Lukas Bank

Wrocław

Opinie o Lukas Bank

Stary Wyga

Jeżeli chcecie pracować w firmie, gdzie hipokryzja wspina się na wyżyny niezdobyte - zgłoście się do Lukas Banku. Jeżeli chcecie pracować w ciągłym stresie, znosić nachalny [usunięte przez moderatora] przełożonego i otrzymywać plany nie do wyrobienia - podejmijcie pracę w Lukasie. Jeżeli macie co roku dostawać "[usunięte przez moderatora]'" na zasadzie: zabieramy 13-ki, premie, nagrody, bonusy - "bo tak!" - tylko Lukas Bank! Jeżeli macie jakieś pytania - patrz p-t 1 - odpowiedzą Wam, że "jest super, jest super więc o co Ci chodzi??" Czy macie jeszcze jakieś pytania?? :-(

Firmą duży nacisk kładzie na rozwój i szkolenie swoich pracowników, pozytywni i ciekawi ludzie, dobra atmosfera i pełen profesjonalizm.

Zostaw opinię o Lukas Bank - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lukas Bank