Michał Więcek Usługi Remontowo-Budowlane

NIP: 7151565979 REGON: 369139798

Michał Więcek Usługi Remontowo-Budowlane

Opinie o Michał Więcek Usługi Remontowo-Budowlane

Filtruj opinie po kryteriach:

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Michał Więcek Usługi Remontowo-Budowlane w miejscowości Opoczka Mała? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od zatrudnionych na temat Michał Więcek Usługi Remontowo-Budowlane. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw opinię o Michał Więcek Usługi Remontowo-Budowlane - Opoczka Mała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Michał Więcek Usługi Remontowo-Budowlane

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.