Zakład Tapicerski Andrzej Błąkała

Adres: Kwiatowa 21, 86-300 Grudziądz

NIP: 8761016088 REGON: 340917034

Zakład Tapicerski Andrzej Błąkała

Opinie o Zakład Tapicerski Andrzej Błąkała

Czy jesteś zadowolony z pracy w firmie Zakład Tapicerski Andrzej Błąkała w miejscowości Grudziądz? Dodaj komentarz i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o firmie Zakład Tapicerski Andrzej Błąkała może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o posadę.

Zostaw opinię o Zakład Tapicerski Andrzej Błąkała - Grudziądz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Tapicerski Andrzej Błąkała