Art Inwest z PUCKA odpowiedzialny za klub Tropikalna Wyspa i KONGO bar

Władysławowo

Opinie o Art Inwest z PUCKA odpowiedzialny za klub Tropikalna Wyspa i KONGO bar

anonim2

heh widzę ze kogoś znowu ponosi . Przyjeżdżacie do pracy !! Przypominam a nie się bawić !! Ja przebywam na wyspie 2 rok i jako osoba postronna nie pracująca za barem ani kelnerstwo itp stwierdzam iz dużo osób myli prace z zabawa . Zauważam również wiele nie doskonałości w tej firmie ale są one do przejścia dla chcącego . A na pewno nie uwiężę ze pracowałeś po 23 godz chcesz przez to powiedzieć ze wracałeś z Kongo o 11 a o 12 wracałeś i siedziałeś znowu na rannej zmianie i później nocnej . Nie ośmieszaj siebie . Po drugie co ciebie interesuje czy sa kruszarki ?? skoro to praca bar-beka ?? a ty jesteś przecież Barmanem ... [usunięte przez moderatora] o którym wspominasz został wyrzucony przez właściciela za swoje poczynania .a i ci dobrzy barmani co zostali wyrzuceni to nie byli chyba az tak dobrzy iz nie radzili sobie w tak ekstremalnych warunkach ?? przecież dobry barman wszędzie sobie radzi ty tez kolego do nich należysz . Pozdrawiam

Tropikalna Wyspa we WÅ�adysÅ�awowie, a raczej KONGO BAR (bo zmienili nazwÄ�) to totalna poraszka! Nikomu nie polecam! Przez tydzieÅ� pracowaliÅ�my po 12 do nawet 23 godzin dziennie przy rozkÅ�adaniu klubu! dziewczyny musiaÅ�y dźwigaÄ� deski, prÄ�ty metalowe, sÅ�omÄ�, sztuczne palmy, kanapy i inne ciÄ�żkie rzeczy! malowaÅ�yÅ�my parkiety, bary, stoliki farbami i lakierami! W sobotÄ� (3 lipca) mieliÅ�my otwarcie. Bar nie przyszykowany, karty drinków z cenami dostaliÅ�my godzinÄ� przed otwarciem (a potem wielkie pretensjÄ�, że patrzymy w kartÄ� podczas robienia drinów i kasowaniu - skoro nie znaliÅ�my wczeÅ�niej cen!) nie mieliÅ�my syropów barmaÅ�skich, piwo otwieraliÅ�my klientom zapalniczkami bo nie byÅ�o otwieraczy, bez blenderów, nie przeszkoleni z systemu gastro, za maÅ�o alkoholu,bez gazu w nalewakach do piwa, brak kruszarki (waliliÅ�my lodem o ziemiÄ� na zapleczu), bark brÄ�zowego cukru i tysiÄ�c innych rzeczy! [usunięte przez moderatora] to totalnie niekompetentny facet! ciÄ�gle siedzi na zapleczu i udaje, że coÅ� robi. Sam nie zna karty drinków, nie potrafi zrobiÄ� zatowarowania, ordynarny, zwala winÄ� na kelnerki i barmanów, nie potrafi zrobiÄ� inwentaryzacji, nawet grafiku nie potyrafi zrobiÄ� ( zeby niektóre osobny opracowaÅ�y po 23 godziny??), gdy zostaÅ� zapytany "ejj jak mam zrobiÄ� pinakolade jak nie mam syropu kokosowego? - odpowiedziaÅ� - to wlej bananowy". po 1 nocy zabraÅ� wszystkim saszetki z pieniÄ�dzmi (utarg + napiwki) i ich nie zwróciÅ�! zabraÅ� sobie nasze napiwki! mówiÄ�c, że to za braki na barze (przed zrobieniem remanentu).... Przy szefach siÄ� zgrywa, wydziera siÄ�, grozi ci, klnie, do jednej z dziewczyn powiedziaÅ� "może siÄ� [usunięte przez moderatora] popÅ�aczesz i zadzwonisz do mamusi", kompletny brak komunikacji i profesjonalizmu, brak umiejÄ�tnoÅ�ci sÅ�uchania! I z tego co siÄ� dowiedzieliÅ�my to facet jest niezÅ�ym krÄ�taczem i ma doczynienia z policjÄ� i wierzycielami.... 1 nocy wyrzuciÅ� 2 dobrych barmanów, za to, że niby sobie nie radzili - jak mieli sobie dobrze radziÄ� bez alkoholi, syropów, piwa, lodu kruszonego, owoców.... a tak naprawdÄ� 1 z nich siÄ� mu postawiÅ� i dlatego wyleciaÅ�. Co lepsze - nie chcÄ� im wypÅ�aciÄ� pieniÄ�dzy! NastÄ�pnego dnia kolejni sami odeszli, inni też siÄ� zwalniajÄ�! ja też! [usunięte przez moderatora] - najwiÄ�kszy lizus i konfident też nie jest lepszy. Zrobi wszystko, alby siÄ� podlizaÄ� szefostwu. Również ordynarny, chamski, ale może przynajmniej ma jakÄ�Å� wiedzÄ� o bar-maÅ�stwie w porównaniu z [usunięte przez moderatora]. NIKOMU NIE POLECAM TAM PRACOWAÄ�!!! A może wÅ�aÅ�ciciele w koÅ�cu zadbajÄ� o dobrÄ� reputacjÄ�, PR i porzÄ�dnych [usunięte przez moderatora] a nie ludzi z przypadku

Zostaw opinię o Art Inwest z PUCKA odpowiedzialny za klub Tropikalna Wyspa i KONGO bar - Władysławowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art Inwest z PUCKA odpowiedzialny za klub Tropikalna Wyspa i KONGO bar