Opinie o El-Star Jarosław Subdysiak w Ławki

El-Star Jarosław Subdysiak
5 1 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 133 dni.

Czy El-Star Jarosław Subdysiak ma ściśle ustalone godziny pracy?

Rozczarowany Nowy wpis

Niby fajnie, ale wstyd pracować w takiej firmie widząc jak szef robi ludzi w (usunięte przez administratora)

Rafal P. Nowy wpis
 Rekomendacja

Z czystym sumieniem polecam firmę EL-STAR Usługi Elektryczne Jarosław Subdysiak. Profesjonalizm, doradztwo, piękne wykonanie, czystość, super kontakt. Pan Jarosław wykonał u nas instalację elektryczną w nowo wybudowanym domu. Praca została wykonana bardzo profesjonalnie, szybko, sprawnie i bez zastrzeżeń. Komunikacja była idealna. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Pana Jarosława. Jeżeli szukasz kogoś pewnego i godnego zaufania to trafiłeś na odpowiednią osobę. Pan Jarosław właściciel firmy posiada ogromną wiedzę, pomaga w najmniejszych szczegółach zrozumieć laikowi trochę wiedzy technicznej. Nowoczesne rozwiązania to dla Niego nic trudnego! Żadnych problemów, opóźnień. Rzadko w tych czasach spotkać tak świetnych, pracowitych ludzi.

Andrzej Nowy wpis
Nazwa działu: Dział handlowy

Bardzo fajna firma i świetni ludzie, miałem możliwość pracować tu kilka miesięcy i do niczego nie można się przyczepić!

Ranking

Co wiecie nowego o pracy w przedsiębiorstwie El-Star Jarosław Subdysiak w mieście Ławki? Twoja opinia jest ważna! Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie?

Zostaw opinię o El-Star Jarosław Subdysiak - Ławki

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie