Opinie o Tomasz Siuda Transport Spedycja Siuda w Libiąż

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tomasz Siuda Transport Spedycja Siuda. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tomasz Siuda Transport Spedycja Siuda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Siuda Transport Spedycja Siuda w Libiąż

Czy urlop w Tomasz Siuda Transport Spedycja Siuda jest płatny 100%?

bolo
@Bec

Nie podają do sadu bo każe natychmiast podpisywać papiery. Nie podpiszesz to nie masz wypłaty ew. minimalna stawka. pozostaje ci inspekcja pracy a dalej do sadu. Podobnie jest z dietami zagranicznymi. nawet jeśli nie podpiszesz się na końcu roboty to oni są do tego i tak świetnie przygotowani bowiem pierwszego dnia dają ci do podpisania takie papiery w których mogą potem w każdej chwili napisać co chcą, czytaj "uzupełnić" dopisać, wpisać, dodać etc. niemal cokolwiek a taki papier i tak będzie miał twój podpis na końcu strony. Kwoty, stawki, zdarzenia, diety, urlopy, wypadki, co tylko dusza zapragnie i w razie godziny 'W' a takim jest pozew do sadu czy Inspekcji Pracy właśnie tak robią. Podobnie sprawa ma się z nadgodzinami, każdy kto jeździ wie o czym mowie ale co innego trzepnąć 5 godzin więcej a co innego 15 godzin więcej, spać godzinę a potem dalej jazda. Generalnie (usunięte przez administratora) ale żeby było jasne,(usunięte przez administratora)jest w KAZDEJ firmie busiarskiej tylko czasem większa a czasem mniejsza. tu jest większa. Ps. Pozdrawiam Pana z "centralnego kręgu" który tutaj wpisuje pozytywne komentarze o firmie w której pracuje no bo mu nieźle za to płacą a wiadomo jak Pan, przepraszam w tym wypadku pani kość rzuci no to trzeba się starać.

Ida Nowy wpis

Hej, chłopak rozgląda się po Libiążu za pracą jako kierowca i też tak teraz patrzę po firmach. U Pana dłuższy staż na rynku mnie przyciągnął ale coś wiece ze te ostatnie komentarze są jakieś odradzające. A gdzie tak w ogóle można znaleźć jakaś ofertę dla kierowcy? Adres strony www mi się nie ładował więc może tu by ktoś wiedział?

tuptus Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Atmosfera w tej firmie? Dobre pytanie. Trudno pracować w firmie transportowej gdzie szefem jest kobieta! Z doświadczenia taki wniosek. W tej firmie zauważyłem jedna zastanawiającą i wiele mówiąca rzecz. Jak wchodziła szefowa czyli wiadomo kto, do biura to rozmowy nagle cichły, każdy szybko odwracał i pochylał głowę, przenosił wzrok do kompa albo w papiery, wręcz kulił, jakby zaraz miały spaść na niego jakieś ciosy. Miało się wrażenie jakby tam był jakiś zamordyzm, jakby były zahukane, tłamszone. Współczuję tym pracownicom. W takiej atmosferze pracować to żaden luksus, autentycznie współczuję. Współczesne (usunięte przez administratora)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w Tomasz Siuda Transport Spedycja Siuda zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Czy urlop w Tomasz Siuda Transport Spedycja Siuda jest płatny 100%?

teoretycznie tak a w praktyce jest to teoria.

Jerzy
@ja

Jak loteria? Raz jest płatny, a raz nie? :D Nie wiem czy dobrze zrozumiałeś pytanie, bo odpowiedź jest zastanawiająca :D

@Jerzy

zależy jak się dogadasz

Tatinek

Siudowa to (usunięte przez administratora) nikomu jeszcze nie wyplaciła dnia urlopu cały czas (usunięte przez administratora) pracownikow

Tatinek
@.

U Siudowej urlop chcesz mieć wypłacony ,dobry żart, pokażcie mi takiego kierowcę który dostał wypłacony przynajmniej jeden dzień ,Jak jesteście w biurze i daje wam papierki do podpisania to czytajcie to co podpisujecie

Bec

Jaki urlop,nie znam ani jednego kierowcy który by miał urlop wypłacony.Aż dziw że kierowcy ja nie podają do sądu,,to jest jej obowiązek płacić za urlop tak jest wszyscy płaca no ale Siudowa ma inny kodeks pracy ,kodeks złodziejski

bolo Nowy wpis
@Bec

Aplikowałeś do firmy Tomasz Siuda Transport Spedycja Siuda? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Tomasz Siuda Transport Spedycja Siuda?

Ww

Atmosfera jest spokojna . Inni kierowcy fajni i pomocni. Szefostwo miłe, biuro z którym rozmawia się normalnie . Wypłaty dobre i na czas

A teraz zdradź kiedy w praktyce jeździłeś? Dwa lata temu czy później / wcześniej? Ciekawi mnie czy się z ta atmosfera nie rozbiegłeś w czasie. Nie dogadywałeś się z kimś czy o co chodzi, że tak Cię na śmianie wzięło? I teraz jakie warunki tu mogą mieć? Nie ma w ogóle aktualnych opinii a ciekaw jestem

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Tomasz Siuda Transport Spedycja Siuda?

Szybki

Trzeba mieć i prawko,dobre nerwy ,trzeba być przygotowany na to że za każdą szkodę płacisz,ja znam takiego kierowcę co pokrywał połowę kosztów za lawetę z Francji,itd ,itd dużo tego jest

@Szybki

a co się podziało z ta lawetą? Te opisane w skrócie warunki są wskazane na umowie? jaka jeszcze odpowiedzialność z nich wynika? czy przy tym doszło do zdarzenia, na które kierowca nie mógł mieć bezpośredniego wpływu?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Tomasz Siuda Transport Spedycja Siuda?

Tom

W żaden, wsiadasz w auto i jedziesz w trasę

Alicja
@Tom

Nie no bez przesady chyba. ;p Nie ma nawet jakiejś jazdy próbnej z innym kierowcą? No chyba, że aż tak ufają każdemu....

Trasa Cię weryfikuje,a jak coś uszkodzisz to za to zapłacisz a potem zrobi szkodę i ściągnie jeszcze pieniąndze z ubezpieczenia przynajmniej dwa razy zawsze tak robi

Alicja

przeładowania to norma? nie wiem o jaki zakres mogło chodzić czy ktoś jest na bieżąco i tegoroczne warunki opisze? ile osób jeździ i na jakie trasy? jak ostatecznie są wynagradzane? i kiedy wstąpił ktoś nowy? nie zauważyłam ogłoszeń z tego okresu

Jastrzab

Nie polecam jednym słowem jeden wielki (usunięte przez administratora) Za wszytsko tną Przeładunki ,przeładowania to norma

fronton

(usunięte przez administratora)Uwaga co podpisujecie bo dają zawsze! każdemu! obligatoryjnie papiery do podpisania które potem sami wypełniają gdy zajdzie jakiś problem! Oczywiście to kryminał ale weź to udowodnij potem:) Chyba ze macie jakieś sposoby. O snie tez zapomnijcie, Jazda non stop. Teksty typu /dwie nieprzespane noce/ " u nas tak się jeździ" na porządku dziennym. etc.

Ww

Jeżdżę w tej firmie niecały rok i nie narzekam , pieniądze na czas , auta sprawne

kierowca

Tragedia i koszmar . potracenia za byle co . jazda nonstop . hamstwo i brak poszanowania . jak na firme z takim starzem wiedza zalosna(usunięte przez administratora) odradzam jako kierowca i zleceniodawca

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Siuda Transport Spedycja Siuda - Libiąż

• Jak się pracuje w Tomasz Siuda Transport Spedycja Siuda?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Siuda Transport Spedycja Siuda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Siuda Transport Spedycja Siuda?

Tomasz Siuda Transport Spedycja Siuda
  • Matejki 11a