Wilbo S.A.

Gdynia

Opinie o Wilbo S.A.

Bąbel

Bardzo dobry pracodawca. Ludzie siedzą w domu i nic nie robią, a firma im płaci, co prawda z opóźnieniem ale zawsze. Siedzieć w domku albo leżeć na plaży a pieniążki hop na konto, żyć nie umierać. Polecam

dt

Miło wspominam prace w Wilbo , było fajnie i miło , chociaż kasa mała

zadowolona

No cóż, ja też jestem byłym pracownikiem, ale opinie mam inną. Samochody nowe, ludzie fantastyczni - a to tworzy firmę, prawda? Warunki finansowe; kwestia względna. Pracujesz masz, nie pracujesz nie masz. No ale jak ktoś spodziewał się, że będzie na odwrót to tylko jego problem:) Ja polecam. Jeżeli będę wracać na rynek poszukujących pracy to na pewno zobaczę co słychać w Wilbo.

Zostaw opinię o Wilbo S.A. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wilbo S.A.