Opinie o Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek w Unisław

Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek
3 4 28 5 1

Jakim pracodawcą jest przedsiębiorstwo Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek w mieście Unisław? Napisz szczerze co myślisz o tej firmie i pomóż innym podjąć decyzję czy starać się tutaj o etat.

Rosa30
@Administrator

Kasia ii Trefna Firma.

Barbara
Nazwa działu: Marketing
@Administrator

Ignoranci..., wysylaja na sztele i oklamuja , byle zapchac dziure. Nie pojade nigdy z nimi...pracuja z rodzinami o najorsxym dnie

@Barbara

Ja pracuję z nimi od początku istnienia firmy, dla mnie rewelacja. opis pacjenta zawsze się zgadza, dzwonią 2 razy w miesiącu, wypłata powinna być 15 na koncie, ja mam zawsze między 10 a 12.00.

@Anna

sorry, między 10 a 12

@Barbara

dziwne, ja jakoś zawsze trafiam super, nie zgadzam się z opinią, że mają rodziny z "dna", przez co rozumiem margines społeczny. Jako\s zawsze trafiam na rodziny super

Kamila40 Nowy wpis
@Barbara

Zgadzam się z opinią .W dodatku nie rzetelni.

Kamila40

Nie rzetelni .

Anna Nowy wpis
@Kamila40

uzasadnij

Kamila40 Nowy wpis
@Anna

Potrącenia z wypłaty,skrócone zlecenie ,sĺaby kontakt z Firmą.

OlgaWalbrzych

bylam z ta firma teraz w wakacje, byl to tzw wyjazd na ostatnia chwile, ale wszystko bylo ok. Praca jak praca:) Ja sie pracy nie boje i jesli ktos jedzie z takim nastawieniem to nie bedzie rozczarowany. Od agencji i pani Agnieszki mialam wsparcie, pieniadze nawet przed czasem i po przerwie znowu z nimi pojade.

Franciszek
@OlgaWalbrzych

Skoro byłaś tylko w wakacje, to przypuszczam, że możliwe jest zawarcie krótkoterminowej umowy. To na pewno dobra informacja dla osób, które chciałyby pracować np. tylko przez wakacje. Wiesz może, czy również w okresie zimowym istnieje możliwość zatrudnienia za ich pośrednictwem?

Anna Nowy wpis
@Franciszek

Ja jeżdżę z nimi od dłuższego czasu i zawszę mam umowę na konkretne zlecenie

Gosienka

nie mam nic do zarzucenia, wyplata na czas, mam stale miejsce i od poczatku zawsze sie interesowali. Ile ludzi tyle opinii:) dla mnie na plus!

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Anna

nie mam zastrzeżeń, trafiłam na miejsce gdzie niemiecka strona podała nieprawdziwe informacje, zostałam przeniesiona na inne miejsce

Jolanta

Zweryfikowany użytkownik

Firma niezawodna. Prezentujaca wysoki poziom, nie tylko od strony merytorycznej. Marka sama w sobie, bedaca gwarantem niezawodnosci i rzetelnosci. Lider na polskim rynku, juz albo w niedalekiej przyszlosci.

Tak8Nie1
Rosa30
@Jolanta

Nie zgadzam się z tą opinią !

Kamila40

Nie polecam!!!

Tak3Nie
Gosiaczek55

Zgadzam sie z koleżankami z ta firma sie dobrze pracuje, osobiście nie mam zastrzeżeń!!! A numer ten alarmowy to ten do Pani Agnieszki ze mną rozmawiają nawet i wieczorem jak była taka potrzeba.

Misiak
 Rekomendacja
@Gosiaczek55

Witam. Proszę mi powiedzieć czy Pani również była zobowiązana do prowadzenia i wysyłania ewidencji wykonywanych codziennie czynności w systemie miesięcznym do 5-go każdego miesiąca?

Helenka55

Pracuje już długo z firma i pania Agnieszka i nie mogę powiedzieć złego słowa. Dostaje pełne wiadomości dotyczące zlecenia a jak chce to mogę porozmawiać z opiekunka na miejscu. Mam kartę zdrowotna i pieniążki sie zgadzają, więcej mi nie trzeba. Polecam i pozdrawiam.

Misiak
 Rekomendacja
@Helenka55

marysia

jak mozesz pracowac rok jak firma istnieje od 2018 od marca Moje sugestie dla Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek: jak mozesz pracowac rok jak firma istnieje dopiero od marca 2018

Tak2Nie1

Skarlet

Pracuje z tą firmą już rok, wypłata na czas a reszta różnie...

TakNie1

Danuta

Z firmą się dobrze pracuje jest odpowiedzialna i prawdomówna ,interesują się osobą którą wysyłąją do pracy w czasie podrózy i w czasie pracy.Panie są miłe i pomocne. Wiadomości o podopiecznej się całkowicie zgadzają .Polecam firme Agnes Pflege 24 całym sercem .Pozdrawiam całą załoge i zyczę daleszej owocnej pracy.

Aleksandra
@Danuta

Dziękuję za podzielenie się opinią o pracy w Agnes Pflege 24. Chciałabym Cię dopytać o jeszcze jedną kwestię, mianowicie - zakwaterowanie. Czy agencja zapewnia pracownikom mieszkanie, czy każdy musi je sobie zorganizować na własną rękę? Napisz proszę, czego można się spodziewać w tym aspekcie. Dla osób zainteresowanych wyjazdem do pracy będzie to bardzo cenna informacja.

Edyta

Jest ok Moje sugestie dla Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek: Jest ok Lubię atmosferę w Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek za: ..dobry kontakt

mysz.1974

Ja też pracuję już jakiś czas i chwalę sobie tę współpracę, tylko ciężko się z nimi skontaktować jak potrzeba. Nie ma żadnego telefonu alarmowego.

Tak1Nie1

Zostaw opinię o Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek - Unisław

Chcę opublikować:

Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek