Kredytplus

Legnica

Opinie o Kredytplus

Agnieszka

Pracujesz w Kredytplus? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach. Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w firmie? Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy w tym miejscu? A może jest coś, co według Was wymaga zmiany?

dino

Hej Wam dajcie znać czy obecnie nie poszukują znowu kierowników rejonu, bo to się wydaje ciekawa opcja

rych

ja tez mam problem z tą firmą . doliczono mi tez koszty . rozumiem ale w twkiej wysokości . cos tu jest nie tak .przyjezza pan i sobie za wizyte liczy 150 zł . czy to nie lichwa. płace pożyczkę ale w takiej wysokości na jaka mnie stac bo straciłem prace . mówiłem to kierownikowi a on mi mówi że w providencie tez mam i nie płace . tak mam . a jak mam płaci skoro straciłem prace . niech ten pan nie będzie taki madry bo mjutro on moz etez byc bez pracy ................prawda poz

klient

jak ktos nie płaci ta sprawę kieruje się do sądu , a nie jak tutaj dolicza sie koszty zadłużenia mam 400 zł a koszów mi doliczona 500

ktos

ja tez chcę sie dowiedziec skad takie koszty , są doliczone o mojej pozyczki . cvzy to nie jest wymysł nowej pani dyrektor . znam ja z poovidenta i jeszcz e z innej firmy . miał apodobne metody . ale gdy sie szefostwo zorientowało co ta pani wyrabia to szybko rozwiązało prace z tą pania .

krysia

prosze mi odpowiedziec skad sie biora takie koszty . przeciez to lichwa . poztczke splacam nietermionowa ale skąd takie dodatkowe koszty prosze o wyjasnienie . bo to jużokradanie klienta

mam dośc

mam dośc tej firmyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.

klient

bardzo PANIĄ lubie . pozdrawiam

k;ient

pozdrowienia dla mojekj ulubionej przedstawicielki

Zostaw opinię o Kredytplus - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kredytplus