None

None

Opinie o None

none

Świetna firma dla ludzi na początku swojej kariery. Po tej firmie już wszystko będzie proste i łatwe :) Chce Pan kupić ERP'a proszę bardzo. Na kiedy, na jutro, ok da się zrobić. Może kupi Pan system kadrowo płacowy ? , ale że użytkowników ma być 10 000 tysięcy. Najwcześniej na środę po południu. Gratis dołożymy studenta razem z krzesełkiem. Gorąco polecam wyjazdy do Warszawy, po godzinie 22:00 okolice Dworca Zachodniego wyglądają naprawdę uroczo. Piękne widoki dworca przebija jedynie entuzjazm kadry dowodzącej. Generalnie nie powiem, dorobiłem się paru rzeczy jako pracownik : - wrzodów - nowej żony (stara nie wiedzieć czemu żądała kontaktów co najmniej raz dziennie) - komórki służbowej (kto nie lubi odebrać telefonu w nocy, no kto :) Dobra a teraz trochę pozytywów. BSB to jedna z lepszych firm w regionie nadal z dużym potencjałem ludzkim. Jest aktualnie jedna z większych kuźni kadr w regionie. Ludzie są jak niewdzięczne lemingi, jak jeden się zwolni to reszta biegnie za zwolnionym. Negatywy Nie można grać w pasjansa oraz chodzić po allegro mają monitoring  Technologie zmieniają się częściej niż w wizjach Billa Gate’sa. Klient żąda tajlandzkiej bazy ( o której nawet sam nie słyszał) będzie ją miał. Nielimitowany czas pracy. Pamiętam kiedyś kolegę który obudził się z napisem Qwerty na czole było to po słynnym dyżurze piątkowym. Od piątku do piątku. Zdecydownie za mało dziewczyn chodzi w spódniczkach  Pozytywy -Firma posiada stołówkę z frytkami za 3,5 zł. -o stołówce już mówiłem ?

Zostaw opinię o None - None

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie None