Opinie o Visual Łukasz Ziarko w Ostrowiec nad Kamienną

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Visual Łukasz Ziarko, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Visual Łukasz Ziarko o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Visual Łukasz Ziarko w Ostrowiec nad Kamienną

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Nie Jeleń

Dzień dobry. Proponuję omijać wszelkie oferty pracy wystawione przez firmę Visual oraz wszelkie mające cokolwiek wspólnego z panem Ziarnko. Niektórzy nie posiadają umów o pracę pomimo długiego czasu pracy. Na hali nie przestrzegane są jakiekolwiek przepisy BHP. To samo na budowach. Baza narzędziowa poniżej tego co zwykły Wiesiek ma w garażu. Samochód dla brygady montażowej ledwo się trzyma a odpalany jest za pomocą złamanego widelca haha... Na terenie całej firmy jest monitoring a praca rozliczana jest w niejasny sposób, giną karty pracy. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to jest loteria umawiasz się na jakąś stawkę podczas rozmowy na umowie dostajesz inna a jak przyjdzie co do czego to nie zobaczysz nic na koncie. Plac na którym znajduje się firma jest zamykany na skobel i aby się tam dostać w trakcie czasu pracy trzeba się nagimnastykowac i przeciskając rękę pomiędzy kratami otworzyć sobie dostęp. Chowają się jak szczury. Ciekawe jest to z jaką łatwością temu pajacowi Ziarko przychodzi kłamanie i ściemnianie. Narzędzia połamane a co lepsze pożyczone z innej firmy. Rusztowania pogięte i połamane ledwo stojące pod własnym ciężarem niedopasowane do charakteru pracy. Na budowie wysokich konstrukcji zamiast sprzętu do tego przystosowanego używa się sznurka... (usunięte przez administratora) Teksty typu spiszmy co potrzeba kupić aby wyposażyć brygadę wsadź sobie w buty chłopaki co jakiś czas robią Ci listę co potrzeba a Ty kupujesz jedną rzecz i to wcale nie przeznaczoną do tego typu pracy. Wtrącanie się w prace brygady, podpierdzielanie oraz ogólne warunki pracy powodują odruch wymiotny. Takie firmy powinny być likwidowane od razu bez prawa do ponownego założenia działalności. Panie Ziarko czyżbyś nie nauczył się nic z poprzedniej pracy gdzie byłeś lubiany jak wrzód na (usunięte przez administratora)

Xx

Witam. Uważajcie wszyscy ma firmy należące do Łukasza Ziarko czyli firma VISUAL jak i METAL FENCE. Nie polecam zadawania się w jaki kolwiek sposób z tymi firmami a szczególnie z Panem Prezesem. Na początku obiecuje zarobki z kosmosu jak to jest dobrze w firmie jaka ona świetna itp. A gdy przychodzi co do czego to nawet tak nie jest jak obiecuje. Zero poszanowania pracowników, brak zrozumienia najlepiej jakby wszyscy wszystko robili za jak najmniejsze pieniądze na początek dostaniecie ledwo 16 zł a później obietnice ze po pierwszym miesiacu pracy bedzie stawka rosła same kłamstwa. Ludzie tam robią kupe czasu i nie maja żadnych podwyżek. Humory szefa są śmieszne. Dostaniecie zadanie od kierownika produkcji to za chwile jest problem czemu ty robisz to a nie co innego. Jeśli chodzi o wyjazdy w delegacje to nie dajcie sie na mówić na to, szef tylko was chce wypchnąć poza bramę i martwcie się sami o siebie, zero organizacji wyjazdów wszystko musicie załatwiać sami ( hotel dzwig). A jeśli chodzi o wypłatę delegacji to nie są wypłacane na czas a niektórzy pracownicy nie maja wypłacanych delegacji za były rok. Jeśli chodzi o sprawy montażu myjnij to jest wielkie G... Oszukiwanie inwestorów na pokryciu dachowym śmiech na sali. Brak jakich kolejek zasad BHP na miejscu budowy. Rusztowanie "warszawskie" połamane brak przeszkolenia ekipy na rozstawianie rusztowania. Warunki pracy w delegacji jak w polu, praca w błocie, nieutwardzonych powierzchniach deszcz śnieg nie ważne macie to skończyć bo szef chce wziąć kasę, tylko to sie liczy. Najlepsze jest to że na każdym wyjeździe szef obserwuje swoją ekipę przez KAMERĘ na żywo oglada w biurze co sie dzieje na budowach. W umowie nie jest zawarte że jest coś takiego. A mamy RODO, normowany czas pracy w delegacji wynosi 14h stwierdzony przez Szefa. Nie dajcie sobie zamydlić oczu odnośnie zarobków i jaka to jest super firma.

Nie Jeleń

Kandydat
@Nie Jeleń

podobnie było w firmie aspera z bodzechowa. czy te firmy maja coś wspólnego ??? z tymi zamkniętymi bramami to chyba standard w Ostrowcu. co robi Solidarność i minister Pracy, posłowie ????

Xxx
Klient
@Nie Jeleń

Piękny opis

Czesław
@pracownik

Firma Aspera jej włascicielem jest M Wojdan a Pan Ziarko był jego wspulnikiem.

Michał Nowy wpis
@Czesław

Pracujesz tu że jesteś takie dobrze poinformowany? Warunki nadal takie jak ktoś wyżej opisał, czy coś się poprawiło? Głownie w kwestii zarobków mnie interesuje.

sandokan Nowy wpis
@Michał

Słyszałem że zarobki nadal nie za wysokie.

Barbara Nowy wpis
@sandokan

A gdzie tak słyszałeś? w sumie to czy wiadomo jak z nimi aktualnie jest? Da ktoś znać?

Pytanie Nowy wpis

Wiecie może, czy w Visual Łukasz Ziarko szukają chętnych na staż?

Xx

Wal
@Xx

No i gdzie są teraz te faje które robiły poganiacza z tm construction ?

Qq
Klient
@Xx

Święta prawda, widziałem pracowników jak robia w delegacji. Jest kamera i zero BHP

Nikt
@Wal

Pewnie już zwolnieni są.

Michał
@Xx

A jakie są te zarobki jeśli już o tym wspominasz? Bo ta stawka 16 zł to nie jest zbyt wysoka. Mimo obietnic nic nie podwyższają? Byłeś podgadać o tym z przełożonym?

Łukasz
Kandydat

Witam jak w obecnej chwili pracuje się w firmie ?? na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik?? czy umowa o pracę jest spisana na całość wynagrodzenia??

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy po rozmowie w Visual Łukasz Ziarko rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
E

Śmiech na sali z tej firmy ..

Barbara
@E

Odnosisz się z tym do opinii w wątku czy masz jakieś własne ciekawe doświadczenie z nimi? Może coś opowiesz o tym czy wolisz się jednak dalej śmiać na tej sali? ;)

Agnieszka
@E

Jesteś byłym pracownikiem firmy?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Visual Łukasz Ziarko?

Na początku współpracy obiecują kokosy, długotrwałą współpracę, podwyżki oraz awanse. Szybko jednak okazuje się że "szef" przynosi do pracy każdy humorek i zachowuje się jak obrażone, rozkapryszone dziecko. O szacunku do pracownika można zapomnieć. Atmosfera w pracy bardzo negatywna na halach, na wyjazdach wiele nadprogramowych godzin pracy i w razie problemów kontakt z "szefem" wyłącznie kiedy ma kaprys. Z całego serca nie polecam współpracy z tą firmą.

Pracownicy
@pracownik

Drogi kolego pracowniku. Mozna przyczepic sie do wielu rzeczy jak to bywa w firmach. My bedac pracownikami VISUAL nie zgadzamy sie z Twoja opinia gdyz atmosferę mamy fajna bo sami ja tworzymy. Z szefem da sie wszystko załatwić zawsze pojdzie na reke. Odnosnie polecania tej firmy to nie zgadzamy sie z Twoja opinia. Zyczymy Ci dalszych sukcesow w innych firmach. Podpisano ekipa VISUAL.

gość
@pracownik

Niestety ale to wszystko prawda. Wymagania ogromne a kasa mała.

pracownik 2
@gość

Jaka wiedza i umiejętności taka kasa. Tak jest w każdej firmie.

na szczesnie były pracownik
@pracownik

Potwierdzam wszystko co napisał kolega "pracownik", byłem zobaczyłem i zrezygnowałem sam i prosze mi nie mówić że "jaka praca taka płaca" bo to nie jest prawdą w każdym miesiącu coś się nie zgadzało z pensją a swoją prace wykonywałem w 100% byłem chwalony i było obiecywane niewaidomo co po czym okazało się że jednak z pieniedzmi jest różnie, a że znalazłem lepsza stałą pracę, robie to co lubie i jeszcze mi za to płaca to czego chcieć więcej, osobiście przestrzegam przed tą firmą chyba że chcesz zarabiać najniższą krajową i być ciągle obciążany dodatkowymi zadaniami i odpowiedzialnościami za które nie dostaniesz premi jak dobrze ją wykonasz, ale jak coś pójdzie nie tak nawet nie z twojej winy to jesteś obciążany.

szcześliwy
@na szczesnie były pracownik

Może napisz uczciwie. Ile razy mimo potrzeb firmy zostały Ci udzielone dni wolne w związku z Twoją trudną sytuacją. Pracodawca nie patrzył wówczas na straty jakie może ponieść firma , tylko liczyła się Twoja sytuacja i Toja osoba. O tym już nie wspomnisz....

hahahaha
@szcześliwy

I co Panie/Pani szczęśliwy co teraz powiesz? Tylko ja się zle wypowiadam o tym co się w tej firmie krzaku dzieje??

H
@hahahaha

Powiem Ci tak- Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii. Jedni widzą kogoś źle a inni dobrze. Proponuję abyś założył sam firme i stworzył zakład swoich marzeń. Po Twoich wypowiedziach będziesz wzorem i konkurencja dla innych firm.

Czy Visual Łukasz Ziarko zatrudnia studentów?

Po wpisach naszych byłych kolegów, stwierdzam, że należy się parę słów sprostowania. Byli koledzy Visual- piszecie, jak to Wy byliście wspaniali, a firma okropna. Nawet wyciągacie jakieś tematy sprzed lat. Napiszę wprost-ŻENADA! W firmie Visual pracują osoby, które znają się na swojej pracy, są koleżeńscy a i lubią się rozwijać bo są inteligentni i pracowici. Każdy mądry człowiek wie, że uczyć się nowych rzeczy jest słuszną i dobrą drogą. Rozwój taki owocuje zawsze , zarówno w pracy jak i w pracach wykonywanych w domu. Nie boimy się wyzwań dlatego też i Szef jest dla nas hojny i nie narzekamy na pensje. Każdy kto chce pisać na forum i oczerniać drugiego, niech zada sobie sam pytania: ile razy nie było go w pracy, ile razy ściemniał Szefowi, ile razy obijał się w pracy, ile razy za niego inni musieli wykonać pracę , itd.. Szefie jesteś dla nas " The best" i nie zmieniaj się. Zawsze nam pomagasz w trudnych chwilach za co -DZIĘKUJEMY! Wszystkie sprawy i te trudne i te drobne rozwiązujemy na bieżąco i nie na forum. A frustratom dziękujemy.

nick
@Pracownik

Tylko winny się tłumaczy. Ciekawi mnie tylko kto tak pięknie pisze, może Pani kierownik działu produkcji która chciała odejść z pracy z powodów o których nie będę wspominał na forum ( sama dobrze wie). Teraz pięknie piszą a w rzeczywistości narzekają za plecami. To tyle z mojej strony.

Nick 2
@nick

Bardzo chcesz wrabiać innych w swoje rozgrywki. Właściwie nic nowego - jak zawsze.

Pracownik 3.
@nick

. Szef każde nasze bolączki zna , bo My w odróżnieniu od Ciebie załatwiamy sprawy osobiście a nie na forum. Żałosne, bardzo żałosne i cienkie....

obserwator
@nick

Napiszę tak. Każdy ma nerwy na każdego. Pracownik na Szefa a Szef na pracownika. To jest norma. Ale każdy wyjaśnia sprawy wyjaśnia w kręgu firmy. Dlatego też pracownicy piszą dobrze o Szefie. Jak Sam wiesz na forum pisze się anonimowo. Jeżeli byłoby coś nie tak dopiero każdy pisałby swoje. A Sam widzisz , że tak nie jest. Domowe problemy też piszesz na forum, czy może rozwiązujesz je w zaciszu domowym ? Jak postępujesz takim jesteś człowiekiem.

HHH

To nie wazelina tylko dwie strony medalu. Nie wszyscy widzą tylko swój czubek nosa.

nick
@obserwator

I co teraz Panie Obserwator? Tylko ja piszę źle o tej firmie krzaku ? Pożal się boże Prezesik w fikcyjnej spółce. Ehhhh.

Czy w Visual Łukasz Ziarko jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pan

To tylko Panu Żabce się wydaje , że skacze po głowach frajerów.

Nn
@Pan

Kim jest pan Żabka????

Hmmmm
@Nn

Hmmm, Ktoś, o 2 twarzach, najpierw robi coś bo taki jest a później się wycofuje bo tak nie wypada.

Gość.
@Pytanie

Tak. Skutecznie Cię oleją.

Aktualny pracownik

Witam wszystkich, powiem krótko. Firma nabiera dużego rozmachu, jest natomiast na standaryzacji, wiec są rzeczy wymagające dopracowania. Kasa się zgadza i na czas. Ogólnie trzeba myśleć, i coś potrafić bo produkt wymaga estetyki. Poza tym można liczyć na stałe zatrudnienie Aktualny pracownik

Dumać to my a nie nas
@Aktualny pracownik

Chyba Ci się firmy pomyliły. Albo to Ty Łukaszku sam to piszesz. Hahah

pozdro

(usunięte przez administratora) jakiego świat nie widział,ratuj się kto może przed takimi

Honorata
@pozdro

Upominam o nieużywanie wulgaryzmów na forum, w innym przypadku taki wpis może zostać w całości usunięty bo będzie niezgodny z regulaminem. Czy jesteś pracownikiem firmy? Co spowodowało, że masz taką opinię o Visual?

Gal anonim

Jeśli ktoś lubi pracę w stresie bez gwarancji wypłaty należności to polecam kolega starzysta opisał dokładnie co tam się dzieje. Nie polecam wręcz doradzam omijać szerokim łukiem

były pracownik

Teraz założyli spółkę z o.o. żeby w razie draki nie ponosić kosztów prywatnie i nie martwić się o niewypłacone pensje dla pracowników i inne długi które można oddać do komornika ale cóż z tego jak Pan (usunięte przez administratora) i reszta pewnie dla spółki świadczą pracę za darmo jako prezesi i vice prezesi, stary numer z rękawicą jak w tm construction gdzie Pan Ł. był "poganiaczem"

Stażysta

Zaczne tak, po rozmowie z Prezesem firmy byłem zachwycony podejściem jak to mogę się rozwinąć i moge się szkolić na wielu maszynach i oczywiscie co idzie za tym wieksza stawka godzinowa. Przyjeli mnie na staż na poczatek i zaczynamy z wielkim zapałem i zmotywowany do pracy. Wszystko co było mi przekazane o rozwoju okazało się farsą, wiecznie oscylacja aluminium dzień w dzień wdychanie na hali pyłkow aluminiowych co gorsza są stanowiska spawalnicze do metalu i do aluminium które w żadnym stopniu nie są pezystosowane brak wyciagów hala zamknieta wraz z brama w firmie bo firma boji się kontroli zewnetrznej. Po tygodniu zobaczyłem jak naprawde wyglada praca w tej firmie, jest kilku fachowców którzy znają się na swojej pracy, po rozmowie z nimi czy jest możliwość przyszkolenia zobaczyłem tylko uśmiech na twarzy i odpowiedz zapomnij nie ma czasu. Po rozmowie z kierownikiem produkcji o szkoleniach wytłumaczył mi zasady pracy na maszynach w firmie i obiecał że zorganizuje szkolenie na maszynach. Po dłuższej obserwacji co tam sie dzieje kierownik wszedzie i każdemu pomaga jak może naprawdę rzadko zdarza sie taka osoba która porozmawia zapyta sie czy wszystko oki na poczatku zmiany i na koniec. Miałem dziwne wrażenie że kierownik był wózkowym, zaopatrzeniowcem i magazynierem i jeszcze ogarniał co kto itp. A propo wózka widłowego ludzie nie chcieli nim jeździć bo nie miał UDT no i kierownik siadał i ładował czy rozładowywał towar. Najlepsza akcja była jak 4 ludzi siedziało na wózku widłowym ktory ledwo sie toczył i zdejmowali tam materiał który przywieziono. Jest tam też urzadzenie plazma która jak cieła grubą blachę to na chali był dym nic nie widać i nie było czym oddychać brak wyciągu. Po rozmowie z pracownikami czy jest możliwość pracy w godzinach ponadywmiarowych i jak są płatne usłyszałem, że tak ale ta sama stawka co za zwykłe godziny. Byłem zdziwiony ale po rozmowie z prezesem i kierownikiem usłyszałem że tak tu jest, co lepsze tam ludzie pracuja na czarno. Umowy maja ludzie ktorzy tam robia rok i słuchaja sie prezesa i co powie to robią zero sprzeciwu chodzi mi tu o nadgodziny itp . Na podsumowanie (usunięte przez administratora) tej firmy i nie dajcie się omamić pieknie dobieranymi słowami prezesa Pana Ł. Wszytsko co mówi to przeważnie kłamstwa. Ja pewnego dnia nie wytrzymałem i spakowałem swoje ubrania i wyszedłem z firmy tak zakończyłem staż w tej firmie.

Pracownik obecnie

Nobla o czym ty mówisz jak firma nie dostanie bana tzw kontroli inspekcji pracy to będzie sukces bo Pan Ł. wielu ludzią zaszedł za skórę. I z poprzedniej kontroli do obecnej nic się nie zmieniło i chyba czas to zmienic.....a w firmie aż huczy.

Nick
@Pracownik obecnie

(usunięte przez administratora)to może zmienić pracownik , który zaimponuje mu wiedzą , inteligencją i mądrością. Bo sam piszesz : I z poprzedniej kontroli do obecnej nic się nie zmieniło. To myślisz że następna coś wniesie-wątpię.

Andrzej

Ja robiłem tam kilka miesięcy. Robota jak każda inna przy stali, kasa na czas, można się dogadać na zaliczki. Potem pojawiła się okazja wyjazdu za granice, więc zrezygnowałem. Ogólnie jest ok.

ZARZĄD VISUAL SP. ZO.O.

Dzień dobry, W imieniu zarządu VISUAL SP.ZO.O. chcielibyśmy serdecznie Państwu podziękować za konstruktywne słowa krytyki, zaangażowanie oraz poświęcony czas na wyrażenie opinii w jawnej formie przekazu. Zapewniamy, że wszystkie spostrzeżenia i wskazówki zostaną przez nas przeanalizowane, wyselekcjonowane oraz wykorzystane do ciągłego udoskonalania procesu realizacji nowych zamówień, czy szkolenia pracowników. Serdecznie Wszystkich pozdrawiamy oraz zapraszamy do współpracy... Zarząd VISUAL Sp. zo. o.

ObecnyPracownik

Firma rozwija się i stoi na dobrym torze, żeby się rozwijała a z nią ludzie warunki są ciężkie wszystko jest praca fizyczna natomiast brakuje osoby co złapie to i żeby produkcją ruszyła z impetem tzw. Myślenie ludzi niech się trochę naprostuje. Zapraszamy chcesz opinii przyjdź popracuj

Odpowiedź
@ObecnyPracownik

Szef mądry i doświadczony człowiek, wszystko ułoży, że będzie dobrze, bo wszystko miał . Wie jak zaradzić .

const
@Odpowiedź

Pewnie tak jak w TM Construction ;O

@
@const

Miejmy nadzieję, że nie. Ale jest jedno ważne-dba się o dobrych pracowników. Pracodawcy mają bardzo często fajnych ludzi, ale wypuszczają ich ze swoich rąk. A później są skutki jakie są.

Ile jest zmian w Visual Łukasz Ziarko?

Magda Gesler
@Pytanie

Fajna firma, super Szef, zarąbiści koledzy

Ewelina

Wiecie co mnie ciekawi. Któremu pierw coś odbije :)

Janusz
@Ewelina

@ewelina co przez to rozumiesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Visual Łukasz Ziarko - Ostrowiec nad Kamienną

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Visual Łukasz Ziarko?

Zobacz opinie na temat firmy Visual Łukasz Ziarko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Visual Łukasz Ziarko?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Visual Łukasz Ziarko
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pogodna 38 lok. 2
    27-400 Ostrowiec nad Kamienną
  • NIP: 6612084988 REGON: 260666022

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Visual Łukasz Ziarko