Opinie o Marian Madej MM Trans w Iwkowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Marian Madej MM Trans. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marian Madej MM Trans o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marian Madej MM Trans w Iwkowa

Joker

Widzę dużo opini negatywnych także sam swoją opinię na temat mm-trans iwkowa wam powiem: -brak urlopów -na umowie najniższa krajowa (reszta pod stołem) i jeszcze powie ze on na tym traci -auta robione tak byle jechało (spawane wszystko po kosztach) -brak delegacji -brak płaconych dojazdów z firmy do miejsca pracy -brak ubrań roboczych a wymagają żeby robić pod autem w swoich i ubraniach I wiele wiele innych niedociągnięć. Pracownik tak jak ktoś już pisał jest traktowany jak pachołek. Nie polecamy tej firmy ze względu na atmosferę jaka tam jest i warunki pracy i płacy.

Lolek

Bardzo zadowolonym jestem z pracy w firmie mm trans porównując do innych firm dobre warunki pracy , możliwość noclegu opłaconego przez właściciela dojazd do pracy zapewniony przez pracodawcę ,brak przestoju co w innych firmach się często zdarzało . Ze względu na zmienione miejsce zamieszkania musiałem zrezygnować . Mogę polecić

Halina
@Xyz

Chyba nie warto było używać brzydkich słów, bo admin powycinał i nie wiadomo, o co chodzi. Co z dojazdem na miejsce pracy? Nie płaci, ale może sam zawozi jakimś transportem? Co u niego często bywa - przestój czy co innego? Robi teraz przy jakiejś drodze ekspresowej, czy właśnie nie ma podwykonawstwa?

Czy faktycznie było tak jak ktoś napisał jakiś czas temu, że pracownicy dzielą się ze względu na traktowanie w proporcji 50 / 50? Jeśli tak by było to od czego to zależne? Od stażu pracy? jakie warunki mogą mieć teraz stale zatrudnione osoby?

Jolka
@Fifi

A jakie spalanie jest tu akceptowalne? Za dobrze się nie znam, tym bardziej biorąc pod uwagę te auta, którymi tu dysponują. Chłopak będzie chciał się gdzieś zaciągnąć na jakiś czas a tu piszecie, że z pól roku można pojeździć. Na krótki strzał można firmę polecić?

Fifi

Staż pracy ? Haha tam jak ktoś robi 6 miesięcy to już jest dobrze . Wystarczy że robisz 2 dni a jak bedziesz robił tak jak oni chcą to będziesz ich złotą kartą. To jest (usunięte przez administratora) tam nie masz prawa się sprzeciwić bo szef zawsze ma rację ,nawet jak robi to kosztem ciebie. Przekręty jakie tam są to brakło by kartki papieru żeby wypisać.

@Fifi

A co to znaczy w zasadzie robić tak jak oni chcą, bo chyba nie łapię? Nawiązujemy do pracy kierowcy, prawda? jak trzeba jeździć, żeby chociaż te 6 miesięcy w firmie się utrzymać?

Fifi Nowy wpis

Jak dajesz się naciągać na kasę że niby duże spalanie itp. Tak chodzi o 4 ośki bo tylko na tyle go stać.

Jolka Nowy wpis

Joker Nowy wpis

a czym konkretnie się tu jeździ? kiedyś pisali ze auta chyba były stare, nie wiem jaki teraz jest ich stan. Jest tu ktoś kto teraz kursuje? Jakie macie trasy założone?

Po postach widzę ze ostatnio pojawiały się opinie od byłych pracowników zastanawiam się przy tym jak wygląda sposób prowadzenia naborów, skoro pisali o dużej rotacji. gdzie są ogłoszenia? Po wpisaniu nazwy firmy w przeglądarce jakoś za dużo mi nie wyszło, gdzie są dodawane oferty? ciekaw byłbym treści

To dawno było pewnie? Także chciałem Pracodawcę wpisać w olx ale albo mam problemy z kompem albo już tego konta nie ma? albo nazwa była inna? Widzicie dostępna ofertę? po prostu chce poczytać z okolic jestem

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marian Madej MM Trans, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko MAGAZYNIER? Podziel się swoimi wrażeniami!

Jako były pracownik tej oto "firmy" nie mam dobrej opini o tej firmie. Własciciel jak i syn właściciela nie wiedzą chyba jak się traktuje pracowników. Wieczne pretensje i wielbienie 1/2 pracowników żeby tylko im donosili co się mówi i robi. Jak ktoś jest ogarnięty i wie na czym robota polega to bardzo szybko z tej firmy odchodzi. Ja zmieniłem pracę i w nowej firmie przynajmniej wiedza coto pracownik i jak się szanuje dobrych kierowcow. Nie wróżę tej firemce dalekiej przyszłości z takim podejściem do ludzi.

Omijać szerokim łukiem. Tak jak inni pisali ludzie przychodzą i odchodzą nie trzeba się pytać kierowcow ale ludzi co pracują na budowach ,nikt nie ma pozytywnej opinie o tej firmie.

Czemu kierowców nie trzeba przy tym wszystkim pytać? Były opinie, że biorą młodych na przyuczenie, czy na taki okres warto przyjść popracować by mieć cos do pokazania na cv? piszesz o budowie mnie przy tym opinia względem biura by zastanawiała, wiadomo jak w tym zakresie praca i jej warunki są oceniane?

Ravi

Nie polecam. Z opini byłych pracowników i ludzi pracujacych na budowie wynika że dodatek dla młodych wliczony jest w godziny tzn. Jak masz np 150h to z tego masz płacone najnizka karojowa na konto a reszta do ręki. Za dużo przekrętów także odposcilem temat i nie żałuję.

Kaśka
@Ravi

Nie wiem czy faktycznie tak jest ale ile osób tak w sumie pracuje i na to się godzi? I co przy wariancie jakby ktoś na to jednak nie przystał? Nie ma szans na inne rozwiązanie? No i tak na marginesie prócz tych aspektów finansowych to jak się robi? O chłopaka bym się pod innymi względami już nie martwiła?

@Kaśka

Ja odpuściłem tą firmę i nie żałuję bo w konkurencji mam wszystko legal. Podobno szef sie czepia wszystkiego a resztę zostawię dla siebie :)

@Ravi

Ale jakie inne nieścisłości jednak można jeszcze tu zauważyć? Mam te firmę na celowniku jako jedną z pobliskich. Pod te godzinówkę oraz kasę już i tak nie podlegam. Mam doświadczenie i chce stabilnej roboty. Starsi pracownicy po ile tu pracują?

Ravi

Z tego co wiem to tam jest bardzo duża rotacja pracowników. Także ciężko powiedzieć ile kto pracuje.

Mezio

Brak delegacji, brak dojazdów, brak ubrań, brak wody w okresie letnim , jedynie wyplata na czas. Nie polecam szkoda nerwów i straconego czasu. Pracodawca nie dba o pracownika a traktuje go tylko jak maszynka do pieniedzy

aaa
@Mezio

Ciebie zapytam, bo @Szkoda Zachodu źle pisze o kobietach, a tego to ja nie lubię i z takim gadał nie będę. Ile konkretnie jest tej wypłaty, kiedy- jak piszesz - nie zapewniają delegacji i zwrotu za dojazdy? Serio nawet nie zwrócą za wodę, którą sobie sam kupisz?

Mezio
@aaa

Nie będę tu pisał o zarobkach ale są tak niskie bo stawka na godzinę marna i dojazdy do pracy nawet jakbyś dojeżdżał 300 km są za freee. Tam to tylko młodzi kierowcy do przyuczenia albo emeryci co na czarno robią. Żadnych perspektyw na przyszłość ani możliwości rozwoju

Justa
@Mezio

A na jaki rozwój byś liczył z perspektywy tego stanowiska? co do osób zatrudnionych to jak się ma to w statystykach? Faktycznie głównie młodzi teraz przychodzą? Jeśli o samym przyuczeniu mowa to warto? Ile tak średnio się pojeździ?

Szkoda zachodu

Uważajcie na tych (usunięte przez administratora)biorą dotacje na wszytko kierowcy dają ochłapy i wmawiają że więcej nigdzie nie zarobią a Szefu z Synalkiem w Grecji na wakacjach się bujają jak (usunięte przez administratora)na drzewie jeszcze nie jak zwykły zjadacz chleba tylko na bokato wnet by wiadro dali by nie wychodzić z ciężarówki tylko jeździć do spodu i (usunięte przez administratora) do wiadra bo szefowi mało mało zwykli naciągacze (usunięte przez administratora)powinni dawno tem (usunięte przez administratora) zamknąć a reszta (usunięte przez administratora)tam by się nauczyli życia jak by robili za kobiety do przepychania.. Uważajcie (usunięte przez administratora)

Bil

Nie polecam pracy u tego pracodawcy. Wszystko co zrobisz nie po jego myśli jest źle. Szef i jego syn zero szacunku do kierowcy i przepisów pracy. Brak diet, wody w okresie letnim, ubrań lub deputatu za pranie. I wiele wiele innych rzeczy.

Driver

Pracowałem w tej firmie i nie polecam. Tak jak pisali inni pracodawcą czepia się o wszystko , kosztami obciąża pracownika . Żadnej delegacji , obiadów, a podczas upałów nawet zwykłej wody niema .

Lolek

@Lolek

To miałeś sporo plusów. Podałbyś jeszcze jaka była mniej więcej stawka? Mogłeś dobrze zarobić, bo ktoś tu wcześnie się żalił na wysokość wypłaty. To w końcu chciałbym wiedzieć jak jest naprawdę.

Xyz
@Lolek

Dojazd to jego (usunięte przez administratora)obowiązek za który powinien płacić a nie z free. Co to jest przestój? U niego często bywa (usunięte przez administratora)

Halina
@Xyz

Miałem nie przyjemność jeździć u nich na S19 ale nie polecam. Wszystko pracodawcy nie pasuję dzwoni nawet z błahymi sprawami synalek przemądrzały nie znający się na rzeczy udający nie wiadomo kogo. Samochody stare strach wsiadać wypłaty może na czas ale stawka słaba w innych firmach za jazdę płacą więcej a tutaj trzeba być mechanikiem kierowcą psychologiem księdzem po prostu nie polecam

XYZ

(usunięte przez administratora) ludzi na każdym kroku. Na początku mili obiecują złote góry, naiwni ludzie przychodzą i potem są wykorzystywani i jest im wmawiane że tak ma być i nigdzie nie będzie lepiej. Ostrzegam przed tą firmą i Nie Polecam.

Iza
@XYZ

Co to znaczy, że zielone góry Ci obiecali? Podasz konkrety?

@Iza

Ilość pracowników jaką widziałem że się przewinęła pracując na tej samej budowie powinna świadczyć sama o sobie.

Justyna

Szukam info o zarobkach w tej firmie, ktoś powie ile można tutaj zarobić? A wy pisaliście tu o śmiesznych pieniędzach, słabych zarobkach... :/

Włodi
@Justyna

Śmieszne pieniądze które nie są warte tych męczarni

Justyna
@Włodi

Hmm powiedz tylko czy dostanie się tutaj więcej niż najniższą krajową czy to też są według Ciebie wtedy śmieszne pieniądze?

Wiecznie zły

Pracodawca na rozmowie o pracę bardzo pewny siebie i pokazywał swoją wyższość. Stawka jaką proponował to śmieszne pieniadze bez delegacji. Nie polecam tego człowieka i ostrzegam bo szkoda czasu...

@Wiecznie zły

Na tą firmę powinna wpaść kontrola z: - INSPEKCJI TRANSPORTU DROGOWEGO - PANSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY - URZĄD SKARBOWY

XYZ

Ten gościu to (usunięte przez administratora) okrada każdego pracownika z czego tylko może. A potem powie ci że on takie ma prawo. Omijać szerokim łukiem tego złodzieja.

Mati

Pracodawca (usunięte przez administratora) i okrada kierowców na każdym kroku. Wytrzymałem tam do 1 wypłaty. Zero pojęcia o BHP a co dopiero kulturze wychowania wobec kierowców, operatorów koparek i innych maszyn na budowie.

Pracowałem w tej firmie jako kierowca. Na rozmowie wszystko ładnie pięknie a rzeczywistość okazała się całkiem inna. Pierwszy tydzień było ok, potem zaczęły się pretensje o wszystko. Samochody na każdym kroku się psuły o prawie wszystkie usterki szef obwiniał pracownika i zawsze wszystko wiedział najlepiej. Słaba stawka godzinowa , zero diet i dziwne potrącenia na ZUS . Nie polecam pracodawcy.

Michal

Pracowałem 2 lata w tej firmie, byłem zadowolony, wypłata za prace zawsze była na czas, samochody w bardzo dobrym stanie, Dobrze mi się pracowało, atmosfera w firmie bardzo miła, niestety budowa się skończyła, a w delegacji nie chciałem pracować więc musieliśmy się pożegnać. Szczerze polecam.

Tomasz
@Michal

To super, że podobała Ci się praca w tej firmie. Zastanawia mnie, jak w Twoim przypadku wyglądał poziom wynagrodzenia? Zarobki to zawsze ciekawy temat do rozmów, dlatego też może zechcesz napisać ile dokładnie można było zarobić za pracę w firmie Marian Madej MM Trans? Po przepracowaniu jakiegoś okresu można było liczyć na ewentualne podwyżki? Wypowiedz się proszę w tym zakresie bo strasznie mnie to interesuje.

Sasza
@Michal

A co Ty (usunięte przez administratora) jakie auta jakie zarobki Ty chyba się dziś urodziłeś.. i pozostawić to bez komentarza. I nie rób ludziom z głowy śieczki i nie pakuje takim gadaniem ludzi w główni..

Niewolnik 2
@Sasza

Zgadzam się ze Sasza...radze tego dziada omijać szerokim łukiem. Auta roztyrane, zero przestrzegania przepisów o czasie pracy kierowcy. Potrąca pieniądze na ZUS niewiadomo za co. Nowi kierowcy przychodzili na próbę i nie wytrwali nawet tygodnia. Jednym słowem (usunięte przez administratora) jakich mało. Pozdrawiam

Wiktoria

@Michal a jakimi autami jeździliście?

Zostaw merytoryczną opinię o Marian Madej MM Trans - Iwkowa

• Jak się pracuje w Marian Madej MM Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Marian Madej MM Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

Marian Madej MM Trans

Marian Madej MM Trans