Opinie o Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek w Unisław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek w Unisław

Irsa

❗❗❗#Agnes_Personal #Agnes_Pflege24 Zgłaszam na Czarną Listę agencję Agnes Personal, dawniej Agnes Pflege 24, której siedziba jest w miejscowości Unisław, przy ulicy Lipowej 7, gdzie właścicielki handlują narzędziami budowlanymi (do tego się nadają, do łopat). ⚠️ Adres do korespondencji jest na Warszawę. Agencję prowadzą dwie Agnieszki, większy kontakt miałam z Agnieszką Wałecką (nazwisko mówi wszystko- wałek na wałku, wałkiem pogania). Kłamstwa i (usunięte przez administratora) są w tej agencji codziennością. Wałecka to się już chyba urodziła z kłamstwem na ustach. (usunięte przez administratora) opiekunki z wynagrodzeń❗ Każdy powód jest dobry, żeby ująć z wypłaty mniejszą lub większą kwotę. Koleżance zabrały 280€ za jakiś stary, zapchany kibel u podopiecznego, mi zabrały za transport w obie strony i chciały urąbać za dzień wyjazdu. Pokrzywdzonych jest wielu opiekunów, wystarczy przeszukać lupką na przykład grupy dla opiekunek, ich stronkę na fb i forum GoWork. UMOWA jest pełna bezprawnych zapisów, zabraniają np. złożenia Wypowiedzenia wcześniej, niż po tygodniu❗❗❗ ‼️ Od ponad 2 tygodni nie mogę się doprosić Zaświadczenia o wynagrodzeniu za listopad, gdzie obiecano mi je przesłać na email w ciągu ustawowych 7 dni. Konsekwencją braku Zaświadczenia jest wstrzymanie świadczeń dla dzieci ale czym one mają się martwić; one spędziły Święta na bogato ???? Mamę koleżanki wysłały na sztelę w środku nocy pod zły adres, zupełnie inne miasto. O Umowę nie mogłam się doprosić przez wiele tygodni, wysłały mi ją wraz z Aneksem dopiero po moim powrocie, kłamiąc że zaginęła na poczcie ???????????? Utrudniały mi pilny zjazd do bardzo chorej córki, gdzie dostały Zaświadczenie ze szpitala o diagnozie. Ukradzione pieniądze oddają dopiero, jak się nagłośni sprawę, inaczej nie reagują. Myślę, że mogą też nie opłacać składek i ubezpieczenia, skoro nie chcą wydawać zaświadczeń- sprawdzimy. ⚠️⚠️⚠️ Ostrzegajcie gdzie się da.

@Irsa

Tak te Panie sa miłe jak wszystko dobrze ale jak cos sie dzieje to niestety opryskliwe wrecz hamskie.Raz bylam i wiecej nie pojade z ta agencja

Megan.

Zdecydowanie nie polecam,miałam wątpliwą przyjemność pracy z agencją.

KULIKOWA

wYPŁATA JEDEN DZIEŃ PRZED TERMINBEM

@Pracodawca Nowy wpis

Polecam firmę Agnes Pflege24 Personal Spółka z.z.o.Pracuje 8 lat w tej firmie ,nigdy nie miałam problemów z wynagrodzeniem .Każdy problem rozwiązywany jest natychmiastowo i pozytywnie.Wspolpraca z zespołem również nie budzi moich zastrzeżeń.

Kulikowa Nowy wpis
@@Pracodawca

oj Ewka, Ewka - narzekasz a podlizujesz się

Jestem zainteresowany pracą za kierowcę kat b na pół etatu. Natomiast mam pytanie o godziny, czy rozwozi się leki rano, czy wieczorami, czy to może kwestia dogadania. Piszecie że wypłaty sa terminowo a nawet przed terminem, a jak wyglądają stawki godzinowe na umowie zleceniu?

Marta Nowy wpis

Nie mogę pochwalić się długa współpraca z firmą @Agnes Pflege 24 - byłam dopiero na dwóch zleceniach. Jak dotąd wszystko było w porządku - warunki na miejscu bardzo dobre, wszystko zgodne z wcześniejszymi ustaleniami. Pani Eliza ,jako osoba do kontaktu - miła, pomocna i kompetentna. Wypłata w umówionym czasie. Składki odprowadzane w Niemczech co bardzo mi odpowiada no i jeszcze niezwykle istotna rzecz - możliwość leczenia się w Niemczech. Czekam wlasnie na przysłanie niemieckiej karty ubezpieczeniowej.

Weronika

Cześć, ta przestrzeń do ogarniania to duża jest? Chcę wysłać cv na ogłoszenie o tego pracownika gospodarczego ale nie wiem czy to robota dla jednej osoby i czy po prostu sobie poradzę. Chcę mieć pewność .

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek? Czy kandydat na stanowisko kierowcę z prawem jazdy kat. B powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy firma Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Megan.

Zdecydowanie nie polecam,miałam wątpliwą przyjemność pracy z agencją.

@Megan.

O co dokładniej chodzi? Czemu nie polecasz? Ktoś tu pisał parę miesięcy temu że jakieś problemy z kasą były, to o to chodzi? Czy coś innego Ci nie pasowało? Bo już nie wiem czy się tu zgłosić czy nie.

Mariolka54
@Megan.

Nie wiem, co Megan nie pasowalo, bo ja z firma pracuje od kilku lat i nie mam nic do zarzucenia. Zawsze mam kontakt z Pania Agnieszka, Ania lub Eliza, troszcza sie o mnie, busa zawsze zamawiaja takiego, jaki chce i do tego dostaje wyplate przed czasem. Jesli sie dobrze pracuje to nie ma problemow. Moge tylko polecic wspolprace z ta firma!

@Mariolka54

O to ile przed czasem dostajesz wypłatę? :D Skoro jest tak dobrze, to można liczyć tutaj na jakieś docenienie w postaci premii? Jest to możliwe? :D

KULIKOWA

wYPŁATA JEDEN DZIEŃ PRZED TERMINBEM

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Arni

Jest informacja że szukają operatora koparki. To praca mobilna - budowy na terenie całego kraju. A jak z zakwaterowaniem? Firma zapewnia? Są dodatkowe diety za prace wyjazdową?

Kasiulkaaa

Polecam firme Agnes Personal!!! Wyjechalam z nimi dwa razy, znalazlam fajna stelle i wyplata byla nawet przed czasem. Musialam wczesniej zjechac bo moja mama byla chora i tez nie bylo z tym problemu (a to nie w kazdej firmie tak jest, juz mialam z wieloma do czynienia wiec wiem co mowie!). Negatywne opinie sa zakladam te panie same sobie winne.

Elżbieta

Dziewczyny, czy któraś z was pracowała na stanowisku kelnerki? Znalazłam ofertę pracy, szukają kogoś na to stanowisko. Niestety zero szczegółów na temat wymagań i zatrudnienia :( Orientujecie się jak wyglądają widełki? Trzeba mieć doświadczenie? Podobno to praca od czerwca do października. Nie ma szans pracowac dłużej?

Irsa

Markiewicz Ewa
@Irsa

Bzury piszą ,chyba z nienawiści Pracuje z tą firmą już trzeci rok Nie mam żadnych problemów.Wyplata zawsze na czas ,wcale nie okrojona ,chętnie służą pomocą Można zwrócić się z każdym problemem

Agnieszka konecka
@Irsa

Prosze podac swoje prswdziwe nazwisko

marianna60

pracuje juz prawie rok w firmie pani Agnieszki i wszystko sie zgadza. Mam swoje stale miejsce, ktore juz od poczatku mi sie podobalo i regularnie tam jezdze. Jak mam problem to zawsze ktos z firmy sie kontaktuje i mi pomaga. Pieniadze mam prawie zawsze przed czasem. Sama mam tez doswiadczenia z roznymi zmienniczkami i wiem, jakie niektore kobiety sa konfliktowe czy chca pieniadze za nic nie robienie. Z czystym sumieniem polecam firme, malo ktora sie interesuje opiekunkami na zleceniu, a pani Agnieszka owszem.

Marzena

Wiecie co się dzieje z firmą? W Google oznaczona jako zamknięta na stałe, a w ceidg nadal wisi jako aktywna. Tu widzę opinie dość negatywne, ale zastanawia mnie prawdziwy powód zamknięcia firmy. A może tylko jest w zawieszeniu?

Zen
@Marzena

Właścicielka nie wypłaciła dużej grupie ludzi poborów za grudzień, mi ukradła 2 000 zł. Pracowałem w eleclerku za pośrednictwem tej agencji. Od stycznia e Leclerc zrezygnował z usług agnesu i podpisał umowę z inną agencją. Niektórzy podpisali umowę z nową agencją ale nie wszyscy. Za to wszystkim potrąciła karę powołując się na pkt 21 umowy. Ja nie podpisałem umowy ale zostałem potraktowany jak wszyscy i do dzisiaj nie dostałem moich zarobionych pieniędzy. Działalność zawieszona. Pewnie paniusia czeka aż wszystko ucichnie.

@Zen

Nie pomyliła Pani firm? To jest firma która zatrudnia opiekunki osób starszych w Niemczech?

Elżbieta
@Anna

No to w końcu jaki jest profil działalności tej firmy? Napisałaś, że zatrudnia, to w końcu firma działa? Pracowałaś u nich jako opiekunka osób starszych?

Katarzynka52
@Zen

Zen pomylil Pan firmy. Firma wysyła opiekunów do Niemiec, a nie do pracy w sklepie. Napisał Pan komentarz dotyczący innej agencji. Jestem od lat pracownikiem Pani Agnieszki i nigdy nie spotkalo mnie nic negatywnego z jej strony wrecz przeciwnie. Oczywiscie kazdy, kto sam zle pracuje znajdzie powod do bycia niezadowolonym. Ja mialam zawsze kontakt z biurem, wyplate przed czasem, interesowano sie mną na zleceniu. Zlego slowa nie moge powiedziec, bo zawsze bylam zadowolona i firme moge polecic.

Ewelina

Czy któraś z Pań może odpowiedzieć na pytanie, czy są auta firmowe?

Maria

Czy ta firma jeszcze istnieje? Ostatnio wszystkie umowy są zawierane przez Agnes Personal Agnieszka Wałecka.ma samym początku jak była tylko Agnes Pflege i prowadziła ja tylko Agnieszka Gwarek było super. Potem doszła Agnieszka Wałecka i po czasie założyła Agnes Personal. Było tak, że raz umowa z jedná. Firma, raz z drugą .potem przyszła pani Kulik i rozwaliła wszystko. Nie przedstawia faktycznego opisu podopiecznego, okłamuje co do cięzkosci zlecenia. Po jednym incydencie z okłamaniem zacz3lam rozmowy z niá nagrywać. Zrezygnowalam ze espolpracy

@Maria

Patrząc po wpisie do krs firma jak najbardziej ma status aktywny, więc chcąc nie chcąc raczej w pewnym sensie istnieje. Mimo wszystko ciekawa jestem jaki fakt na temat podopiecznego został przez Tobą zatajony. Czego ta sytuacja dotyczyła?

Ewelina
@Maria

A czy te Panie mają samochody do dyspozycji

@Ewelina

To nie zależy od miejsca gdzie Cię wyślą? Przedstawiają przed wyjazdem szczegółowe warunki na które się ktoś udaje? Np ile tygodniowo na jedzenie by się dostawało chociażby czy to wyjazd trochę w ciemno jest?

Anastazjia

Ja pracuję od początku istnienia tej firmy u pani Agnieszki i jestem bardzo zadowolona. Jak ktoś szuka problemów to je zawsze znajdzie! Miałam zmienniczki różnej maści bo nie mam stałej koleżanki przez to że sama długo pracuje i zjezdzam tylko na chwile. Naoglądałam się przez ten czas dużo i ile opiekunek tyle opinii. Ja nie mam nic do zarzucenia, mam stałą wypłatę, czasem mi szybviej przysyłają, jak proszę o kontakt to zadzwonią, ale też same się interesują, przynajmniej 2 razy w miesiacu dzwnią co u mnie, to miłe, bo poprzednia firma czasem 4 miesiące nie zadzwoniła. Pozdrawiam i polecam tą firmę.

Nika
@Anastazjia

Nieuczciwe praktyki, brak opieki ze strony firmy, umowa NIE DO PRZYJĘCIA !!! ODRADZAM !! Firma na czarnej liscie.

Grażyna
@Nika

Na czarnej liście? Ale Twojej czy kogo? Jakiej opieki od firmy chciałaś a nie dostałaś?

Na jakie wsparcie w Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Kulik

To jest zatrudnienie na umow zlecenie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek odbywa się również w języku angielskim?

Baba

nie, tylko niemiecki

Kamila40

Nie rzetelni .

uzasadnij

Kamila40
@Anna

Potrącenia z wypłaty,skrócone zlecenie ,sĺaby kontakt z Firmą.

@Kamila40

Potwierdzam nieuczciwa Firma skubie na kasie opiekuna jak moze

@Kamila40

Tak potwierdzam przyslano zmienniczkę dwa dni wczesniej a mi nie wyplacono za dwa dni pracy uzasadniajac iż pracowala zmienniczka . Zmiennik stał i uczył sie wiec niestety nie pracował chociaż jezeli firma wysyla zmienniczkę to powinna jej rowniez zaplacić .

Byla opiekunka

A wiec pracowalam z nimi kilka miesiecy ( ze wzgledu na sympatie do podopiecznego) i niestety ta Pani jest osoba bardzo nieprzyjemna malo pomocna , a praktycznie wogole nie pomaga .a dodatek na koniec zlecenia bardzo lubi niedoplacic zleceniobiorcy. Przyklad czas szkolenia zmiennika traktuje jako bezplatny gdyz juz niby zmiennik pracuje a same wiemy iz zmiennik stoi i patrzy a ty dwoisz sie i troisz aby wszystko przekazac i nauczyc ( pracowalam za friko 2 dni) gdyz tak Firma przyslala zmienniczke by ja nauczyc 2 dni wczesniej .Ponadto oplaca w niemczech skladki ( umowa niby niemiecka a podatek w Polsce) tylko od 615 brutto euro miesiecznie czyli oficjalnie nawet nie jest to pol etatu. Dla tych co chca wypracowac jakąś rente w niemczech odradzam .

Zostaw merytoryczną opinię o Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek - Unisław

• Jak się pracuje w Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek?

Zobacz opinie na temat firmy Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Lipowa 7
    86-260 Unisław