Meble Marzeń Damian Kornet

Filtruj opinie po kryteriach:

Sylwia
Nazwa działu: Produkcja
 Rekomendacja

Pan Damian wykonywał u nas meble kuchenne na wymiar, szafę wnękowa w korytarzu, zabudowę w łazience, szafkę RTV połączona z polkami na książki, biurko w gabinecie i zabudowę wnęki z piecem gazowym - wystarczająco dużo żeby się rzetelnie wypowiedzieć :) Jestem bardzo ostrożna w szukaniu wykonawców a od początku spam Damian zyskał moje zaufanie. Każdy nasz pomysł starał się wcielić w życie i widać ze bardzo mu zależało żebyśmy byli finalnie zadowoleni. W trakcie prac zdarzyło nam się zmienić zdanie i nie powodowało to dodatkowego stresu, bo udało się zmiany wprowadzić bez większych problemów. Prace wykonane w terminie, kontakt bezproblemowy, jakość bez zastrzeżeń. Delikatne poprawki, o które poprosiliśmy zostały wykonane w ciągu kilku dni. Polecam 10/10! Dziękuje!

Tak1Nie1
ROMAN
 Opinia

TA FIRMA BAZUJE NA ZDJĘCIACH Z REALIZACJI INNYCH STOLARZY - TROCHĘ DZIWNE CZYŻBY SWOICH SIĘ WSTYDZIŁ POKAZAĆ A MOŻNE MA BRAKI W SKOŃCZONYCH REALIZACJACH ? MIAŁEM OKAZJĘ BYĆ KLIENTEM I SZCZERZE NIE POLECAM.

TakNie

Anonim
@ROMAN 13.11.2018 19:24

Zapraszam osobiscie na pokazanie moich realizacji. Nie zycze sobie spamowania na tenat mojej firmy. Nie przypominam sobie nie skonczonych prac

Tak3Nie

Baet92

Zweryfikowany użytkownik

Opinia

Nikomu nie polecam współpracy z tym Panem. Meble przywiózł uszkodzone, spóźnia sie notorycznie z terminami, podejście nieprofesjonalne, próbował nawet mnie oszukać jak przywiózł meble niepolakierowane i wciskał kit ze to normalne. Meble do dzis nieskonczone a termin umowy byl do konca lutego. Szczerze odradzam współpracy z tą firmą.

TakNie

Pawel
 Opinia

Polecam firmę. Wykonali dla mnie meble do całego mieszkania z których jestem bardzo zadowolony! Bardzo miła obsługa i przede wszystkim kontakt . Bardzo polecam.

Tak4Nie

Zostaw opinię o Meble Marzeń Damian Kornet - Kamień