

Kiero810985

Pracowałem kilka miesięcy ale nie mam zastrzezeń! Miła i spokojna atmosfera.

Frank

Za co 2 tys eur odzyskales?

Krystian

Polecam firmę szybka rezerwacja samochody zadbane czyste sprawne technicznie jestem zadowolony polecam firmę

Adrian
@Krystian

Krystianie, jak to się stało powiedz mi proszę, że trafiłeś akurat na tę firmę? Czy to prawda, że firma ma komorników? Pojawiały się wpisy w tym wątku o takiej tematyce ale nikt niestety nie dodał wypowiedzi, którą można by było uznać za merytoryczną. Może Ty zechcesz coś napisać i wyjaśnić sprawę?

Brak słow
@Adrian

Potwierdzam opinie o niewypłacalności i licznych komornikach. Mam informację iz nie tylko ja mam problem z odzyskaniem swoich należności od Pana Klamera. Przykre to ze (usunięte przez administratora) tylu ludzi i chodzi jakby nigdy nic się nie wydarzyło. Współczuję rodzinie takiej czarnej owcy w ich gronie. A Pan Adrian to niech tak za niego sie nie stawia bo to szwagier i pewnie pilnie się uczy się jak robić w przyszłości wały i śmiać się prosto w twarz

Brak słow

Ostrzegam !!!!!

Widze ze nie tylko mi wisi kase - 15 tyś. Uwaga pan Jan K. ma 20 komorników na koncie urzad skarbowy' zus' inne instytucje 'osoby prywatne oraz firmy. Szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę z tym Panem. Tacy jak on powinni mieć zakaz prowadzenia jakiejkolwiek działalności.

Karol

Uwaga. Wisi nam 10tys zl. J.K. zalozyl teraz spolke. Nie mozemy odzyskac swoich pieniedzy za naprawe.

Attention thIef

Uwaga na goscia poprzednia firma ma 22 komorników na koncie wierzyciele mają ogromne problemy z uzyskaniem swoich należności. A cwaniak założył nowa firmę i bawi się w najlepsze ale kwestia czasu kiedy samochody na leasing przestanie opłacać.

Gosc

Jak można mieć tyle dlugow w Zusie , US, komorników na koncie zwinac jeden interes i jeszcze założyć spółkę takie rzeczy tylko w Polsce. :(

Edyta
@Gosc

Jesteś już kolejną osobą, która pisze tu o poważnych problemach finansowych firmy Moto-Port 24. Z uwagi na to, że właśnie zaczęłam szukać informacji na temat tego pracodawcy, chętnie dowiem się czegoś więcej o tej kwestii. Ale powiedz mi najpierw: pracowałeś tam, czy byłeś klientem?

Gosc

Chcesz robic interesy z tym gosciem szczerze odradzam.

Jony

Nie polecam pracy u tego goscia zwykly cwaniak i o sz u st. Firma ma kilku komornikow na koncie. Jako kierowca będziesz robił za darmo. O urlopie zapomnij. Do tej pory - wyrok sądu o zapłatę z grudnia 2018 brak zapłaty za pracę.

jola

uwaga(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Moto-Port 24 Jan Klamer - Długie

• Jak się pracuje w Moto-Port 24 Jan Klamer?

Zobacz opinie na temat firmy Moto-Port 24 Jan Klamer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moto-Port 24 Jan Klamer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Moto-Port 24 Jan Klamer
  • 151A
    67-312 Długie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042