Opinie o Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek w Unisław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek w Unisław

Maria

Firma ma starych pracowników w 4 literach. Na dodatek jest jakaś noiwa pracownica o imieniu Anna która jest bardzo niekompetentna i niegrzeczna

Jaka umowa obowiązuje w Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek podczas okresu próbnego?

Opiekunka

pray umowie zleceniu nie ma okresu próbnego

Lidia

Byłam i wszystko W porządku co do zlecenia ,wypłaty nawet podwyżkę dostałam...super kontakt wszystko dopięte co do wyjazdu ubezpieczenie niemieckie. Polecam

Wiktoria

Czy Agnes Pflege 24 oferuje stabilne zatrudnienie? Chętnie poznam szczegóły zatrudnienia w tej firmie. Jakie umowy dostają nowi pracownicy?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek? Czy kandydat na stanowisko kierowcę z prawem jazdy kat. B powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
oiekunka

to nie firma tylko kobieta ma dzialalnosc gospodarcza, nie ma wpisu w rejestrze i pozwolenia na legalne zatrudnienie pracownikow

Elektra
@oiekunka

Niech Pani nie pisze bzdur .Jezeli Firma ma regon to jest firma legalna .Jest zarejestrowana w rejestrze firm jako firma od 2018 roku.Na jakiej podstawie Pani tak twierdzi ?

uczciwa 1222
@Elektra

ma tylko dzialalnosv na pomoc socjalna

Elektra
@uczciwa 1222

A skad Pani to wie ? jak pani sprawdzila ze ona nie ma prawa wysylac do pracy na teren Unii Europejskiej .

Hanka

Piszą bzdury, KRS obowiązuje tylko spółki

Olguniaa

wyjechalam teraz na szybko na skoczka w grudniu, szybka organizacja i wszystko bylo na miejscu tak jak bylo mowione. Nie mam i nie mialam na co narzekac a wrecz przeciwnie. Narzekajace odsylam do innej pracy, dobrze wiem jak to jest, wymaga sie bog wie czego a najmniej od siebie pozdrawiam firme i zycze wesolych swiat

a
@Olguniaa

Pracowałam z kilkoma firmami, to pierwsza firma od której dostałam kartkę z życzeniami na Boże Narodzenie oraz talon na 100 zł

Wiktoria

Czy potrzebują teraz ludzi do pracy? Jakie są wymagania dla nowego pracownika? Czy należy mieć ukończone kursy opieki?

Jaki dress code obowiązuje w Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek?

Joanna

zapewne nie brudne i niedoprane ciuchy i bród za paznokciami

Jakim pracodawcą jest przedsiębiorstwo Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek w mieście Unisław? Napisz szczerze co myślisz o tej firmie i pomóż innym podjąć decyzję czy starać się tutaj o etat.

Rosa30

Kasia ii Trefna Firma.

Barbara

Ignoranci..., wysylaja na sztele i oklamuja , byle zapchac dziure. Nie pojade nigdy z nimi...pracuja z rodzinami o najorsxym dnie

@Barbara

Ja pracuję z nimi od początku istnienia firmy, dla mnie rewelacja. opis pacjenta zawsze się zgadza, dzwonią 2 razy w miesiącu, wypłata powinna być 15 na koncie, ja mam zawsze między 10 a 12.00.

@Anna

sorry, między 10 a 12

@Barbara

dziwne, ja jakoś zawsze trafiam super, nie zgadzam się z opinią, że mają rodziny z "dna", przez co rozumiem margines społeczny. Jako\s zawsze trafiam na rodziny super

Kamila40
@Barbara

Zgadzam się z opinią .W dodatku nie rzetelni.

MAJA

Ta firma to jeno wielkie nieporozumienie! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wysyłają ludzi do pracy i mają ich w du.....e, trzeba sobie radzić samemu. Wypłaty okrojone, tak kombinują z potrąceniami że w żadnym miesiącu nie dostałam tyle wypłaty co na umowie. Najważniejsze że im się kasa zgadza a opiekunki maja gdzieś. Nie polecam z wręcz odradzam.....omijajcie tą firmę dużym łukiem

marysia

jak mozesz pracowac rok jak firma istnieje od 2018 od marca Moje sugestie dla Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek: jak mozesz pracowac rok jak firma istnieje dopiero od marca 2018

MAJA
@marysia

Najlepszy dowód na to że firma to ściemniacze i sami sobie wypisują pozytywne opinie, bo gdyby nie to, to nie mieliby żadnych pozytywnych FIRMA SZROT

OlgaWalbrzych

bylam z ta firma teraz w wakacje, byl to tzw wyjazd na ostatnia chwile, ale wszystko bylo ok. Praca jak praca:) Ja sie pracy nie boje i jesli ktos jedzie z takim nastawieniem to nie bedzie rozczarowany. Od agencji i pani Agnieszki mialam wsparcie, pieniadze nawet przed czasem i po przerwie znowu z nimi pojade.

Franciszek
@OlgaWalbrzych

Skoro byłaś tylko w wakacje, to przypuszczam, że możliwe jest zawarcie krótkoterminowej umowy. To na pewno dobra informacja dla osób, które chciałyby pracować np. tylko przez wakacje. Wiesz może, czy również w okresie zimowym istnieje możliwość zatrudnienia za ich pośrednictwem?

@Franciszek

Ja jeżdżę z nimi od dłuższego czasu i zawszę mam umowę na konkretne zlecenie

Gosienka

nie mam nic do zarzucenia, wyplata na czas, mam stale miejsce i od poczatku zawsze sie interesowali. Ile ludzi tyle opinii:) dla mnie na plus!

nie mam zastrzeżeń, trafiłam na miejsce gdzie niemiecka strona podała nieprawdziwe informacje, zostałam przeniesiona na inne miejsce

Jolanta

Firma niezawodna. Prezentujaca wysoki poziom, nie tylko od strony merytorycznej. Marka sama w sobie, bedaca gwarantem niezawodnosci i rzetelnosci. Lider na polskim rynku, juz albo w niedalekiej przyszlosci.

Rosa30
@Jolanta

Nie zgadzam się z tą opinią !

Kamila40

Nie polecam!!!

Gosiaczek55

Zgadzam sie z koleżankami z ta firma sie dobrze pracuje, osobiście nie mam zastrzeżeń!!! A numer ten alarmowy to ten do Pani Agnieszki ze mną rozmawiają nawet i wieczorem jak była taka potrzeba.

Misiak
@Gosiaczek55

Witam. Proszę mi powiedzieć czy Pani również była zobowiązana do prowadzenia i wysyłania ewidencji wykonywanych codziennie czynności w systemie miesięcznym do 5-go każdego miesiąca?

Helenka55

Pracuje już długo z firma i pania Agnieszka i nie mogę powiedzieć złego słowa. Dostaje pełne wiadomości dotyczące zlecenia a jak chce to mogę porozmawiać z opiekunka na miejscu. Mam kartę zdrowotna i pieniążki sie zgadzają, więcej mi nie trzeba. Polecam i pozdrawiam.

Misiak
@Helenka55

Skarlet

Pracuje z tą firmą już rok, wypłata na czas a reszta różnie...

Edyta

Jest ok Moje sugestie dla Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek: Jest ok Lubię atmosferę w Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek za: ..dobry kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek - Unisław

• Jak się pracuje w Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek?

Zobacz opinie na temat firmy Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Lipowa 7
    86-260 Unisław