counter

Nie rzetelni .

Tak5Nie

uzasadnij

@Anna

Potrącenia z wypłaty,skrócone zlecenie ,sĺaby kontakt z Firmą.

Elektra Nowy wpis
@Kamila40

Potwierdzam nieuczciwa Firma skubie na kasie opiekuna jak moze

Elektra Nowy wpis
@Kamila40

Tak potwierdzam przyslano zmienniczkę dwa dni wczesniej a mi nie wyplacono za dwa dni pracy uzasadniajac iż pracowala zmienniczka . Zmiennik stał i uczył sie wiec niestety nie pracował chociaż jezeli firma wysyla zmienniczkę to powinna jej rowniez zaplacić .

Byla opiekunka Nowy wpis
 Rekomendacja

A wiec pracowalam z nimi kilka miesiecy ( ze wzgledu na sympatie do podopiecznego) i niestety ta Pani jest osoba bardzo nieprzyjemna malo pomocna , a praktycznie wogole nie pomaga .a dodatek na koniec zlecenia bardzo lubi niedoplacic zleceniobiorcy. Przyklad czas szkolenia zmiennika traktuje jako bezplatny gdyz juz niby zmiennik pracuje a same wiemy iz zmiennik stoi i patrzy a ty dwoisz sie i troisz aby wszystko przekazac i nauczyc ( pracowalam za friko 2 dni) gdyz tak Firma przyslala zmienniczke by ja nauczyc 2 dni wczesniej .Ponadto oplaca w niemczech skladki ( umowa niby niemiecka a podatek w Polsce) tylko od 615 brutto euro miesiecznie czyli oficjalnie nawet nie jest to pol etatu. Dla tych co chca wypracowac jakąś rente w niemczech odradzam .

Maria Nowy wpis

Firma ma starych pracowników w 4 literach. Na dodatek jest jakaś noiwa pracownica o imieniu Anna która jest bardzo niekompetentna i niegrzeczna

Tak1Nie

Jaka umowa obowiązuje w Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek podczas okresu próbnego?

Opiekunka
@Pytanie

pray umowie zleceniu nie ma okresu próbnego

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Lidia

Byłam i wszystko W porządku co do zlecenia ,wypłaty nawet podwyżkę dostałam...super kontakt wszystko dopięte co do wyjazdu ubezpieczenie niemieckie. Polecam

TakNie1
Wiktoria

Czy Agnes Pflege 24 oferuje stabilne zatrudnienie? Chętnie poznam szczegóły zatrudnienia w tej firmie. Jakie umowy dostają nowi pracownicy?

oiekunka

to nie firma tylko kobieta ma dzialalnosc gospodarcza, nie ma wpisu w rejestrze i pozwolenia na legalne zatrudnienie pracownikow

Tak4Nie
Elektra
@oiekunka

Niech Pani nie pisze bzdur .Jezeli Firma ma regon to jest firma legalna .Jest zarejestrowana w rejestrze firm jako firma od 2018 roku.Na jakiej podstawie Pani tak twierdzi ?

uczciwa 1222
@Elektra

ma tylko dzialalnosv na pomoc socjalna

Elektra
@uczciwa 1222

A skad Pani to wie ? jak pani sprawdzila ze ona nie ma prawa wysylac do pracy na teren Unii Europejskiej .

Hanka

Piszą bzdury, KRS obowiązuje tylko spółki

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 202 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Olguniaa

wyjechalam teraz na szybko na skoczka w grudniu, szybka organizacja i wszystko bylo na miejscu tak jak bylo mowione. Nie mam i nie mialam na co narzekac a wrecz przeciwnie. Narzekajace odsylam do innej pracy, dobrze wiem jak to jest, wymaga sie bog wie czego a najmniej od siebie pozdrawiam firme i zycze wesolych swiat

a
@Olguniaa

Pracowałam z kilkoma firmami, to pierwsza firma od której dostałam kartkę z życzeniami na Boże Narodzenie oraz talon na 100 zł

Wiktoria

Czy potrzebują teraz ludzi do pracy? Jakie są wymagania dla nowego pracownika? Czy należy mieć ukończone kursy opieki?

TakNie

Jaki dress code obowiązuje w Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek?

Joanna
@Pytanie

zapewne nie brudne i niedoprane ciuchy i bród za paznokciami

Tak1Nie

Jakim pracodawcą jest przedsiębiorstwo Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek w mieście Unisław? Napisz szczerze co myślisz o tej firmie i pomóż innym podjąć decyzję czy starać się tutaj o etat.

Rosa30

Kasia ii Trefna Firma.

Barbara
@Administrator

Ignoranci..., wysylaja na sztele i oklamuja , byle zapchac dziure. Nie pojade nigdy z nimi...pracuja z rodzinami o najorsxym dnie

Tak3Nie
@Barbara

Ja pracuję z nimi od początku istnienia firmy, dla mnie rewelacja. opis pacjenta zawsze się zgadza, dzwonią 2 razy w miesiącu, wypłata powinna być 15 na koncie, ja mam zawsze między 10 a 12.00.

@Anna

sorry, między 10 a 12

@Barbara

dziwne, ja jakoś zawsze trafiam super, nie zgadzam się z opinią, że mają rodziny z "dna", przez co rozumiem margines społeczny. Jako\s zawsze trafiam na rodziny super

@Barbara

Zgadzam się z opinią .W dodatku nie rzetelni.

MAJA
@Administrator

Ta firma to jeno wielkie nieporozumienie! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wysyłają ludzi do pracy i mają ich w du.....e, trzeba sobie radzić samemu. Wypłaty okrojone, tak kombinują z potrąceniami że w żadnym miesiącu nie dostałam tyle wypłaty co na umowie. Najważniejsze że im się kasa zgadza a opiekunki maja gdzieś. Nie polecam z wręcz odradzam.....omijajcie tą firmę dużym łukiem

marysia

jak mozesz pracowac rok jak firma istnieje od 2018 od marca Moje sugestie dla Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek: jak mozesz pracowac rok jak firma istnieje dopiero od marca 2018

Tak3Nie1

MAJA
@marysia

Najlepszy dowód na to że firma to ściemniacze i sami sobie wypisują pozytywne opinie, bo gdyby nie to, to nie mieliby żadnych pozytywnych FIRMA SZROT

OlgaWalbrzych

bylam z ta firma teraz w wakacje, byl to tzw wyjazd na ostatnia chwile, ale wszystko bylo ok. Praca jak praca:) Ja sie pracy nie boje i jesli ktos jedzie z takim nastawieniem to nie bedzie rozczarowany. Od agencji i pani Agnieszki mialam wsparcie, pieniadze nawet przed czasem i po przerwie znowu z nimi pojade.

Franciszek
@OlgaWalbrzych

Skoro byłaś tylko w wakacje, to przypuszczam, że możliwe jest zawarcie krótkoterminowej umowy. To na pewno dobra informacja dla osób, które chciałyby pracować np. tylko przez wakacje. Wiesz może, czy również w okresie zimowym istnieje możliwość zatrudnienia za ich pośrednictwem?

@Franciszek

Ja jeżdżę z nimi od dłuższego czasu i zawszę mam umowę na konkretne zlecenie

Gosienka

nie mam nic do zarzucenia, wyplata na czas, mam stale miejsce i od poczatku zawsze sie interesowali. Ile ludzi tyle opinii:) dla mnie na plus!

Anna

nie mam zastrzeżeń, trafiłam na miejsce gdzie niemiecka strona podała nieprawdziwe informacje, zostałam przeniesiona na inne miejsce

Jolanta

Firma niezawodna. Prezentujaca wysoki poziom, nie tylko od strony merytorycznej. Marka sama w sobie, bedaca gwarantem niezawodnosci i rzetelnosci. Lider na polskim rynku, juz albo w niedalekiej przyszlosci.

Tak9Nie2
Rosa30
@Jolanta

Nie zgadzam się z tą opinią !

Nie polecam!!!

Tak4Nie
Gosiaczek55

Zgadzam sie z koleżankami z ta firma sie dobrze pracuje, osobiście nie mam zastrzeżeń!!! A numer ten alarmowy to ten do Pani Agnieszki ze mną rozmawiają nawet i wieczorem jak była taka potrzeba.

Misiak
 Rekomendacja
@Gosiaczek55

Witam. Proszę mi powiedzieć czy Pani również była zobowiązana do prowadzenia i wysyłania ewidencji wykonywanych codziennie czynności w systemie miesięcznym do 5-go każdego miesiąca?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Agnes Pflege 24 Agnieszka Gwarek - Unisław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad