Aspen Plus i Res

Szczytno

Opinie o Aspen Plus i Res

Bystra

Ja pracowałam 1 rok na kuchni w Aspen.Zarobki są śmieszne 5,70 za godzinę gdzie na czysto wychodzi jakieś 4,6 praca ciężka bo po 12 godzin.A w dodatku umowa zlecenie. Kierownik nie potrafił nic załatwić na głupiego ruma do lekarza o którego musiałam wielokrotnie prosić i jeszcze podanie kazał pisać.W końcu i tak przysłał faksem na 1 dzień przed dentystą.Za głupotę zabrać chciał mi całą dniówkę i 2 miesiące nie chciał zapłacić za 8 h które przepracowałam.Jak się o nie upomniałam to mnie zwolnił.Śmiechu warte.I jak ktoś gdzieś [usuniete przez moderatora]to przyjeżdżał i sie na nas wyżywała.Mówił jedno potem się tego wypierał.Kompetentny pracownik niema co.Nie polecam tej firmy.

Zostaw opinię o Aspen Plus i Res - Szczytno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aspen Plus i Res