Wilbo S.A.

Opinie o Wilbo S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Maciej
 Opinia

@Bąbel czy możesz nam powiedzieć, od jakiego stanowiska w tej firmie zacząłeś i jak długo czekałeś na odzew po rozmowie kwalifikacyjnej? @dt rozumiem, że atmosfera była w porządku. A jak wyglądały perspektywy awansu? Firma oferowała możliwość rozwoju?

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Wilbo S.A.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Bąbel
 Opinia

Bardzo dobry pracodawca. Ludzie siedzą w domu i nic nie robią, a firma im płaci, co prawda z opóźnieniem ale zawsze. Siedzieć w domku albo leżeć na plaży a pieniążki hop na konto, żyć nie umierać. Polecam

dt

Miło wspominam prace w Wilbo , było fajnie i miło , chociaż kasa mała

zadowolona
 Opinia

No cóż, ja też jestem byłym pracownikiem, ale opinie mam inną. Samochody nowe, ludzie fantastyczni - a to tworzy firmę, prawda? Warunki finansowe; kwestia względna. Pracujesz masz, nie pracujesz nie masz. No ale jak ktoś spodziewał się, że będzie na odwrót to tylko jego problem:) Ja polecam. Jeżeli będę wracać na rynek poszukujących pracy to na pewno zobaczę co słychać w Wilbo.

Zostaw opinię o Wilbo S.A. - Gdynia