D-Avenue Models Agency

Lubieszewo

Opinie o D-Avenue Models Agency

wiola
użytkownik zarejestrowany

Wiecie co i ja szukam kogoś godnego polecenia, Adrianna' widzę, że zadowolona bardzo jesteś może podaj mi namiar na tego Koordynatora,moj nie byl tez kompetentny może ten twoj sie tez sprawdzi

Adrianna

Ja pracowałam ostatnio u innego koordynatora z tej agencji, wszystko ok. Kasa od razu po pracy, żadnych kontroli, stresów... wiec jest ok nie mam na co narzekać.

hostessa

Zostałam fatalnie potraktowana przez agencje,zadzwoniono do mnie zaraz po odpowiedzi na ogloszenie ze zostalam wybrana i po wybraniu lokalizacji powiedziano mi ze mam oczekiwac umowy.2 dni pozniej nie dostalam umowy wiec skonsultowalam sie z rekrutujacym mnie panem ktory powiedzial ze kolezanka mi przesle umowe i ze jest to aktualna oferta.dzien przed praca kiedy napisalam ze nie dostalam umowy pan swtierdzil ze "maja goraco w firmie i czesto nastepuja tam zmiany ustalen".Ja odmowilam dalszej wspolpracy na przyszlosc szanuje innych i chce byc szanowana:)

Zostaw opinię o D-Avenue Models Agency - Lubieszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D-Avenue Models Agency