Studio Ao Anna Olszewska

Opinie o Studio Ao Anna Olszewska

Filtruj opinie po kryteriach:

Arturo
 Opinia

Podzielam panstwa opinie . Jestem kolejnym poszkodowanym klientem !!! Totalny brak profesjonalizmu i zagazowania.....w realizowanie inwestycji. Proponuje zalozenie pozwu ogolnego i wystapienie na droge sadowa... Nie moze byc zgody na brak poszanowania i profesjonalizmu.

TakNie
Arkadiusz
 Opinia

Proszę sprawdzić opinie mioko w wizytówce Google przed rozpoczęciem współpracy.

Tak2Nie
Adam
 Opinia

Dzien Dobry, jestem kolejnym poszkodowanym czy moze warto sie spotkac I cos razem wymyslec jakie kroki podjac ?

@Adam 09.05.2019 12:45

Witam Jestem w podobnych tarapatach jak Pan, jak moglibyśmy się porozumieć, mój mejl jozef.stelmach@interia.pl

Gośka
 Opinia

Mam dokładnie to samo i jestem tym załamana Gośka

@Gośka 01.05.2019 15:05

Witam Tak jak wyżej napisałem do p. Adama , jestem w podobnej , nieciekawej sytuacji z remontem u p. Olszewskiej, proszę o kontakt na mejl jozef.stelmach@interia.pl Pozdr.

anonymous
 Opinia

Nie polecam Mioko. Firma nie dotrzymuje terminów określonych w umowie. Wykończenie mieszkania „pod klucz” po upływie terminu realizacji wygląda tak, że jest w nim zamontowanych kilka kabli. Kontakt telefoniczny i mailowy z właścicielką i pracownikami jest bardzo utrudniony, niekiedy niemożliwy. Przy wykonaniu projektu architekt chciał pozyskać od nas bardzo niewiele informacji, a te które już udało mi się przekazać gdzieś zostały zgubione. Całkowity brak zaangażowania i nadzoru. Brak profesjonalizmu, pomysłów, rad i wiarygodności. Mimo, że kwoty ujęte w umowie wpłaciłam w maju i czerwcu 2018 do dnia dzisiejszego nie zakupiono i nie zamówiono prawie żadnych materiałów. Nadmienię, że realizacja moich umów dotyczących jednego mieszkania trwa od listopada 2017!

Tak12Nie1
Ren
@anonymous 04.09.2018 18:34

Zgadzam się co do słowa z opinią, jestem w tej samej sytuacji, brak kontaktu z właścicielem, brak profesjonalizmu, ogromne opóźnienia w realizacji, nie polecam!!!

Tak7Nie
@anonymous 04.09.2018 18:34

Witam Proszę o informację, jak zakończyła się ta współpraca z firmą MIOKO, czy ostatecznie ta firma wywiązała się z tej umowy, czy remont został sfinalizowany, a jeśli nie to jak to się ostatecznie skończyło? Pozdrawiam.

nn
 Opinia

Oszustwo i (usunięte przez administratora) na pełną skalę ! Pani wzięła zaliczkę i ... od pół roku się nic nie dzieje! Po tym, jak chciałem rozwiązać umowę i postraszyłem sądem, Pani powiedziała że uniemożliwiam jej remont ... PÓŁ ROKU się nic nie działo i nagle uniemożliwiam jej remont ... Wszystkie negatywne wiadomości na FB są usuwane i konto jest blokowane .. BRAWO !!

Tak6Nie

Zostaw opinię o Studio Ao Anna Olszewska - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Ao Anna Olszewska