Meble Marzeń Damian Kornet

Opinie o Meble Marzeń Damian Kornet

ROMAN

TA FIRMA BAZUJE NA ZDJĘCIACH Z REALIZACJI INNYCH STOLARZY - TROCHĘ DZIWNE CZYŻBY SWOICH SIĘ WSTYDZIŁ POKAZAĆ A MOŻNE MA BRAKI W SKOŃCZONYCH REALIZACJACH ? MIAŁEM OKAZJĘ BYĆ KLIENTEM I SZCZERZE NIE POLECAM.

Anonim
@ROMAN 13.11.2018 19:24

Zapraszam osobiscie na pokazanie moich realizacji. Nie zycze sobie spamowania na tenat mojej firmy. Nie przypominam sobie nie skonczonych prac

Baet92
Zweryfikowany użytkownik

Nikomu nie polecam współpracy z tym Panem. Meble przywiózł uszkodzone, spóźnia sie notorycznie z terminami, podejście nieprofesjonalne, próbował nawet mnie oszukać jak przywiózł meble niepolakierowane i wciskał kit ze to normalne. Meble do dzis nieskonczone a termin umowy byl do konca lutego. Szczerze odradzam współpracy z tą firmą.

Pawel

Polecam firmę. Wykonali dla mnie meble do całego mieszkania z których jestem bardzo zadowolony! Bardzo miła obsługa i przede wszystkim kontakt . Bardzo polecam.

Zostaw opinię o Meble Marzeń Damian Kornet - Kamień

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble Marzeń Damian Kornet